0

@Lucassito No dekadę temu to na pewno nie był za słaby bo był czołowym zawodnikiem na świecie.

2

Stało się, Tebas spuchł.

0

@Mixtape Nie ma takiej możliwości już niedługo wybory a bastiony pis są akurat tam gdzie wszczepienie jest najsłabsze. Chyba że lokalnie to wprowadzi ktoś ale też cięzko w to uwierzyć.

2

@wilu9054 " jeszcze wierzysz że jakikolwiek profesjonalny zawodnik gra dla danego klubu z miłości????? Romantyczny futbol umarł w momencie gdy Carles Puyol przestał grać. Teraz dla każdego piłkarza to musi zgadzać się hajs bo mają swoje interesy, biznesy itd. Chcą wyciągnąć jak najwięcej i jednocześnie zagwarantować sobie spokojne życie na 3 pokolenia do przodu."

"żaden prezydent nie zrezygnuje z Messiego. Powód jest bardzo prosty. Barca potrzebuje kasy a Messi generuje z obecnej kadry najwięcej."

Mam tak dalej udowadniać ci że też się nie znasz?

0

@amanter Biden ma większy potencjał niż Trump.

0

@GeneralXavi Poświęciłem się i przeczytałem tytuł trochę clickbaitowy jak wszędzie, ale treść artykułu to kieruje czytającego w innym kierunku niż chciały by pewne środowiska.

0

@taris I Miquel Soler. Dokładnie dwóch.

0

@MesQueUnClub96 to złotą piłkę obchodzą tylko gole? To ogólnie ta nagroda dla napastników więc po co złoty but. Ach jak ja uwielbiam te kłótnie o złotą gałę nagrodę indywidualną w sporcie drużynowym z niejasnymi kryteriami.

0

@Coutinho007 Nie nie dla tego, powodem jest to że Hiszpanie uważali Katalończyków za zdrajców i niewdzięczników tak samo jak przedstawiały Polaków na świat media Rosyjskie, i stąd to przedziwne powiązanie.

0

@skubi99 To nie żadna wiedza tajemna wystarczy poszukać xd ha ha ha.

0

@Dankhog No ok tylko że jak założenie nie wyjdzie to chłopak traci kolejne pół roku a Barcelona kasę.

1

@kamyk_23 Piszesz że nie będziesz miał problemu z przyznaniem się do błędu odnośnie puiga ale ciągle atakujesz ludzi którzy mają inne zdanie niż ty, więc łatwo przewidzieć jak przyznasz się do błędu.

0

@Catalanian1991 A ilu jest takich piłkarzy, no ja właśnie uwielbiam takie komentarze jak twoje gdzie ktoś pomija średnią i wyciąga wyjątki.

0

@Dankhog A masz gwarancje że ktoś zostanie sprzedany? Na pewno udało by się sprzedać tych których sprzedawać nikt nie chce.

0

@skubi99 No to może pora się dowiedzieć z kim współpracuje i się zadaje, zamiast nabijać ha ha i xd.

0

@cat_r37 A widziałeś żebym pisał o walczeniu o mistrza? To raczej mokre sny gości ślepo patrzących na nazwiska. Mamy zgrane wielkie nazwiska i dużo dzieciaków a zero liderów w najlepszym wieku. Alves to nie jest nazwisko na kilka lat, napisał przepiękną historię w Barcelonie i wystarczy.


0

@Pedrininho Trochę to dziwne bo pamiętam artykuł ze piłkarze brali posiłki z klubu do domu, a teraz wychodzą dziwne kwiatki które sugerują że coś z ich dietą nie tak to znów stawia klub w niekorzystnym świetle.

0

Oby nie nawet jeśli byłby najlepszym PO w kadrze, to zaczęliśmy iść w dobrym kierunku ,a to były by trzy kroki wstecz.

0

@koksik2700 No jakoś setki topielców nie powodują że nie dobijają kolejnymi pontonami do brzegów Hiszpanii.

0

@skubi99 Co cię śmieszy, czy to forma obronna na fakt że jkm jest powiązany ze środowiskami sympatyzującymi i otrzymującymi od Rosji pieniądze.

1

@Croocers Tak mówił i wszyscy za to go chwaliliśmy :)

0

@Kgorecki2500 Nie jasnowidz tylko osoba powiązana z ludzmi wspieranymi przez Rosję, nie trudno się domyśleć że mógł zostać o tej akcji w jakimś stopniu poinformowany.

1

3

@tbas No i nie ma skrzydeł husarskich.

0

@urbipl No a to jakiś duży koszt dla ambasady by to sobie wydrukować, a może to delegacja z tvp.

0

@ShinobiQWE No przygody z puczami wojskowymi na świecie pokazują że w większości wcale nie jest lepiej jak nie słuchają.

@jeyx77x Brawo dobijały mnie te płacze chłystków którzy może wiatrówkę trzymali w ręce by strzelać do "pasożytów" bo wchodzą na nasze, pewnie ta dumna dzieciarnia zapomniała jak Polacy tułali się po świecie.

2

@norbi77 Dary dla Policji
Dary dla Wojska
Dary dla służby granicznej
(są jeszcze jakieś większe formacje z bronią?)
Fuchy dla ludzi z państwowej komisji wyborczej
No jak zdrowie nie opuści kaczora to nie ma możliwości by te wybory przegrać.

0

@CLionelMessi Ta na pewno są wielkimi patriotami stali by tam pewnie za darmo, raczej na pewno w zawodowym wojsku nie byłeś.

0

@DaPidejpi No ja na przykład się z tobą nie zgodzę jeśli chodzi o Łukaszenkę, to bardzo sprawny polityk który od dwóch dekad sprawnie lawiruje między UE i Rosją, mając świadomość że UE zawsze będzie chciała mieć przedmurze i rozszerzać demokrację a z drugiej strony Putin któremu obecny stan nie odpowiada ale też nie może Białorusi zawłaszczyć, to nie Łukaszenko kozaczył tylko Morawiecki który chciał wprowadzać tam demokrację :) za co zapłacimy my a od dawna płacą rodacy na Białorusi.

0

@Kamilos84 Przede wszystkim ja nie lubię tego określenia bo to jest tak pojemne stwierdzenie że nie wiem dokładnie o co chodzi.
Praktycznie każda wojna to wojna hybrydowa, bo wojny nie opierają się tylko na wymachiwaniu mieczem i strzelaniu.

Dla mnie to jest zemsta łukaszenki za wspieranie próby obalenia jego rządu.

Gdzie pozostałe sposoby na destabilizowanie Polski oprócz tych które serwuje nam Rosja od momentu jej istnienia?

Dalej nie wiem dlaczego piszesz że wszyscy jesteśmy żołnierzami, bo ja na przykład nie identyfikuje się z tym i ta śmieszna akcja to dar nieba dla pis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?