Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcelonaLM +świetna reprezentacja.
1
@Fantomas Jak craig dostawał tę rolę ja chciałem Hugh Jackmana, teraz chyba jest na to za stary.
Chyba Tom Hiddleston świetny aktor.
0
@Kgorecki2500 To jest pułapka na opozycję, poprą źle nie poprą też pis na górze.
0
@FC1899Barca Czyli politycy nie u władzy 4 lata i do domu bo jedyne co mogą obiecać to to ze będą się starali.
0
@DonAndrzejos A ktoś tu dziś pisał że wygrał niezasłużenie :)
0
@amanter Przed czy po powrocie trumpa do władzy?
0
@masq A na lyon kto się "zpioł" ? i kosztowało go to kontuzje, przynajmniej trzy razy wchodził niedoleczony ratować wynik właśnie jak był potrzebny, mógł spokojnie odmówić za drugim razem. Jak zwykle nie wiem ale się wypowiem.
0
@michal26 To ci wyborcy którzy wedle ciebie głosują na jkm jak małpuje.
0
@michal26 I kilka innych operacji plastycznych.
0
@Arkon Na ile to są jej poglądy a na ile to dla niej szansa by być rozpoznawalną, to jest zawsze dla mnie pytanie.
Jeśli chodzi o jeździectwo w sporcie to wyrok już zapadł i to będzie co najwyżej sport niszowy, spurek to najwyżej się dokleja.
0
@Messibestplayerintheworld Akurat nie tylko pisali ale wiele osób tak uważało od kibiców po trenerów że są zbyt podobni i lepszym pomysłem będzie dać jednemu do pary kogoś o innej charakterystyce, dość dobrze to pamiętam.
0
@Rewolucja123 Wiem że on tak musi mówić ale ale my to mamy może dwóch fajnych CB a nie pięciu.
0
@xVENUMx To jak gość z radia który usuwa słabą piosenkę o kaczyńskim, i wtedy robi się o niej głośno i jest problemem.
2
@michal26 On na pewno powiedział by że umie jeździć szybko.
3
@tomekjd Klauzulę odejścia Kanaryjczyka ustalono na rekordowym poziomie miliarda euro.
https://www.fcbarca.com/102008-oficjalnie-pedri-przedluzyl-kontrakt-z-fc-barcelona.html
1
@norbi77 kłamanie bez zająknięcia i pełna koncentracja by coś się nie wyrwało wymaga wysiłku.
0
@Fabik87 Mnie to już nie dziwi a denerwuje że ludzie go wciąż wklejają.
0
@FC1899Barca Akurat przeciwników zajadłych szczepionki to dziwić nie powinno sami w końcu mówili że to grypa :)
1
@VirtuoZ Skoro wielka Lechia i Polska istnieją już prawie 5000 lat to tytuł Polaka 1000-lecia jest niewystarczający, i uważał bym z tymi postami żeby cię kamiński nie zgarnął za umniejszanie najwybitniejszemu Polakowi.
0
@Comfortable_ jak chcesz staty porównać to chyba najlepsza nie płatna to https://www.squawka.com/en/comparison-matrix/
0
@BorzyKrzys No bo tak powinno się stać.
8
@Herbert No można mu wiele rzeczy zarzucić ale na pewno nie brak zmysłu taktycznego.
3
@doc Jak nie ma parcia na wielką kasę, a chce się rozwijać i grać to Barcelona nie jest złą opcją. Zresztą piłkarze coraz częściej zarabiają wielkie pieniądze poza klubem więc samo bycie w Barcelonie przekłada się na kasę.
0
@Kengo No fajnie zielona energia i te sprawy, a ile brudnej energii muszą w to włożyć by to miasto powstało, ile lat będzie osiągało neutralność ekologiczną jeśli w ogóle można o tym pisać.
4
@masq No Ilias to raczej nie pokazał tych atutów skrzydłowego jakie wymieniasz.
1
@Barca_Big_Moment Ciebie za to nie chciał bym znać.
0
@TR3YWAY Nie wiem kto to jest.
0
@Kosteq73 Jeśli wygrana w LE nadal daje miejsce w LM a w LE wylądujemy to na pewno będzie ciśnięcie w tych rozgrywkach bo to może być łatwiejsza droga do LM.
1
@sintesox Guardiola miał super skład, chyba że wierzysz że Xavi odbuduje Umtitiego Cou Dembele Luuka i wszyscy będą mieli życiówki.
Zerknij sobie tylko na ŚO jaki zastał Pep a jaki zastał Xavi.
0
@kuz Przecież od dawana to tak masz piłkarze aktorzy piosenkarze sprzedający swoje gadżety zapraszający do swoich restauracji i proponujący ci "ich " ubrania.