1

@Seba_89_ Nie zbyt bogatym tylko funduszom które lokują majątek w lokalach i normalnych ludzi PRACUJACYCH nigdy na te lokale stać nie będzie.A czynsze są sztucznie podnoszone.
Teraz tylko zastanawiam się czy jesteś źle doinformowany czy specjalnie wymyślasz bzdury.

2

Cóż na LR jest sporo osób które są fanami wejścia do szatni i złapania amigosów za mordy, więc im punkt nr. 1 nie powinien przeszkadzać.

0

0

@Hrzan Dobrze że siostra już 18 ma bo od 6 roku jej życia jeździłem tam z nią co kwartał no i była tam z twa-trzy razy na dłużej. Ogólnie placówka z super personelem.

1

@Mat97 Ja bym zaczął od tego że po tylu wpadkach pozwolenie na grę od sztabu medycznego trzeba oceniać surowiej, a na dzieciaki dmuchać podwójnie.

0

@Emhyr To to będzie droga zapchajdziura, ale w wojnach zawsze ktoś traci tu traci klub.

1

@tytanowyrysiek I Suareza na ostatnie 10 spotkań.

0

@Barcaa12 Ale nie mówimy o teraz tylko o całym Suarezie bo nawet jak mieliśmy silną drużynę to jego statystyki w LM to tragedia.

0

@VbamboeB @R-Dinho Jeśli grupa ludzi mieszcząca się do dużego busa paraliżuje blisko 40 mln państwo to tylko pokazuje jak trudna jest sytuacja, wystarczyło tylko nie wojować o demokrację na Białorusi samemu ją łamiąc u siebie i nie było by problemu, a tak łukaszenko ograł ich jak małe dzieci bo nieważne co zrobią to przegrali a że ich narracja to atak na uchodźców to przegrali podwójnie.

No jak na granicy byli by dziennikarze i mógłbym dowiedzieć się więcej to wiedziałbym czy jest tam potrzebne wojsko :) Z tego co widziałem z inforamcji z początków to absolutnie nie buyyło potrzebne.

A tak to muszę wierzyć albo łukaszence albo rządowi a im wierzyć nie zamierzam.

0

@Emhyr Prawdopodobnie to że to zarówno głośne nazwisko i tani trener.

1

@Criss18Barca Konfa za wolnością tylko jak im to odpowiada.

3

@Pawel13sz No ale nie zapominajmy o jednym z czynników dlaczego były do niego pretensje.
LM 8 spotkań 1 gol

0

@taris @Coutinho007 A macie szansę i przede wszystkim pieniądze na trenera z topu ze ciągle jedno i to samo piszecie.

1

@AllBundy bo ludzie popełniają błąd patrząc tylko na nazwisko albo sugerując się 2-3 najlepszymi, drużyna jest tak silna jak jej najsłabsze ogniwa a większość kadry nie pograła by w najlepszych klubach, do tego to gołowąsy.

0

@Jeremi Nie do końca się zgadzały bo po to były wymiany Clinseen-Neto by w księgowości się zgadzał.
To dość proste, jeśli pamiętasz jak chwalił się 1 mld i milczał że miliard wydaje to skoro nagle zamknięto stadion, muzea i stadionowe sklepy to nie trzeba geniusza by przewidzieć co się stanie, Bartomeu był wielokrotnie ostrzegany że funkcjonowanie na granicy limitu może skończyć się tragicznie, znów wymiana Atrhur-pjanić to kolejny przykład kreatywnej księgowości, no i okazało się że nie tylko pensja Antka ma rosnąć już po zakończeniu się kadencji Bartomeu bo dotyczy to kilku zawodników, więc wcale nie był czarodziejem.

0

@Roobo No i dalej podtrzymujesz wersję z Fatim, bo dziś słabiutko, skoro oceniałeś po parunastu minutach to dziś powinieneś wyciągnąć jeszcze więcej wniosków.

0

@barcelonaLM I co ma ten Szeryf pokazywać bo nie rozumiem.

0

@Mati90fcb I po 5 minutach go już w klubie nie będzie.

0

@Uukasz_93 Nie za dziesięć. Zabrania ci ktoś go krytykować czy co, bo nie rozumiem tego bólu czterech liter.

0

@Barca1992 A Aborygenów tez gnębią? Poważnie pytam.

0

@masq Cou i Neto się nie zgodzili, więc jedyny odpada.

0

@Kidd Jakie tytuły tak poważnie, LL no nic wykluczyć nie można ale tu też trzeba liczyć że kluby z Madrytu sfrajerzą sezon.
LM no to była by niesamowita historia ale to bliżej fantastyki ne wiem co by się musiało dziać by barca do klekotała się do ćwierćfinału.
PK no to już jest w zasięgu jak najbardziej.

No i meritum sprawy jak oni rozumieją granie o tytuły, dla mnie to to co podałem w LM w LL to było by matematyczne szanse na tytuł do 2-3 ostatnich kolejek. Bo teoretycznie to każdy zespół walczy we wrześniu o tytuły.

0

@ShinobiQWE To tzw efekt salami mogą wypierać się jak chcą ale celem jest zrównanie się ze wszystkimi prawami z "normalnym" małżeństwem łącznie z tak rozpalającym ludzi adoptowaniem( tylko że tu trzeba zaznaczyć że dla tradycyjnych par adopcja to trudny proces, z tego co widziałem statystki par homo to pewnie na adopcje załapało by się jakieś 1% par)

0

@macio_944 @Rajek99 no nie do końca bo próba użycia tej klauzuli była by niebezpieczna to fuszerka brata Messiego.

0

Raczej nikt go nie wyśle na murawę jak nie miał presezonu to dość oczywiste.

0

@AlwaysBlaugrana Jak dla mnie zmienia dużo, są młode chłopaki i każde zwycięstwo i dobry mecz daje im bardzo dużo.

0

@DonMatteo901 Raczej inni wyciągnęli wnioski po dembele i nie dają grać młodym bez pre-sezonu.

1

@macio_944 Dla mnie nagroda indywidualna w sporcie drużynowym to głupota.
Osobiście uważam że kryteria odnośnie złotej gały są celowo nieprecyzyjne.
Jeśli to nagroda stricte dla najlepszego to Messi jest najlepszy, nawet jak ma słabszą formę to i tak to dla wielu nieosiągalny sufit umiejętności a ja na pewno nie należę do jego fanboyów.

0

@kamyk_23 Ta Baryła to legenda klubu dzieciaki mnie nie dziwią ale żeby tak go tytułował ktoś kto podobno kibicuje Barcy ponad 40 lat to trudne do uwierzenia.

0

@kamiVeB To wygrał dziś jakieś puchary?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?