Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Dzięki nie wiedziałem że SR jest rezerwowym jest coś takiego jak uogólnienie.Pomijam że jest kapitanem i jest po urazie a zeszły sezon poszedł na straty bo sporo mógłbym postawić że jak byłby zdrowy to byłby albo w podstawie albo byłby pierwszym-drugim rezerwowym.
0
@kuz No skoro mają nosa to gdzie byli między debiutem SR w 2009 roku a debiutem Fatiego w 2019 ? O podbojach BB też mogłbym co nieco napisać, tak jak o tych talentach którzy przepadli.
0
@Derean No popatrz Gavi ledwo zadebiutował a już w reprezentacji, Puig tyle lat wielki talent LM(czyli miał łatwiej) i nawet w młodzieżówkach też się na niego uwzięli.
0
@Rewolucja123 I wciąż są najważniejsi, to jest problem, a jeszcze większy to ten że zawodnicy w najlepszym wieku nic drużynie nie dają.
0
@Rewolucja123 No jeśli ktoś uważa że zawodnicy którzy od 6 lat patrzyli na murawie tylko w kierunku Argentyńczyka w miesiąc staną się fundamentem(bo nie mamy liderów w najlepszym wieku) to tylko pozostaje wzruszyć ramionami i pokiwać głową z niedowierzaniem, na nowo będziemy uczyli się grać bo mamy wypalonych weteranów i zdolną młodzież i to nie jest ani mieszanka wybuchowa ani dobre proporcje drużyny.
0
@Messibestplayerintheworld No i to też odpowiedź dlaczego tych złotych piłek już tak często nie zdobywa.
2
@Janas11224 Bo EG jest od lat promowana przez wszelkie brukowe tygodniki , kup sobie taką i zawsze znajdziesz artykuł o edytce.
0
@KaIafior Sprawdź sobie ile strzelił do 24 roku życia i po nim i zmienisz zdanie.
0
@macio_944 Löw nie podał ci dłoni na zgodę?
0
@Cadafaz Skoro czytałeś książki to mam pytanie podejrzewam że autor dość precyzyjne opisał wygląd Bonda który aktor go najbardziej przypominał.
Ja tam oglądam bondy tylko jak z Seanem lecą.
0
@KobeFR W zeszłym sezonie 6 spotkań opuścił a w pierwszym 13, więc tak był przed dłuższy okres dostępny.
0
@Rafcio10911 Jeszcze Sentienowi nie zapłacili bo nie maja a ty chcesz trzeci wynalazek na listę płac wprowadzać :)
1
@martin3131 wedle transfermarkt:
Przewidywany powrót w dniu 20 paź 2021
1
@GeneralXavi No to jest właśnie problem naszej kadry dzieciaki którym można wybaczyć(ja nawet sporo) i wypaleni, zezłomowani[ALBA!] weterani.
W najlepszym piłkarskim wieku czyli wśród zawodników którzy powinni być liderami tej ekipy mamy Umtitiego,SR,Coutinho,Depaya,Braithwaite(pomijam Matsa). Czyli nie mamy liderów :(
Jak dla mnie my nie mamy kadry na trofea no może PK się uda bo zawierzanie w młodzież to ryzyko po niektórych weteranach to mało się spodziewam, ogólnie kłuje mnie w oczy jak ktoś pisze że mamy mocną kadrę, mamy mocne nazwiska a to duża różnica co z tego że jest Cou jak z niego jest naprawdę mało pożytku a spokojnie można tak wyliczać robimy słabe transfery od lat. A patrząc na kadrę to trzeba patrzeć na najsłabsze ogniwa Miqueza to gracz na środek tabeli, choć nie odbieram zaangażowania, Araujo Dest Nico Gavi pewnie fajne chłopaki mocno kibicuję ale żaden nie grał by w Realu czy AM.
0
@Mr8lack Ile lat dasz takiej drużynie na rozwój ile lat dostaną od reszty, nie widziałem by tak młoda drużyna wygrała cokolwiek ważnego, bo w walce o trofea doświadczenie jest kluczowe.
Co do Ajaxu to z tego co zerknąłem i tak średnia wieku jest sporo wyższa, LL sporo trudniejsza a presja w Barcelonie nieporównywalna.
8
@krawczykPSG Nie ma większej hipokryzji niż ciągle pisać o samorozwoju o ciężkiej pracy o nauce że to tylko silna wola i chęci a później na prezydenta desygnować bosaka.
0
@Colon W bayernie on był jednym z nielicznych których nie udało się odbudować Flickowi, to sporo pokazuje. Ja pamiętam jeszcze jak grał w Espanyolu to zawsze był talent ale tylko w mieście beatelsów zbliżył się z jakością do tego do czego ów talent predysponował.
0
@Oskar00 Ja również ich nie widzę może FDJ w prime z Ajaxu bo na pewno nie ten z Barcy, Arujo po prostu wygląda bardzo dobrze w barcelonie obecnie to niewiele znaczy(A i talentu mu nie odbieram)
0
@Pitter Jaki sensowny trener przyjdzie pracować do takiej drużyny za takie pieniądze, gra nie warta ryzyka absolutnie.
0
@Pilka_jest_okragla No raczej nie ma wyjścia bo za takie pieniądze to nikt ciekawy nie przyjdzie a jak wynalazek nie wyjdzie to już będzie prawdziwy dramat.
0
@marcinnikt No przy Puigu to kurna byli gladiatorami.
0
@Roobo No a przyjrzałeś się dokładnie jak wygląda połowa jego wyjść na pozycję, bo gdyby dostał wtedy piłkę to może ją tylko oddać z powrotem jak da radę bo staje na minie.
0
@Davvd Jak dla mnie Miqueza to ligowy przeciętniak będzie i tylko tyle
0
@HighestInTheRoom No masz dzieciaków w BB i jakoś awansować do drugiej ligi nie potrafią, a talentu i tam na pewno nie brakuje.
0
@Roobo Ale co da ci Puig na skrzydle, jestem antyfanem Coutinho ale z tej dwójki to lepsza opcja.
0
@HighestInTheRoom Z tak młodą obroną to nie jest najlepszy pomysł, tu każdy zawodnik z doświadczeniem jest na wagę złota.
0
@masq 6 opuścił. A bramek 11, 6 tylko w LL.
0
@amanter U a LR dosłownie kilka dni temu świętowała że nie gra.
0
@ciema Przez cztery lata 97 meczy odpuścił wiec daleko mu do 90%
@masq 6, nie wiem jak wyczarowałeś te 30
0
@Nihas Kolejny, to nie prawda.