Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Carles Naval? To błąd czy zbieżność imienia i nazwiska?
4
@trolownik Napiszę inaczej niż koledzy wyżej, bo tak się nie robi to imponuje gawiedzi ale każdy trener to zapamięta bo skoro raz znalazł kozła ofiarnego w postaci trenera to ja(teraz xavi) mogę być następny.
0
@Ptasior No mnie na przykład nie podszedł w ogóle i CR to był ostatni bond jakiego oglądałem.
1
@kryhaa Pewnie bym przyklasnął ale nie mając pieniędzy nie kupuje się zawodników pod sprawdzenie, teraz to transfer musi wypalić bo będzie katastrofa.
0
@Kondziubarca Dla niektórych jak polsat to nawet ten sam kraj.
0
@tomek8756 Ok fajnie tylko co z petentami :)
0
@kaamil1910 Złota gała jest za trofea, to ważniejsze ma Messi, no i kiedy kończy się głosowanie bo chyba wliczasz gole po jego zakończeniu.
0
@macio_944 Ja wciąż czekam na Amantadyne, ile jeszcze @amanter
1
@Kgorecki2500 Na poważnie w celu zajęcia Ukrainy? Jeśli tak to żadnych jak wyżej kilka dni i po fakcie.
0
@Dankhog Dlaczego oni nie potrzebują pieniędzy, więc stać ich na to.
0
@Remi70 Uuu ktoś chyba przegapił że to głównie elektorat pis jest niezaszczepiony, na pewno pozwolą im wymrzeć.
0
@Janas11224 Co to znaczy świetny? Świetny to on może jest dla Gaviego i Nico bo mogą się ogrywać ale jak ktoś chce trofeów to w Barcy trzeba na nie poczekać kilka lat.
0
@Messibestplayerintheworld Jak tylko będzie zdrowy z czym są ostatnio problemy.
0
@jeyx77x MOże nie król ale nie musze sobie wyobrażać :)
https://www.rp.pl/wydarzenia/art9077381-jan-zbigniew-potocki-prezydent-samozwaniec-chce-zastapic-andrzeja-dude
2
@BOSSS85 Przede wszystkim mieliśmy zawodników w najlepszym wieku na najwyższym poziomie. Teraz mamy zaciąg wypalonych weteranów, dzieciarnię i czarną dziurę potencjalnych liderów w najlepszym piłkarskim wieku, którzy ta drużynę powinni napędzać.
(celowo pomijam nowe transfery)
Puyol Millito Marquez do tego weteran Sylvinho i Abidal, gdzie naszej obecnej obronie do tych gości, liderem powinien być w tym momencie ....Umtiti
Xavi Toure do tego 24 letni Iniesta teraz liderem (wedle niektórych to pomocnik ) powinien być coutinho hahahah albo co nawet śmieszniejsze SR
Atak Henry i Eto'o gdzie tu ich porównywać nawet, a tu na złość Depay to jedyny rozsądny kandydat na lidera :)
Takim zestawieniem łatwo pokazać że porównania z Pepem to raczej myslenie życzeniowe bo obecna kadra to o wiele mniej jakości talentu czy potencjału, wyniki porównywalne to byłby jakiś cud.
3
@PJ777 Ok ale może oni wiedza coś więcej i dlatego szybko zrywają kontakty, co jeśli rzeczywiście ma miejsce jest dobrym posunięciem.
14
Jemu i Lucho życie ostatnio dało w kość.
3
@JimMorrisonFCB Oskarżyła o gwałt wicepremiera i zniknęła. Niezbyt to było rozsądne a przynajmniej powrót do Chin.
2
@FC1899Barca Orze, słownik ci pomoże.
0
@arasz1819 A to już osobna kwestia jak widać problemy z inteligencją boiskową nie biorą się znikąd, bo poza boiskiem też jak widać ma braki.
1
@tomek8756 O jak ja się na WW wynudziłem strasznie mi było czasu szkoda poświęconego na ten film, co po części jest też winą Gadot.
0
@kuz A ja nie, mingueza to dzban żaden starszy zawodnik nie będzie atakował Holendra, bo tak się zazwyczaj nie robi jeśli nie jesteś w nim z konflikcie.
1
@AmigoBlancos Sporo już ograniczyłem, wcześniej oglądałem wiele lig i meczy teraz praktycznie tylko Barcę i LM.
Prawdopodobnie nigdy nie porzucę, jedyną opcja to taka że wprowadzą jakieś absurdalne zmiany.
Ja na przykład nie lubię najazdu na kibiców sezonowych, czy tekstów o tym że kibicem się nie bywa, niektórzy zapominają że ten sport ma sprawiać przyjemność przy oglądaniu i jeśli piłkarzom się za grube miliony nie chce to nie dziwię się że kibicom też tym bardziej że musza za to płacić.
3
@FC1899Barca Nie mam z tym najmniejszych problemów.
3
No to błąd takie wypowiedzi może lubi gawiedź ale nie trenerzy.
0
@MesQueUnClub_87 Ale tego łacha zastąpi zaraz następny, a znając kadry pis to po niedzielskim będziesz jeszcze płakał ;)
1
@Kgorecki2500 Widzę że będę osamotniony z jabłkami, truskawkami czy jagodami.
0
@arasz1819 Z drugiej strony ta akcja pokazała że po odejściu wcale nie ma cudów.
0
@MesQueUnClub_87 Ale co to zmieni?
0
@konrad1661 Cóż można podbić sobie PR.