Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nihas Kolejny, to nie prawda.
0
@Neutral No coś ci ta matematyka nie podchodzi albo głupio skopiowałeś pseudo ciekawostkę bo przegrał ich znacznie więcej .
0
@Sau_Ron Rinus Michels albo Bill Shankly
0
@UncleDrew A puig da coś na skrzydle? Bo dla mnie to z dwójki złych rozwiązań ta z Brazolem jest lepsza a jestem tu jednym z jego największych przeciwników.
1
@Rewolucja123 No raczej 27 -30 to raczej wszędzie widziałem jako najlepszy wiek dla piłkarza.
1
@BOSSS85 No było by miło, pamiętaj że część tych talentów miała problem z awansem do drugiej ligi, dlatego nie przesadzajmy z przenoszeniem połowy LM do pierwszego składu. Pociechę owszem tylko że dla części kibiców walka o wszystkie trofea jest obowiązkiem dzieciaki nie ważne jak utalentowane nie podołają, bo w grudniu presja ich zje i wypluje.
0
@Coutinho007 Jak to żart to całkiem niezły zwłaszcza odwoływanie się do meczu który odbył się 16 miesięcy temu.
1
Oby do zwycięstwa.
0
@CuttingHead Nie, tylko że w takie bajki to może uwierzyć ktoś kto nie śledzi tego co się na Białorusi dzieje chyba że BIG PHArma przekupiła też związek Polaków na Białorusi a ludność Białorusi nie walczyła o lepsze jutro tylko dała się podejść koncernom zza oceanu. Kurde Łukaszenko od dwóch dekad tryumfalnie lawiruje między UE a Rosją a uwaliły by go 3 firmy, powodzenia.
0
@pele1282 Oj nie widziałeś majstersztyków.
0
@kielon93 Obiecywał nowych sponsorów.
Obiecywał spieniężenie BC.
1
@BOSSS85 Pokaż mi trenera który wygrał coś więcej z tyloma dzieciakami. Mamy za mało ważnych zawodników w najlepszym wieku a dużo dzieciaków i weteranów.
0
@Sysia11 A to EV nie jest winnym po części temu co mamy obecnie?
0
@adamt1996 Sensowny trener nie przyjdzie tu trenować za pieniądze jakie ma dostępne Barcelona, gra nie warta ryzyka.
0
@CuttingHead Ale to co mówi Łukaszenko jest mało wiarygodne jak każdy autorytarny polityk, a zamieszki wybuchły z innych powodów.
0
@tbas Kto to ten shuster?
0
@Rewolucja123 Szkoda na niego minut dużo większy pożytek będzie z dania ich Gaviemu albo Nico.
0
@martin3131 Lekki update
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10748365#comment-10748365
EDIT:A widzę że dementi było, znowu barcainfo puścił fejka.
2
@marko111122 Czemu tylko niezaszczepieni, ci co mają problemy z kieliszkiem, ci którzy mogą przenosić groźne choroby, dyletanci elektrycy, mechanicy strażacy policjanci itd.
0
@igor69 To trochę się kupy nie trzyma jak coś co jest równe ich kilkugodzinnym zarobkom ma być niby synonimem luksusu, nawet plecak za 6 k takim by nie był.
0
@CuttingHead O tak absurdalnej teorii spiskowej dawno nie słyszałem.
0
@TheNekro94 No to nie był by problem. Niestety rzeczywistość w Barcelonie jest gorsza niż niektórzy pesymiści uważają.
0
@KapiFCB Żaden z ww nie jest realnym następcą Koemana .
0
@macio_944 Myślę że miks głośnego nazwiska i niskich wymagań finansowych oraz pozbycie się Holendra to odpowiedź.
0
@Coutinho007 Ale jak piszesz o klubie to nie pisz czegoś co dotyczy tylko pierwszej drużyny.
1
@Kurkmen Mnie najbardziej ciekawi jak będzie wyglądała utylizacja tego za te 15+ lat.
1
@Joe_Pesci No już prosiłem o mapkę wód gruntowych, mogę też podać wywiad z profesorem który twierdzi że od dawna było widomo że będą problemy z wodą.
0
@AmigoBlancos Nie zgubiłeś tam jakiś zer przy tym plecaku?
0
@Rewolucja123 Już pomijając "białych" guti to był czołowy pyskacz wobec Barcelony.
0
@Emhyr W Niemczech ograniczenia jeszcze surowsze z tego co mi wiadomo.