2

@damiano996 To fajny z ciebie kibic skoro masz satysfakcję że jest gorzej, nie pozdrawiam

0

@AlwaysBlaugrana No miał w Bayernie a i tak efekty były mizerne.

1

I po co mu oddawać wolnego, rozumiem że niektórych zawodników się tak podbudowuje ale nie takich którzy od 3 lat są w dołku.

0

@hayek Cieszmy się może jako tako zagra i ktoś nieogarnięty go wykupi.

0

@Mareeek2050 A i tak dostały by coś pomiędzy 5 a 10.

0

@macio_944 Ale to że sztab medyczny jest tragiczny to już wiadomo od jakiś 2 lat.

0

@Rewolucja123 Frank Lampard IQ 150, braku charyzmy też mu nikt nie odmówi jako piłkarz.

0

@LukaszFan Oczywiście że może, ale patrząc na poprzedni sezon dystrybucje piłki psg i styl gry tej druzyny to mało prawdopodobne a w 8 goli w trzech meczach to raczej trzeba zapomnieć.

0

@QuaReL No nie istniejemy bo od prawie pięciu lat wszystko było pod niego ustawione i praktycznie każdy miał tylko jeden pomysł na murawie: podam do Messiego.

0

@Janiama No dla nich L1 to raczej w większości składa się z słabych ekip więc jak nie zmienią podejścia to o mistrzostwie mogą zapomnieć.

0

@amanter Ciebie skoro ciągle wklejasz tu jego statystyki w kontekście tej durnej złotej gały, a kogo obchodzą subiektywne tytuły MotM?

0

@arkasath No widzisz a dla mnie na przykład jej głos jest daleki od bycia miłym, pisząc brzydko brzmi dla mnie trochę jak koza.

0

No akurat tu nie powinno być zdziwienia :)

0

@Odcinkowy Oj tak pomyliłem się ale nawet w najczarniejszych scenariuszach nie przypuszczałem że w Październiku będziemy poza pierwsza 5.

0

@El dominatore Klasyk mówi że takich ludzi nie ma, choć pozbycie się ich wygeneruje poważne problemy.
Busquets to chyba najlepszy obecnie zawodnik Barcelony.
Abla na słabszych rywali to wciąż światny zawodnik.
Pique to chyba najlepsza opcja z posiadanych na doświadczonego ŚO.
A wszystkich ich łączy brak klasowych zastępców, na teraz bo w młodych potencjał jest, chyba najbardziej to było by bolesne w obronie, nie wiem czy to nie samobójstwo wystawić
Balde-Arujo-Garcie-Desta.

0

@Wojcio A co za darmo miał pracować? Do tego on był jednym z pierwszych który obniżył pensję kapitanom zajęło to jeszcze miesiące.

0

@ShawnC Ile dołożysz od siebie na pensję?

0

@Encore No akurat to nie jest wyjątek wielu bogaczy nie dzieli się z dziećmi kasą tyle że opłaca ich szkoły a samo nazwisko daje im potężny start.

1

@Ojciec5tkidzieci No niektórzy po ostatnim meczu pisali że Cou się już odbudował :)

0

W ogóle jak wygląda sytuacja z opłacaniem trenerów z tego co pamiętam to EV niby z części kasy się zrzekł ale nie pamiętam czy jest już z klubem rozliczony, z Sentienem się sądzą o kasę, chyba Lapcio oprócz tego że nie ma szału na rynku to boi się opłacania 3(4) trenerów.

0

@equwesta Piszesz o tej pomocy z tym dramatycznym Coutinho który na pomocnika w Barcelońskim 433 się absolutnie nie nadaje?

0

@marcin62 No jak prześledzisz sobie co się dzieje jak w partiach Polsce nadchodzi wymiana pokoleniowa to nie zdziwi cię to ze w Polsce rządzą dziadki :)

0

@Zxcvb1 Suarez bo jego prime przypadał w słabszym Liverpoolu.

2

Jakby miał 28+ lat to trzeba by go było wypychać a że nie ma to jest nie na sprzedaż.

0

@koksik2700 No myślę same najgorsze rzeczy ale w sumie ich lubię jak ktoś przywołuje potrzebę dowolnego dostępu do broni to zawsze mogę podać jako kontrę to co wyrabiają ci cudacy.

0

@AllBundy Nie nigdy top nie był bardzo dobry trener aż i tylko, ale nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy.

0

@Gogonatra Grał tak super że nie zagrał ani minuty z Bayernem w LM.

0

@Rielan No podałem ci minuty bo twój przykład z Guardiola podchodzi pod żart gdy porównujesz to z latami jakie łączą Xaviego z weteranami Barcelony, Pep był dla Xaviego i Puyola czymś w rodzaju starszego brata idola, Xavi dla Busquetsa i Pique to przyjaciel od lat.A graczy którzy dzielili z nim szatnię jest więcej.

No problem jest taki że obydwaj mają pewny pierwszy skład a Busquets jest prawdopodobnie najlepszym obecnie piłkarzem Barcelony.

A sztab Xaviego zgodzi się na niskie wynagrodzenia mając eldorado w katarze, bo o tym mało kto pisze.

0

@Krokiet Fati w młodszych kategoriach był ŚN a jako że Depay to kolejna pół 10 w ostatnich latach takie ustawienie nie jest jakieś oburzające.

0

@arkasath No możesz przegrać 20 spotkań w lidze ale wygrać z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?