Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Nie bo byli lepsi na początku jego kariery.
0
@Schoogs Z jednym się nie zgodzę bo może i część rzeczywiście by takiego ciśnienia nie narzucała ale reszta jeszcze większe bo było by parcie by Robert miał dwie.
1
@daniel32778 A na przestrzeni 40 będą, nawet za rok ktoś może rozpocząć swój marsz po tą nagrodę,nawet 10 lat temu nikt by nie uwierzył że jeden będzie miał 7 drugi 5 gdzie rekordem było 3 ostatni raz na początku lat 90, a tu nagle dwóch kolesi zgarnia 12 a powinni mieć i 13. Nie powiedział ale będzie mu niezwykle trudno, ja obstawiam że to jego ostatnia ale kłócić się o to nie zamierzam.
0
@Fenelon Czemu ma się na FCB mścić niech tam psg wystrzela.
0
@Burza_Barca No ja bym kluczowym pytaniem które zadaje w kontekście złotej gały to ile gość z ocenii czy bukina faso itd obejrzał meczów LM i RL, swego czasu czytałem sporo informacji że dla odległych zakątków globu to w większości wróżenie z fusów, wiele lat będę pamiętał wypowiedź jakiegoś araba który z rozbrajającą szczerością przyznał że Xabi Alonso gra w Barcelonie a ta dużo wygrał i głosował na niego.
0
@DaPidejpi Nie dużo, popatrz sobie na aukcje jakie właśnie miały miejsce w Argentynie bo Diego zostawił 30 mln euro długu, i wyprzedają jego pamiątki.
A tak trochę zbaczając to nie zsiwiałbym się że zp wystawić na takiej aukcji nie można, jak i wielu innych.
0
@tristan87 Niektórzy dziennikarze aspirują by być kolegami Lewego zwłaszcza polscy :)
0
@adasko1998 No wybacz dla mnie "postawa na boisku" daje taką swobodę wyboru że nie określił bym tego przejrzystym.
4
@Ysiek A za co dostał jak nie za końcówkę w Barcy i CA, bo przecież nie za grę w PSG.
1
@Kwiatek67 Okradziony? Raczej miał gigantycznego pecha, bo był jednym z faworytów ale nikt nie ma pewności że by wygrał, chyba ze ty masz.
0
@adasko1998 Jasne? Tylko że laureaci temu zaprzeczają, raz najważniejsza liczba bramek, w innym roku MŚ a jeszcze w Innym LM.
0
Od wielu lat podśmiechuję się już ze złotej gały a dokładnej ze słabo sprecyzowanych kryteriów i coraz bardziej utwierdzam się że są niesprecyzowane celowo.
Ale dziś w radiu to był hit gadka o zp i gość wymienia za co jest:
Trofea indywidualne(nie wiem czemu nie nagrody) Trofea drużynowe, wpływ na drużynę, fair play i na końcu hit ......................cała dotychczasowa kariera, nie no nie wiem czy oni to sobie wymyślili czy tak gdzieś to rzeczywiście jest podane.
1
Już mając problemy na innych pozycjach w obronie to nie dziwię się męczenie były z Albą*a raczej braku oszczędzania go.
1
Od stycznia po kontuzji będzie też Wague, tak tylko w ramach przypomnienia, bo swego czasu miał liczne grono fanów.
0
@Kamiloza91 To zależy, jak będzie wyglądała wymiana pokoleniowa, jaka będzie skuteczność transferów. Ogólnie tam też szału nie ma więc rzeczywiście te 2-3 sezony to bezpieczne prognozy. Ale jak tam wszystko wypali to wraz z nowym stadionem mogą odjechać nawet na dekadę
0
@Derean Ja inaczej jeśli rozbijesz sobie piłkarza tak jak robią to gry na cyferki to Messi na pewno jest najlepszy.
1
@Rewolucja123 Już po poznaniu skaldów pierwszego meczu Xaviego pomyślałem sobie że ci co grają to fajnie ale muszą mieć na uwadze że jest szpital za to ci którzy nie grali a nie mają mniej niż 20 lat to są w trudnej sytuacji, jak dla mnie Puig jest w coraz gorszej.
0
@Gaunter Oj nie jutro stempel na zadki i zawodzenie, trzeba z dwa tygodnie wyczekać.
1
Dembele znów ratuje honor piłki na LR :) bo tak to polityka, światłopogląd ewentualnie szczepionki .
1
@arasz1819 Jeszcze tak będzie że jak Xavi mu podpadnie jakimś nazwiskiem to sam zacznie stękać.
0
@ciema Szał po copa przyćmi w końcowym rozrachunku strzelanie Lewego.
0
@patryk355 Co nie znaczy że skończy się ból zadka jednego z obozów, jakieś dwa tygodnie obstawiam na wyciszenie bo niektórzy tu po 20 tych samych komentarzy na dzień drukowali.
1
@Encore Antka też broniły statystyki, rzekłbym nawet że bardziej.
0
@martin3131 Nie bo on przed Barceloną żadnej kontuzji w karierze nie miał z wyjątkiem 10 dniowego urazu jak miał 18 lat i tamten uraz się juz nie powtórzył.
Ale tak wciąż ma urazy tylko co się dziwić jak kupujesz dynamicznego skrzydłowego i bez pre-sezonu dajesz go od razu do gry, do tego problemy z treningami i tu nie pije do niego tylko klubu i kilkukrotne wysyłanie go na murawę zaraz po otrzymaniu zielonego światła a z Lyonem na przykład wyszedł niedoleczony bo ev paliła się dupa.
0
@Kacper1998 Swego czasu lubiłem, ale dowiedziałem się od ojca że firma produkująca jeansy (w których prywatnie nie chodzę) dla czołowej marki na świecie sprzedaje je bez metki owej marki sprzedaje je również pod swoją za jakieś 30 % ceny potentata a jest zero różnicy ;)
Nawet musze się wybrać i sprawdzić czy jeszcze działają.
0
@Coutinho007 Gra, choć grał też na LS ale nawet na 9 często schodził na LS i daleko mu do domniemanego skrzydłowego, po prostu pamiętam te dziesiątki twoich komentarzy że jak Depay będzie grał to ktoś przynajmniej będzie dryblował i szarpał na skrzydle.
edit. 4 LS na 14 spotkań w lidze to też nie jest mało.
5
Wchodzisz na mecz z Benifiką niedoleczony a za tydzień okazuje się ze nie przedłużasz kontraktu, na tak to ma sens nawet duży.
0
@Coutinho007 No nie tak dawno twierdziłeś że Depay rozwiąże problemy na LS albo przynajmniej zaszaleje i podrybluje.
1
@martin3131 I dlatego wszedł z niedoleczoną kontuzją na benifikę, tak to ma sens.
1
@Joe_Pesci Wyobraź sobie Guardiolę z kluczowego meczu z LM i klaszczącego Zidana.