0

@taris Pep miał kilku wybitnych zawodników w najlepszym wieku, my obecnie tych w najlepszym wieku byśmy za darmo rozdali.

0

@Hawajczyk A po co kupujesz cztery 10 jak w klubie masz najlepszą na świecie?

0

@tomek8756 Jak to powiedział pewien ekspert ruchu, wchodząc na pasy pamiętaj ze zawierzasz komuś swoje zdrowie i życie więc uważaj.

0

@dudek89 No z tą różnicą że Pep miał Xaviego i Iniestę w pomocy i Puyola wraz z Rafą w obronie Eto Henry i Messi to też nie były jakieś chłopinki w większość w najlepszym wieku do tego kilku innych światowej klasy zawodników.
Żaden zawodnik z obecnej Barcy by w tamtej nawet 3 rezerwowym nie był.
Ta drużyna ma albo dzieciaków albo weteranów goście w najlepszym wieku to delikatnie mówiąc porażka, jedynie Depay jako tako wygląda.

0

@BartqRKO w 16. Był kluczowy bo Zubi nie potrafił nikogo kupić przez tyle lat z wyjątkiem kontuzjowanego Vermy. No i kupili go do pomocy gdzie nie wiedział co się dzieje, a w obronie do końca miał manierę idę na raz i nie potrafił utrzymać linii spalonego o wzroście nie wspomnę choć jak dziś pamiętam jego główki widmo z MC.

0

@BartqRKO A którego na ławkę odstawił młodziak z Francji. Zresztą to Pique z tamtych lat był ważniejszym zawodnikiem.

0

@sintesox Ale potwierdzeniem Laporty były słowa że widział kontrakty ze spotkań towarzyskich gdzie występ Messiego był najważniejszy i generował dochód jak się to ma do budżetu klubu i praw do wizerunku to nie rozumiem?

0

@FC1899Barca Nie no kaka nie może być niżej od Dembele, Francuz to był jeszcze dzieciak i tu zawsze jest ryzyko, Brazyliczyk był w top 5 zawodników jak opuszczał Milan.

@RosjaninBut Jak wyżej zestawianie ukształtowanych piłkarzy w najlepszym wieku do dzieciaka.

0

@zodiak_10 Mnie ani na ZP nie zależy, nie znam również prywatnie Messiego by stwierdzić czy naprawdę te trofea go mało obchodzą.

2

@Kurkmen Bill Gates 2017 1600 ton dwutlenku węgla( a to tylko za podróże ), przeciętny Polak ok 9 ton więc nie doceniasz miliarderów :(

1

@cules100pro Uraz łąkotki.

0

@Momals11 Cóż pewnie mi się oberwie ale mam nadzieję że za 2 lata nie będzie nam potrzebny jako piłkarz.

0

@CLionelMessi A to muszę brać cały pakiet czy mogę sobie wybrać, bo przede wszystkim jestem kibicem Barcelony a Messi był zawsze w wśród moich najmniej lubianych zawodników, od tak po prostu zawsze czułem większą sympatię do innych.

Szanuję Messiego z boiska i to bardzo nawet jeśli kierunek uzależnienia drużyny mi nie odpowiadał, resztę zwłaszcza sferę finansową i wpływy jego ojczulka przemilczę.

Zabawne że ocenia kibiców ktoś kto ma tu konto ledwie miesiąc ale pewnie kibicujesz FCB od 200 lat, a na portal zaglądałeś od 50 ale się nie logowałeś.

12

@michal26 "uwzględnieniem.......... umiejętności kierowcy"
No to ci panie powiem że w Polsce są w większości sami mistrzowi kierownicy przynajmniej samozwańczy mistrzowi kierownicy, bo w praktyce to wręcz jest odwrotnie.

0

@Criss18Barca Od którego roku miał taką klauzulę. To jest ten szczegół.

1

@hazo428 A ja uważam że on tu naprawdę chce grać, a na ile posłucha podszeptów agenta to inna sprawa.

1

@totalcrack dlatego napisałem[ tak zwane ] bo wszędzie podają że ktoś tam obniżył a w większości to są po prostu odroczenia, a czemu tak piszą nie mam pojęcia.

2

@BarcaFan17 I pierwszy zgodził się na tzw obniżki gdzie kapitanom zajęło to jeszcze miesiące.

1

@MesQueUnClub96 Suarez bo część ludzi spojrzy też na osiągnięcia z reprezentacją, czy ogólną klasę w różnych ligach czy klubach. To nie może być tak że lepszy będzie ten co strzeli 100 bramek więcej.

0

@norbi77 Ale kto im da takie gwarancje, ok fajnie wyglądają u nas w ww klubach byli by 5- 6 do gry bo jednak wiele im brakuje.

0

@El dominatore O ile zmiana klubu to nie dramat to już wybór reprezentacji zastanawiający, niech lepiej szuka miejsca gdzie indziej.

0

@norbi77 Gavi i NIco 17 i 19 lat wiec nie wiem czy tak odejdą.

0

@messi564 Na spokojnie Jeden ma 17 drugi 19 więc można ich rozważnie wprowadzać, o Puigu to się przekonamy po 2 miesiącach współpracy bo z boku to wiadomo że Xavi wychowanków wspiera.

0

@Persyfl W Angorze masz co tydzień artykuł o tym jak kolejne dziecko zostajezostało warzywem(najczęściej Chwyt Kristellera) ja już właściwie tego nie czytam bo szkoda nerwów.

0

@Pawlak1992 Wszystkie i to poważnie piszę.

6

@Keson Przecież to Coutinho pisze :) Szuka wsparcia a ty go dobijasz.

0

@MarianoItalianoVero No na pewno dostał na biurko raport medyczny Ramosa a że jego organizm znają od lat to był to raport szczegółowy a czy Perez się nim kierował to już tylko gdybania.

1

@against_modern_football Wiesz o ile okazali się szrotem to jednak były przesłanki by tego Arthura kupić tak samo z Firpo a że z jakiegoś powodu nawet transfery które wydają się racjonalne kończą się słabo to już zagwozdka dla ludzi w klubie.

Nie wiem dlaczego do LM wpisujesz Araujo i Pedriego.

To co pisze @tbas dlaczego te super talenty nie podbijają Europy, choć należy napisać że Barca szkoli trochę pod siebie.

A z Minquezą mam problem odcina mu prąd i to nawet nie będzie poziom Bartry ale obym się mylił.

2

@jakub1906 Raczej nie wróg numer jeden ale szybko skończy się taryfa ulgowa a niektórzy po dwóch miesiącach będą chcieli ekipy Guardioli :)
Przykład Abidala daje dużo do myślenia.

3

@Azi Wiem że podobną miał Romario że miał strzelić dwa czy trzy gole i mógł jechać na imprezę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?