1

@Emhyr Pamiętam że były plotki że on i Xavi nie pałają do siebie miłością, ale ile w tym prawdy....

0

@kaamil1910 A kim za przeproszeniem będziesz grał w pomocy bo chyba nie puigiem.

1

@JORD10 Chodzi mi oczywiście o zawodników indywidualnie, skoro był przywołany CR.

0

@KingBaron Raczej nic nie oznacza, bo skrzydłowych potrzebujemy więcej niż jednego.

0

@Danny Gaucho Ma ktoś więcej turniejów z rzędu?

0

@kaamil1910 No jak od lat jest mecz otwarcia o wszystko i o honor to nagle mam wierzyć że Polska piłka się nie zes.. metr przed kiblem

0

@puyol_presidend5 Nie wiem czy Czeczenów można nazwać gangusami ale na pewno wpisują się w to określenie pewnymi cechami.

0

@Momals11 No to niech teraz języczkiem u wagi nie będzie copa bo to śmieszne wręcz.

1

@Przemek2323 Na pewno podchodzą poważnie bo to wielka kasa.

No to jest problem złotej gały, niesprecyzowane kryteria.

0

@Sau_Ron Prawda jest taka że od kilku okienek to nie wychodzą nam ani wielkie transfery ani wielkie talenty ani półśrodki, cały pion skautingu jest do wymiany.

Barca gwarantuje grę dobremu ŚN dobremu skrzydłowemu a i na innych pozycjach świetni zawodnicy nie mieli by wielkiej konkurencji, klub o ile nie zapłaci już wielkiej kasy to wciąż można świetnie dorobić sobie będąc zawodnikiem Barcelony.

0

@Emhyr Higuain z tego samego roku co Aguero jeśli dobrze pamiętam to o Aguero było dużo głośniej jak był nastolatkiem.

0

Skoro nawet w Bayernie go nie odbudowali to ciężko wierzyć że w ogóle się odbuduje.

3

@Vebrol @Striker To raczej fucha dla kogoś przed emeryturą dobra pensja i szybka odprawa :)

0

@Piernik Było podawane ale nie pamiętam chyba gdzieś ok 4000 osób oficjalnie :)
A pegasus idzie do lamusa bo nie podoba się usa.

0

@CuttingHead Pierwszy to dla mnie zakup niezrozumiały skoro masz w składzie Messeigo drugi jest nękany przez urazy, obydwaj przepłaceni przez dzbana.

Kto był gwiazdami Barcelony prze ostatnie lata to był Denis i Gomes czy Neymar i Suarez?

Młode talenty z ligi też tak średnio Barcy wychodzą niektórzy nawet nie zdążą zadebiutować a już ich nie ma w klubie.

0

@Bartas7VeB Puig czeka wreszcie na trenera który wie jak powinien grać pomocnik w Barcelonie....a nie czekaj.

4

@Nightingale Ok tylko że w Barcelonie półśrodki słabo wychodzą, z tym się chyba spierać nie będziesz, zawsze jest ten pierwszy raz ale jak masz 20 mln na transfery to trzeba monetę z każdej strony obejrzeć.

0

@Emhyr Miał słabiutki sezon w BB ale z racji perszeronów RK go powoływał a LR dopominała się o niego, więc jak chcesz być pewien to raczej sam musisz z kilka spotkań obejrzeć.

0

@jedrek7000 No wanda wyzywała jakość panienkę bo Icardi ją zostawił a użyła takich słów które głównie ją skompromitowały, i chyba się zeszli ale nie wiem bo nie śledzę.

0

@Encore @Rust_Cohle @Janiama i to jest panowie kłopot złotej gały, puchary czy ogólne wrażenie, za co jest ta nagroda, co to znaczy najlepszy.

0

@kulek22 Była by sprawiedliwsza gdyby wiadomo było za co się ja dostaje, albo co rozumieją przez :najlepszy:

0

@kkbarca A takie pitolenie ile ma Chelsea ile mają MC czy PSG wobec swoich właścicieli ale wszyscy uczepili się tej Bacelony bo rządził nią dzban a oni wszyscy mają potworny kompleks na punkcie Barcy.

No i najważniejsze gdyby najfajniejsze młode nazwiska z LL odpalały w Barcy jak to się dzieje jak Bayern okrada konkurencję w swojej lidze to syf byłby mniejszy.

2

@Kgorecki2500 Psgasus zaraz zniknie bo usa uważają go za narzędzie właśnie dla krajów autorytarnych :)

1

@FCMichalo No to jest ciekawy przypadek, bo piłkarze zarabiają te absurdalne kwoty by nie musieć myśleć o niczym tylko o piłce a w tym momencie nie gra.

Co myślę jeśli nie chce niech nie gra ale pensja też mu się nie należy.

0

Rozumiem że jedzie tam odbierać złotego chłopca tak?

0

@Danny Gaucho Danny nie porównuj normalnych dyskusji do tych świrów walących 30 komentarzy dziennie o tym samym.

0

No jeśli Xavi musiał sam się wykupić, to nic dziwnego że większe wymagania finansowe zaskoczyły tych geniuszy z klubu :)

0

@MesQueUnClub_87 Przynajmniej trzy razy wracał do gry niedoleczony, to też swoje żniwo zbiera, w ogóle to należało by zacząć od jego startu w Barcelonie jakim prawem grał od początku to już pytanie go geniusza Ernesto, to nie przypadek że w tylko w Barcelonie łapał kontuzje i nie wszystko można zrzucić na granie na konsoli po nocach.

0

@Nieznajomy Ja absolutnie mu potencjału nie ujmuję, ba pamiętam te lata w oczekiwaniu na ŚO którego nie potrafił kupić zubi i męczenie buły z mascherano, Umtiti trafił się barcy trochę fartem.

Ja tylko przywołuję sytuację ze są dość podobne , co do oceny to masz racje zdrowotnie powinni go oceniać specjaliści ze sztabu medycznego tylko że nie z Barcelony bo tam specjalistów brakuje.

0

@MichuPlayPL No jeśli chodzi ci o Atletico to raczej nigdy nie dostanie już trzech defensywnych pomocników do asekuracji, przynajmniej mam taką nadzieję że tak nisko Barca nie upadnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?