Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rielan No a ja mogę łatwo obalić twój przykład bo jest tylko w teorii podobny a naprawdę jest naciągany.
Pep z Xavim razem niby 31 spotkań ale w praktyce 1.100 minut
Pep z Puyolem razem 33 spotkania minut 2000
a teraz Xavi
Xavi z Busquetsem razem 314 spotkań minut 21 tysięcy.
Xavi z Pique razem 312 spotkań 22 tysiące minut.
To nie ma porównania Pep się z nimi praktycznie rozminął a Xavi z Busquetsem i Pique spędzili 10 lat razem.
1
@Batys A powinno pomóc? Ja zawsze jak czytam o takich sytuacjach to zastanawia mnie odwoływanie się zawsze do miast i ich pomocy.
0
@Comfortable_ A jak oni mieli ją zdobyć jak Argentyńczyk był z nich najlepszy?
0
@arasz1819 Obejrzyj serię z brudnym Harrym ile tam jest najazdów kamery na jego facjatę i lufę to samo w wielu westernach, to oczywiście jest możliwe ale mało prawdopodobne.
A o teoria o wzięciu giwery i zabawie raczej odpada raz to nie jakiś debiutant który podniecił się że trzyma w ręku broń bo facet ma setki filmów na koncie a nawet jeśli to ktoś bierze pieniądze za to by ta broń nikomu nie zrobiła krzywdy i nie jest nią Baldwin.
2
Pierwsza myśl, który zawodnik po transferze do barcy w ostatnich latach się rozwinął? Dużo łatwiej i to seriami można wymieniać zawodników którzy po założeniu koszulki Barcy zaliczyli regres.
3
@arasz1819 Przecież w ujęciach broń nie zawsze jest skierowana w innego aktora.
5
@MesQueUnClub96 Z prawej obrony będzie ciężko więc tylko trzy ale zostanie za nie już w Barcy na zawsze.
0
@Colon Największy problem z Koreankami jest taki że tam mało która młoda dziewczyna jest nie robiona, a zwykli młodzi mężczyźni swoją cerą wpędzili by większość Polskich ekspertek od wyglądu w kompleksy, kult piękna który trochę idzie w złą stronę.
Może masz rację że ma trochę europejskie rysy ogólnie to preferuję taki typ azjatyckiej urody
https://ilarge.lisimg.com/image/20530751/1118full-fumika-baba.jpg
https://www.japanesebeauties.net/japanese/anna-konno/44/anna-konno-3.jpg
1
@Colon A ja jestem wielkim fanem azjatek i dla mnie to ona jest mało atrakcyjna.
na przykład przy niej nawet nie stała
https://iv1.lisimg.com/image/15572575/639full-angela-baby.jpg
0
@monsterrize No ja również, o ile nie mogę zaprzeczyć zasięgowi czy wypływowi to zwłaszcza ten drugi jest przeszacowany jeśli chodzi o ogół społeczeństwa.
LR nie jest dobrym przekładem bo sporo tu fanatyków jkm bez dowodu ale pokazuje że gdyby wybory były tylko wśród tych korzystających z Internetu to pis stracił by połowę swojego elektoratu a konfa miała by jakieś 25 procent.
Zerknij sobie jakie są różnice względem metody sondaży i to samo w sobie sporo ci powie, wielkie skandale o których co dzień czytasz w Internecie są poza żelaznym elektoratem pisu, a nawet jak im je pokazesz to ich to nie interesuje bo mogą kłamać(moje życie).
@FC1899Barca No dla mnie bardziej wiarygodne jest jednak pokolenie starsze bo to trochę brzmi jakby 36 latkom ubywało IQ a jeśli chodzi o oddanie głosu to raczej sugerował bym się podpowiedziom 40 latka niż osiemnastki którą łatwiutko manipulować.
Coś w tym jest z tym wiekiem(osobiste doświadczenie) ale skoro 75+ nie powinien głosować to tym bardziej nie powinien móc być posłem.
No i widzę poważny problem już pomijając że to przeczy demokracji, a mianowiecie zobacz jak pis dba o seniorów zabierz im prawo głosu i nikt z polityków nawet na nich nie spojrzy a w ich wieku trudno iść na warszawę palic gumy jak górnicy, więc zostali by skazani na wymarcie w coraz gorszych warunkach.
0
@monsterrize Internet to potęga? Ha dobre więc sprawdź w Internecie piramidę wieku obywateli z prawem głosu, uwaga to może być szok!!!
0
@Nazio87 Ja to raczej tak myślałem jak oglądałem Schweinsteiger'a przy nim Muller to przystojny chłopak.
0
@amanter Barca skończyła tak źle bo właśnie Bartomeu się po kolei uginał a skończył na tym że każdy kto zapukał dostawał podwyżkę, i efektem były cuda pokroju SR z pensją na poziomie gwiazd PL.
0
@Arkon Ja to marzę o tym by wreszcie kryteria tego plebiscytu zostały jasno objaśnione.
0
@Kgorecki2500 Tylko że określenie po-pis ma inne korzenie bo kiedyś te partie miały rządzić wspólnie i to wtedy pisano o popisie a teraz to nie ma nic z dawnym znaczeniem wspólnego.
0
@amanter https://transfery.info/aktualnosci/juventus-z-oswiadczeniem-w-sprawie-kontuzji-arthura-dluzsza-przerwa-w-grze-oficjalnie/152250
0
@macio_944 Ale zdajesz sobie sprawę że ktoś może i to podważyć bo dokonania realu z lat 56-60 jak najbardziej uprawniają do tego by napisać że to tamta drużyna była najlepszą i najładniej grająca i wyjątkową.
0
@SkilledHydra16 Bo w młodzikach to był napastnik.
4
@SzahMatt Sufit może spaść ci na głowę :)
2
@JustBarca Ale zaczynali z podobnego pułapu i Pedri od razu dostawał szanse a Puig nie, Gavi dostał kilka minut i Lucho się zakochał, a w Puigu się nie zakochał, od taka subtelna różnica. Puig nie przekonał do siebie żadnego trenera czy to Barcy czy reprezentacji.
0
@kaamil1910 A ja nie bo chciałbym by Barca wygrała.
0
@barcowy1899 Jović jest trochę tych kozaków co po wyjeździe z Niemiec potracili nogi.
0
@BarcaSupporter I co z tego wynika? Busquets i Gavi schowali pomoc Włochów i Francuzów do kieszeni.
0
@amanter Przecież jeśli dostanie to dostanie za okres gdy był jeszcze graczem Barcy.
0
@Herato No jak największa gwiazda i najlepszy zawodnik LL jest solidny to ta liga upadla potwornie :)
0
@DaPidejpi No ogólnie te gwiazdy z bvb to raczej tyłka nie urywają, musiał bym uważniej się przyjrzeć ale po opuszczeniu Dortmundu to tylko nieliczni dalej błyszczeli.
0
@mmaciass Nie, jeśli dobrze pamiętam to Maxi był takim starszym bratem i zaopiekował się Icardim a Icardi był częstym gościem w ich domu dlatego była o to afera. Podejrzewam że to było jak obaj byli w Hiszpanii.
1
@grzesiu21 Przybliż mi te regularne powołania bo to blado wygląda a do tego oznaczało by to że gwiazda BB dostawała tylko powołania i nie grała.
Natomiast fakty są takie że ma 4 spotkania w u-21 debiut 03.03.2020 i to by było na tyle jeśli chodzi o "karierę" w reprezentacji.
0
@Kismeth U to jak Iniesta zaczął na poważnie grać w wieku 24 to Puig chyba nigdy nie zacznie.
0
@Mr8lack To Polska i nie takie rzeczy się tu działy.
No jak dla mnie dalej obejrzenie na żywo z wysokości trybun to dużo lepsza opcja niż katowanie meczu kilkanaście razy by uchwycić to co widział by z trybun, zresztą od tego są analitycy.
Wielokrotnie trenerzy wypowiadali się że oglądanie z trybun (z powodu kar) dużo im dało, a przecież też mają dostęp do nagrań.