Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@patry295 Nie wiem na ile to była prawda ale były zarzuty właściwie podobne do RK że on nie za bardzo potrafi taktycznie ustawić zespół i całą robotę odwala Henk ten Cate.
1
@Borneo No wróci Dest i o zgrozo SR ale on i tak lepszy niż Minqueza, a dziś najwięcej problemów właśnie z prawej strony.
2
To jak teraz wygląda sytuacja z Collado można go będzie zarejestrować z powodu tego co spotkało Aguero?
3
@kkbarca Nie no to przesada z tym jednym meczem, Demble miał fajne mecze, miał też takie które dawały ważne zwycięstwa a nawet puchary.
4
Busquets z piłką przy nodze jak nie robi akurat firmowego sabotażu co raz na mecz mu się zdarza to gość trzy klasy lepszy niż reszta kadry.
2
@Firestone Czeka aż trenerem zostanie gość który wie jak powinien grać pomocnik w Barcelonie... a nie czekaj.
1
@kiper09 Wprowadzili chaos.
0
@ForcaMilosz Bo mecz z Benificą ważniejszy.
0
@Kamiloza91 Spokojnie, pamiętasz demira.
0
@FCB24 Jak dla mnie za łatwo odcina mu prąd na ŚO, może na niższym poziomie.
0
@Davvd W Liverpoolu, w Barcy to na palcach jednej ręki można policzyć fajne strzały z których kiedyś słynął.
0
@Rewolucja123 Oznacz mnie jak będzie wyliczał de Jonga, poważnie piszę i bez uszczypliwości bo to dziwny mecz Holendra.
0
@Woland10 Niżej widziałem że pisałeś że derby rządzą się innymi prawami, teraz wyciągasz beniaminka możesz zmienić klub?
0
Dani od stycznia może i gdzie na styczeń się wykuruje Wague oraz SR a przede wszystkim Dest pozostaje czekać, bo mingueza gra tak mądrze jak udziela wywiadów.
0
@BulaKG Jako color to jak kogoś ciekawią cytaty, wywiady i biografie oraz proste wnioski to pewnie jest dobry. Ogólnie jako komentator jest słaby bardzo mało widzi co się dzieje na boisku tylko nie wiem czy przez to że gada o czym napisałem wyżej czy dla tego że słabo czyta grę.
0
@Gronek Jak nie zagra puig to niektórym wystarczy.
0
@Odcinkowy Raz ja uważam że ona to robi by było o niej przede wszystkim głośno.
Dwa to już się dzieje bo z Pięcioboju nowoczesnego znikają konie.
0
@busquets5 Dobrze jest marzyć :) Oddać i zapomnieć.
1
@Jakchcesz Tak też twierdzili obrońcy puiga , myślę że niebawem zmienią narrację.
0
@Drzymala94 Tia a kogo w kontrze krytykują bo nie pamiętam, po prostu brniesz dalej w swoje dziwne wizje.
0
@Drzymala94 Dlatego wszyscy od Barcelony po reprezentację chwalą go za dojrzałość ale przez monitor go wyczułeś.
0
@jeyx77x Rozumiem ze ty w kwestiach prawa wierzysz Pawłowicz i Piotrowiczowi.
0
@DaPidejpi To inne państwa ciągnęły by wojenki, np tacy japońcy to byli kilka razy gorsi niż naziści i komuchy razem wzięci.
0
@Ghotti A kto by chciał te tuskie pieniądze, phi polskie lepsze jeszcze jaką piękną nazwę mają, złoty jak to brzmi nie jakieś euro.
1
@Pawel13sz Kiedyś spotkałem taką czarną ścianę na żywo niesamowite jak przelatywały koło mnie w odległości kilkunastu metrów.
1
@El dominatore No i pewnie grali tylko nie na takim poziomie :) Ot taka wcale nie subtelna różnica.
0
@jeyx77x Nie bo był sprytny i uciekł do Niemiec, za to żółw ninja poznał w kanale pytona.
1
@Bykunn Spoko jak zaliczą falstart to ci co najgłośniej pieją z zachwytu będą najgłośniej szczekać na Xaviego.
0
@kuz Na ile to wiara a na ile gadka do mediów/ informacje zmyślone.
0
@Rewolucja123 Co to znaczy rosną oczekiwanie, ma wrócić do swojej najlepszej wersji w Barcelonie czy grać jeszcze lepiej?