0

@LukaszUH A co teraz znaczy zgoda od tych ludzi, nic. Zresztą ile razy był wprowadzany za wczas bo ciągle w tym klubie są problemy.

0

@clyde Gdyby to było takie proste i każdy kowalski miałby mięśnie afrykańskich sprinterów.

0

@Momals11 Inni nie są nazywani najlepszym w dziejach to taka subtelna różnica.

1

@DaPidejpi Zestawiasz ukształtowanego zawodnika i gwiazdę PL z dzieciakiem z Bundesligi kiepski ci wynik wyszedł.

6

@Herato Oficjalnie bo Neymar kosztował Barcelonę dużo dużo więcej.

0

@Rewolucja123 Ale to jeszcze bardziej działa na niekorzyść Xaviego i ostałych "amigosów". To miało by sens jakbyś to zestawiał z pierwszym sezonem Pique i Busiego to wtedy ok bo podobna specyfika wieku czy hierarchia szatni, z każdym kolejnym rokiem to się gwałtownie rozjeżdża,.

A jeszcze masz reprezentacje gdzie Xavi się z pepem się rozminął wiec kolejne zgrupowania i treningi razem.

0

@ElKamil Masz tu chyba błąd logiczny bo sam piszesz że są różni a potem chcesz ich porównywać statystykami, zresztą w ajkiej poza golami Lewy jest lepszy, oprócz jakiś egzotycznych czyli główki, czy spalone?

0

@LukaszUH Przecież masz jak byk napisane że powinien zagrać 10 a zagrał 30.

0

@agrad0 Nie miał żadnych kontuzji.

0

@ElKamil W czym jest lepszy, jeśli rozbijesz piłkarza tak jak robią to gry to w wielu kategoriach będzie lepszy od Lewego i ogólnie też piłkarsko jest lepszy.

Złota gała ma ten problem że tam są celowe niedopowiedzenia, bo co to znaczy najlepszy jeśli chodzi o cechy piłkarskie to Messi z pewnością wciąż jest najlepszy, ale dla niektórych najważniejsze są inne kryteria.
Dlatego tak gardzę to nagrodą raz że jej kryteria są celowo niesprecyzowane, dwa to ocena subiektywna wśród ludzi którzy często się niektórymi ligami nie interesują, trzy nagrody indywidualne w sportach drużynowych to idiotyzm.

0

@headhuntersFCB Dla pewnych osób Puig jest młody więc jeśli by tak go traktować to on.

0

@Nihas Rozumiem że wedle ciebie on nie ma żadnego wkładu w to co mamy obecnie.

1

@Rewolucja123 Sprawdzałem to do dyskusji o tym że Pep też trenował kolegów, choć tam oczywiści relacje były zupełnie inne
Pep z Xavim razem niby 31 spotkań ale w praktyce 1.100 minut
Pep z Puyolem razem 33 spotkania minut 2000

a teraz Xavi
Xavi z Busquetsem razem 314 spotkań minut 21 tysięcy.
Xavi z Pique razem 312 spotkań 22 tysiące minut.



2

@Maker0 No największe talenty Ajaxu ostatnich lat szału w Europie nie robią.

0

@Kinginiesta Jeśli chodzi o Fernando to na pewno nie jest to prawdą, chyba że w biografii zapomniał o tym napisać :)

0

@kkbarca Dlatego praktycznie cały skład Live jaki przejął wymienił za grube pieniądze. No w Barcelonie się tego obecnie nie da zrobić.

1

@neeed Nie, bo odszedł.

1

@Martwy No ja się nie zgodzę bo on ma wszystko na papierze by grać również w kombinacyjnej piłce w trójkątach i na małej przestrzeni tylko ktoś musi go do takiej gry ustawić nie wiem czy jest lepszy kandydat niż Xavi. A tak to ogólnie się zgadzam z autobusami nie wykorzysta swojego naturalnego talentu w pełni.

0

@DonMatteo901 Raczej jakiś pasek.

16

Teraz złapać Dembele i dmuchać i chuchać na niego. Tylko nie wiem kto go ma złapać bo sztab medyczny to raczej mu krzywdę zrobi.

0

@clyde A ty co o Dembele pisałaś.

2

Oby wejście Dembele nie skończyło się jak z Lyonem.

0

@FC1899Barca Ale małe transfery też się nie spłacały.

2

@Sau_Ron Ważność 1.2......3 dokładnie w takiej kolejności jak pytania.

0

@neeed Przecież to nic nowego w świecie piłki, jednym z większych kombinatorów jest ojciec Bojana.

1

@klopx Ja mam do niego słabość głównie z powodu że czasami potrafił nie "zauważyć" Messiego i robił swoje rzeczy coś czego reszta zawodników nawet nie rozważała.

0

Ciągle mi się przypominają w takich sytuacjach te neymary i Halandy :)

2

@Wojcio No badania pokazują że jednak nie, bo najwięcej wypadków powodują młodzi mężczyźni z kilkuletnim stażem za kółkiem.

0

@ShinobiQWE Przecież było wyjaśnione dlaczego tam uczy zdrada potem splot nieszczęśliwych wypadków i brak wiary w siebie po nich.

0

@SkN No to skoro przynosił zyski i do tego nieźle kopał gałę to trzeba było zaciągać kredyty sprzedać nazwę stadionu by go zatrzymać to się w ogóle kupy nie trzyma, LL też robiła by wszystko by Messi został.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?