Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To właściwie pasuje do LR
RK: Puig pakuj się. Przy każdej okazji były płacze o rysia bo ktoś się nie zna.
Xavi: Jestem fanem Puiga, cisza i spokój. Raptem trzy komentarze i to raczej kpiące z Puiga.
0
@Cvzx A co nie było to prawdą?
2
@Przemek2323 Ej kasuj to "Trzeba też było płacić karę finansową za niechodzenie w niedzielę do kościoła" bo jeszcze jest tu jakiś młody polityk z pis i powtórzy kaczorowi.
0
@tbas Bez napastników bez skrzydłowych tak naprawdę, bez PO. Tak trochę tych dziur jest.
0
@BombowiecKrawczyk Dawno nie widziałem tu tak celnego komentarza.
0
@Croocers Może też wyłysieć jak Pep :)
0
@masa11 No z Francuzem to nie trafiłeś.
0
@messi564 Zajazd też, ale nie jest już anonimowy i każdy go punktuje.
0
@macio_944 Można kontuzję wyłapać i nikt go już nie wypchnie :)
0
@eckov Nie marudź bo sam też tęsknisz.
1
@Woland10 A kilka postów wcześniej dopominasz się o dembele gościu ty jesteś albo turbo trollem albo masz poważne problemy.
0
@B jak BARCA Nie nie śledzę cwaniaczku, tyle że twoje odczucia nie oznaczają że dał by radę.
0
@QuentinTarantino Ja tylko odnoszę się do wyciągania Ibry który jest wyjątkiem, ba uważam że wiek się przesuwa(choć nie do 40) i 33 to wciąż wiek gdzie można wyciągnąć wiele z piłkarza.
0
@Coutinho007 Pewnie dlatego że nie są jakimiś fizycznymi fenomenami a nie kojarzę by graczom w takim wieku zrzucać na karb tyle minut.
No pamiętam komentarze że Pedri to robot, jak widać części zamiennych brakło.
0
@Coutinho007 @PatrykBarca no ok tylko że to że nie radzi sobie w na wyspach nie znaczy że kopał by się po czole w Barcelonie, w LL wyglądał naprawdę nieźle.
Jedynie @Dankhog odpowiedział w w miarę rozsądnie bo wedle waszych kryteriów to z BVB poza Bundesligą nie wolno kupować.
1
@jq91 Uważasz wypchniecie Emersona za +?
5
@Coutinho007 Rozumiem że chcesz zrobić z Gavim i Nico co zrobiono z Pedrim. Nie nie mamy dużo pomocników bo dzieciaki nie mogą tyle grać.
No chyba że w pomocy widzisz puiga cou czy roberto.
1
@pt9 Lepiej ale niektórych za bardzo kusi i nie wyciągają wniosków ze swoich i cudzych błędów.
1
@B jak BARCA A śledzisz go w tej Romie czy tak piszesz?
0
@XTobiX A ilu oprócz Ibry masz 40 letnich napastników na podobnym poziomie? Powoływanie się na wyjątki też do najmądrzejszych nie należy.
0
@Emhyr Mnie to utkwiło w pamięci bo swego czasu chciałem go w Barcy .
0
@Mixtape Kolega wyżej już odpisał, Gavi i nico to mogą jedną pozycję załatać bo nie mogą grać tyle meczy, Pedri to na razie w styczniu wróci po kontuzji a co będzie dalej to nie wiadomo, Brazola przemilczę z niego taki pomocnik że całą drużynę trzeba pod niego ustawić by mógł w pomocy grać.
0
@Sensible Ale masz jakiś dowód na to że Antonela przemyca wynik złotej gały?
0
@Kamiloza91 Rüdiger,Franck Kessié
0
@derlysy1979 jaki to tier?
0
@VamosVamos wedle TM
Przewidywany powrót w dniu 7 gru 2021.
Tylko pamiętaj że to Barceloński sztab medyczny prognozuje :)
1
@capoN Spotkajmy się w więzieniu.
0
@Woland10 Nic dziwnego że tylko 2% błędu przecież wiedzy i wyczucia to można ci tylko pozazdrościć.
Na 100% jesteś multikontem poznaję ten dziadowski styl pisania.
0
@Cochise A ja napisze że moja siostra się zaszczepiła i jest wrakiem człowieka, przedtem zero problemów zdrowotnych tak dla kontrastu i nie to nie fake news tylko bolesna prawda.
0
@Pilka_jest_okragla Zakładanie że O.D odejdzie też jest dość odważne bo zostaje niby Ferran ale kto na drugą stronę Fati czyli mamy jednego skrzydłowego.