0

To właściwie pasuje do LR
RK: Puig pakuj się. Przy każdej okazji były płacze o rysia bo ktoś się nie zna.
Xavi: Jestem fanem Puiga, cisza i spokój. Raptem trzy komentarze i to raczej kpiące z Puiga.

0

@Cvzx A co nie było to prawdą?

2

@Przemek2323 Ej kasuj to "Trzeba też było płacić karę finansową za niechodzenie w niedzielę do kościoła" bo jeszcze jest tu jakiś młody polityk z pis i powtórzy kaczorowi.

0

@tbas Bez napastników bez skrzydłowych tak naprawdę, bez PO. Tak trochę tych dziur jest.

0

@BombowiecKrawczyk Dawno nie widziałem tu tak celnego komentarza.

0

@Croocers Może też wyłysieć jak Pep :)

0

@masa11 No z Francuzem to nie trafiłeś.

0

@messi564 Zajazd też, ale nie jest już anonimowy i każdy go punktuje.

0

@macio_944 Można kontuzję wyłapać i nikt go już nie wypchnie :)

0

@eckov Nie marudź bo sam też tęsknisz.

1

@Woland10 A kilka postów wcześniej dopominasz się o dembele gościu ty jesteś albo turbo trollem albo masz poważne problemy.

0

@B jak BARCA Nie nie śledzę cwaniaczku, tyle że twoje odczucia nie oznaczają że dał by radę.

0

@QuentinTarantino Ja tylko odnoszę się do wyciągania Ibry który jest wyjątkiem, ba uważam że wiek się przesuwa(choć nie do 40) i 33 to wciąż wiek gdzie można wyciągnąć wiele z piłkarza.

0

@Coutinho007 Pewnie dlatego że nie są jakimiś fizycznymi fenomenami a nie kojarzę by graczom w takim wieku zrzucać na karb tyle minut.

No pamiętam komentarze że Pedri to robot, jak widać części zamiennych brakło.

0

@Coutinho007 @PatrykBarca no ok tylko że to że nie radzi sobie w na wyspach nie znaczy że kopał by się po czole w Barcelonie, w LL wyglądał naprawdę nieźle.
Jedynie @Dankhog odpowiedział w w miarę rozsądnie bo wedle waszych kryteriów to z BVB poza Bundesligą nie wolno kupować.

1

@jq91 Uważasz wypchniecie Emersona za +?

5

@Coutinho007 Rozumiem że chcesz zrobić z Gavim i Nico co zrobiono z Pedrim. Nie nie mamy dużo pomocników bo dzieciaki nie mogą tyle grać.
No chyba że w pomocy widzisz puiga cou czy roberto.

1

@pt9 Lepiej ale niektórych za bardzo kusi i nie wyciągają wniosków ze swoich i cudzych błędów.

1

@B jak BARCA A śledzisz go w tej Romie czy tak piszesz?

0

@XTobiX A ilu oprócz Ibry masz 40 letnich napastników na podobnym poziomie? Powoływanie się na wyjątki też do najmądrzejszych nie należy.

0

@Emhyr Mnie to utkwiło w pamięci bo swego czasu chciałem go w Barcy .

0

@Mixtape Kolega wyżej już odpisał, Gavi i nico to mogą jedną pozycję załatać bo nie mogą grać tyle meczy, Pedri to na razie w styczniu wróci po kontuzji a co będzie dalej to nie wiadomo, Brazola przemilczę z niego taki pomocnik że całą drużynę trzeba pod niego ustawić by mógł w pomocy grać.

0

@Sensible Ale masz jakiś dowód na to że Antonela przemyca wynik złotej gały?

0

@Kamiloza91 Rüdiger,Franck Kessié


0

@derlysy1979 jaki to tier?

0

@VamosVamos wedle TM
Przewidywany powrót w dniu 7 gru 2021.
Tylko pamiętaj że to Barceloński sztab medyczny prognozuje :)

1

@capoN Spotkajmy się w więzieniu.

0

@Woland10 Nic dziwnego że tylko 2% błędu przecież wiedzy i wyczucia to można ci tylko pozazdrościć.

Na 100% jesteś multikontem poznaję ten dziadowski styl pisania.

0

@Cochise A ja napisze że moja siostra się zaszczepiła i jest wrakiem człowieka, przedtem zero problemów zdrowotnych tak dla kontrastu i nie to nie fake news tylko bolesna prawda.

0

@Pilka_jest_okragla Zakładanie że O.D odejdzie też jest dość odważne bo zostaje niby Ferran ale kto na drugą stronę Fati czyli mamy jednego skrzydłowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?