Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mr8lack No ze stadionu widzisz sporo więcej no chyba że on ma dostęp do materiałów z wielu kamer choć wątpię.
0
@Messibestplayerintheworld Przecież Big chances missed to 11 powinna być złota a nie 21 :)
0
@CuttingHead To określenie wymyślili dziennikarze wojsko inaczej te działania nazywa.
0
@CuttingHead Ponieważ to określenie jest potoczne i nie występuje w żargonie wojskowym.
0
@Triv44 I dlatego jak wrócił to sondaże poszybowały w górę.
1
@Kgorecki2500 To tragedia bo oznacza że poza wiedzą większości coś ważnego się dzieje i znów odwracają uwagę.
0
@CuttingHead Nie wiem czy ktoś zawodowo zajmujący się tym pisał by o "wojnie hybrydowej" chyba że celowo tak to nazywasz by prosty lud zrozumiał.
0
@anxted Bo za jego czasów to pokolenie starsze jego pokolenie nazywało mięczakami :) i tak to się kręci.
0
@paweuwarrior Tak tysiąc pompek i dwa tysiące brzuszków.
0
@Sau_Ron Dlaczego będzie miał słabsze? Wliczasz dzielenie się z Mbappe i Neyem czy raczej formę i wiek.
1
@kaamil1910 Bierzesz pod uwagę tylko te 7 walk w XXI wieku jak mniemam.
0
@kkbarca Czytałem wywiad z historykiem specjalizującym się w Piłsudzkim i tamtym okresie i on twierdzi że marszałek tych słów nie wypowiedział.
0
@burza1982 No ja uważam że nie zwłaszcza po tych przeprawach ze zdrowiem .
0
@barcelonaLM Już widzę jak ziobro i konfa ogrywają kaczyńskiego.
1
@masik86 Barcelona nie miała z nich pociechy to jest najważniejsze a poza tym to straciliśmy bo płacono im pensje i inne bonusy.
0
@Lucassito Hola hola to nowy kraj inaczej trzeba dogadać kwestie wizerunkowe inaczej podatki od pensji bonusów premii, inaczej kwestię adidas-nike tego się nie da zrobić w tak krótkim czasie.
1
@lucca87 No były tu osoby które pisały że nie może przez hiszpańskie prawo(w ogóle to trochę absurdalne że dziennikarze tego nie sprawdzili), był tu gość który twitował kogoś kto podawał że wedle LL najmniej mógłby zarabiać 8.
Ja siedziałem cicho ale dawno temu był bask który całą karierę spędził w AB i ostatni rok spędził tam za darmo ale jako że to było może i z 16 lat temu to nic nie pisałem bo wiele mogło się zmienić.
6
@Tomo1989 To odwracanie uwagi od czegoś zgoła odmiennego niebawem się dowiemy o co naprawdę chodzi. Bez unijnej kasy to oni nic nie zrobią.
0
@czar007 Nie no na pewno Busquets wyglądał lepiej w ostatnim sezonie niż za EV czy Sentiena ciężko było tego nie zauważyć a jak ktoś był oporny to wiele o tym pisano.
9
@gaq A jak by nie wypalił to byłbyś pewnie pierwszym który by taki ruch krytykował.
0
@Lucassito Nie był najgorszy, co ty piszesz raz że słynął ze stawiania na młodych przed Barceloną a jak przychodził to redakcja walnęła tytuł Pan Cantery i przez 2,5 roku było dramatycznie jeśli chodzi o stawianie na młodych.
0
@Odcinkowy To fajnie był tu taki co co okienko pisał tak o Neymarze że wróci, jak na razie to wszystko wskazuje na to że dopóki Holender sam nie zrezygnuje to nie poleci bo nie ma ani kasy na odprawę, ani pieniędzy na nową kadrę trenerską.
0
Oby to nie była prawda.
To było by przezabawne bo nie dość że opowiadał o zdolności generowania kasy przez Mesiego ale i tak go skreślił co już jest absurdalne zwarzywszy na długi. A teraz żeby ratować własny zadek podpisze ten pakt z diabłem.
0
@Jakchcesz Ja uważam że wyjdzie porównywalnie bo nawet jeśli stałej pensji będzie miał mniej to bonus za podpis od PSG był większy niz to co proponowała Barcelona.
0
@krawczykPSG Jak dla mnie ten kto ma mniej big chances missed powinien być uznawany za "lepszego" nie za bardzo rozumiem pozłacanych 22 szans Lewego.
0
@Odcinkowy Tak znajdą się ciekawe jak, przeniesienie z jednego działu do drugiego funduszy nie jest takie łatwe w przypadku klubu z 1,5 mld długu praktycznie niemożliwe. A Sentienowi już zapłacili że 3 trenera na listę płac powołujesz.
1
@barcelonaLM Tak bo Pis bez pieniędzy z UE to nie przeżyje dwóch dni.
0
@kuz A ile osób wiedziało o Nico i Gavim rok temu? Mingueza wcale się nie wyróżniał i to autorski pomysł Holendra pamietam jak były o tym informacje.
A co ma jego odejście do rzeczy nie tak dawno część osób na LR go hypowała teraz już o nim zapomnieli.
0
@Woland10 No to kto strzelił więcej i do tego dołożyli niepotrzebną :( wedle ciebie dominację, to chyba multikonto bo przypomina pewnego użytkownika.
0
@kuz Nie prawda że musi kto ci tak powiedział, jest w BB kilku 21 i 22 latków wcale nie musiał stawiać na Gaviego i Nico, a już dawanie minut Moribie czy Urusowi to na pewno nie był mus.