28

@Deeespacito Bo miał problemy z barto, był wypalony i część kibiców też to widziała za co go krytykowano.

1

@klopx Brak uprawnienia do gry - Wszystkie rozgrywki

do 31 gru 2021

0

Znając życie skończy się tak że Dembele wejdzie na mus bo trzeba będzie ratować wynik i po meczu znów szpital tak jak było z Lyonem czy ostatnio z Dynamem.

0

@kkbarca No to jest problem jechania na nostalgii(i nie chodzi tylko o Xaviego) jak pierdolnie to ze zdwojoną siłą.

0

@DaPidejpi Andorze łatwiej nastukać goli, to takie porównanie jakie tu czytam odnośnie innego wybitnego strzelca.

3

@bartekvisca Sezon 08/09 grał z 20.

0

@Encore Pokazujący że ludzie nie znają realiów, taki trener nie wysyła Kapitana na trybuny a tym bardziej takiego piłkarza bez konsultacji z nim.

0

@KrychaFCB Widzisz to jest ten problem z łukaszenką i powód tego że od ponad dwóch dekad sprytnie lawiruje, jako UE nie możesz go wepchnąć w łapy Putina i on o tym doskonale wie więc tu przytuli euro tam Putina tu zaatakuje UE tam sprowokuje Putina i tak mu leci.

1

@ShinobiQWE No patrząc na wyniki to ciężko mi sobie wyobrazić że nagle pokonają ekipę silniejszą od siebie. Możliwe ale mało prawdopodobne.

0

@socha No tak ale mnie chodzi o ostatnie 2-3 lata kiepsko to wygląda, dlatego brazylijski skrzydłowy z Ajaxu(Antony) o którym teraz sporo osób pisze nie rozpala mojej wyobraźni jak u innych a raczej budzi pewne obawy.

0

@baartekk97 Trafne będzie przywołanie metzena i pobierania przez niego 500+

0

@Ojciec5tkidzieci Tak patrzę na te nazwiska i gwiazdy Ajaxu to średnio sobie radzą po transferach.

2

@SuperPatsonFCB No to był by potężny bat na tych wszystkich którzy produkowali wręcz posty jak to Robert się super prowadzi tak jakby miał 37 lat :).

Nie rozumiem dlaczego miałby kończyć karierę znudził się czy co, nagle gra z orzełkiem to już nie honor, w wymówki że nie da reprezentacji aż tyle też nikt nie uwierzy z oczywistych powodów.

0

@igor69 No jak ktoś patrzy sentymentem to na pewno, nawet biorąc tylko pod uwagę prime to było bliższe ale wciąż dyskusyjne.

0

@Rewolucja123 Ale ja nie piszę że to źle że go krytykowałeś, czy że na krytykę nie zasłużył tylko stwierdzam że to jego obrałeś sobie za cel, nie ma w tym nic złego ja na przykład nie mogę patrzeć na Coutinho

0

@Rewolucja123 Ale to były ataki bo nie tylko Holender zawodził, a koncentrowałeś się głównie na nim, nie widziałem byś poświęcał tak wiele uwagi innym zawodnikom którzy grali również poniżej oczekiwań a Frankkie meczy sam nie przegrywał, a do kilku można było naprawdę się doczepić Holendra tłumaczył w małym stopniu przynajmniej wiek i zmiana środowiska.

0

@arasz1819 No to będzie dla niego trudne jak jego idol będzie stawiał na jego cel ataków.

2

@MesQueUnClub96 Xavi też :)

0

@Rick Jacy debile to jest wszystko zaplanowane, debile to są w pis bo to oni za to odpowiadają.

1

@zombie Oj ja bym to nawet nazwał: Barcelona będzie próbować się go pozbyć by strat nie powiększać, tu o odrabianiu czegokolwiek nie ma już mowy.

0

@karlu105 A to fajnie a ile innych błyszczących nie zagrało w top 5 lig w ogóle?
Demir to też miał być mega talent a na razie są problemy.

2

@FC1899Barca Ja tu widzę tylko jedną statystykę strzelonych goli, nawet nie chce mi się szukać innych bo zaraz będzie deklasacja w drugą stronę.

0

@Umberto No o tym Cou 22-letnim sterling 19-nasto letni, to ze mieli później fajne kariery nie robi z nich gwiazd w tamtym okresie zresztą zerknij sobie na tamten skład szału nie ma, ba tam się egzotyczne nazwiska pojawiają.

3

@BoreekxD 18/19 i 20/21 przecież zagrał więcej niż pół sezonu.

0

@Kidd No tak ale to też był problem dominacji pewnych zawodników gdyby dwóch szło łeb w łeb to do odbioru złotej gały typował bym francuza.

1

Normalnie bym się cieszył ale zielone światło po urazie to w Barcelonie wyrok.

10

@Umberto W życiu Suarez był crackiem gdziekolwiek grał i wcale nie potrzebował do tego Barcy.

0

@Rewolucja123 Co ma znaczyć to całe, bo brzmi trochę umniejszająco, a pamiętasz jak za twojego ulubieńca EV cała pomoc nie notowała kluczowego podania?

0

@tomek8756 Absurdalne podejście, najbardziej śmieszy to fakt że ci sami którzy śmieją się z tvp sami powtarzają info od rządu z granicy którego nie można zweryfikować.
Ja tam wolę inne podejścia nawet kosztem kilku pajaców niż zawierzać morawieckiemu i bandzie pisu.

0

@Kidd I jest Francuzem to też choć ni e powinno pomoże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?