Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq @kaamil1910 mega technikiem nie był ale przy araujo na takiego wygląda.
2
@DaPidejpi Nie wiem czy kierowców ale "drogowców" na pewno.
2
Tak się zastanawiam czy jak( tak wiecie o kim mowa) wkleicie kolejny setny twit w tym tygodniu z Messim albo z Lewym odnośnie jego zwycięstwa bądź statystyk to zwiększa to jego szanse na złotą gałę czy po prostu macie problemy psychiczne?
0
@DonAndrzejos Mieli też na pewno nie ryzykować z wcześniejszymi powrotami.....po czym wystawili Dembele na Benifike.
1
@Ojciec5tkidzieci Pewnie nawet nie są oparte na tym tysiącu. Nie, na pewno nie ma sondażu który dotarł by do 50% Polaków :)
2
Pewnie mi się dostanie ale podobna sytuacja z Umtitim.
Gość marzył o Barcy Aulas dotrzymał słowa więc Francuz przyszedł za grosze, dostał idiotyczną klauzulę, a że miał talent to zaraz na gwałt trzeba było kontrakt poprawiać, też były głosy kibiców że oczywiście kontrakt trzeba poprawiać, resztę już znacie.
0
@Kurkmen W MSN Neymar też interesował się grą obronną.
1
@A4ron Aktualna dyspozycja nie ma nic do tej nagrody bo głosowanie już się odbyło, nawet nie wiem po co to piszesz.
1
@Grrrr Ok a w jego czasach jednym z najlepszych był gość z jedną krótszą nogą.
0
@Rust_Cohle Problem ze złotą gałą jest taki że nie wiadomo dokładnie za co jest, bo bynajmniej nie jest dla najlepszego, ani dla najbardziej utytułowanego, a medialność odgrywa w niej zbyt dużą rolę.
0
@Vebrol Cou i Umtiti, może nawet zerwanie kontraktów wejdzie w życie gdyby LM była poza zasięgiem.
0
@Gomess Bayern mój drogi wchodzi na murawę każdego stadionu i gra to co chce jak najlepsze zespoły, mnie chodzi raczej o dominatorów swoich lig które tego w LM zrobić nie mogą, klubów z Francji Holandii czy Portugali, może trzeba było to uściślić. Kilka lat temu również Bayern miał ten problem.
0
@Worny Jak zobaczyłem jakiś czas temu atak Neymar-Mbappe-Messi-Di Maria to już wiedziałem że będą tu problemy.
0
To jest pewien problem dominatorów swoich lig, na swoim podwórku prowadzisz grę dyktujesz warunki, w LM trzeba zagrać inaczej i jest problem.
Nie oglądam psg ale jak bym miał ocenić Messiego po tym meczu to wygląda jak ciało obce w tej drużynie, i to nawet nie jest zarzut do Argentyńczyka, najbardziej mnie rozbawiło jak Messie ze środka boiska podaje do Mbappe a ten za kilka sekund wali gałę tam gdzie powinien być PS :)
0
@Przemek2323 Ale on ZP za grę w PSG nie dostanie, jeśli dostanie to za gre w Barcelonie i reprezentacji.
2
@grubiorz No ok ale wypożycza go do kataru a wywiad z 2019 roku a puig 2 lata jest w tym samym miejscu.
0
@Pawlak1992 Tak ja w barcy, puki wystarczy kasy.
1
@Pilka_jest_okragla Nic do niego nie mam, ale już nie mogę patrzeć na kolejne zakupy 10-podobnych zawodników. Miał być crack na razie jest słabiutko.
0
@mmaciass No dla mnie tylko Dembele, albo których z młodych bo oni mogli jeszcze wszystkiego nie pokazać, mogą się też rozwinąć.
19
Panie Nagelsmann może jakieś głębokie rezerwy, przecież o nic nie gracie no i się lubimy cou wam pożyczyliśmy za free.
0
@barcelonista80 No widzisz jaką podjął decyzję Xavi, ale to już przynajmniej trzecia tak decyzja wszystkie kończyły się źle dla zdrowia Dembele
5
Skrzydłowy taki prawdziwy.
0
@Mateonvious Tak w Barcelonie na 9 nie grał zwyczajowo tylko 22 mecze, ale 9 na pewno był.
1
@Barca1992 Tak długo jak złotej gały nie dostanie Sergi Roberto to właściwie zwisam mi kto ją dostanie.
2
@Sulimo Nie daj się sprowokować bo ty wyłapiesz bana nie on.
1
@sintesox Nie za R10 nie był.
3
@barcelonaLM +świetna reprezentacja.
1
@Fantomas Jak craig dostawał tę rolę ja chciałem Hugh Jackmana, teraz chyba jest na to za stary.
Chyba Tom Hiddleston świetny aktor.
0
@Kgorecki2500 To jest pułapka na opozycję, poprą źle nie poprą też pis na górze.
0
@FC1899Barca Czyli politycy nie u władzy 4 lata i do domu bo jedyne co mogą obiecać to to ze będą się starali.