Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To teraz tylko darmowe i pół darmowe rozstania i zaczynamy sezon.
0
@Tibu Zgadza się, z tym że Coutinho też miał drybling kiedyś dawno temu. I też z powodzeniem grał na skrzydle(bez innych 10 w drużynie :)).
0
@Janiama To że dla mnie to był faul na żółtko i dla sędziego również i w tej sytuacji ma się nie przejmować tym że to druga żółta, tylko tyle i aż tyle. Niby piszesz że rozumiesz, że się wybroni ale wciąż szukasz tego ale.
1
@Janiama Czuć? On ma się kierować przepisami za co są kartki, jego nie ma interesować to ze krychowiak nie ma świeżości i nie nastąpił celowo tylko fakt tego że nastąpił, bo idąc takim tokiem zaraz dojdziemy do abstrakcyjnych wyjątków.
0
@pt9 Henry i Villa czy w mniejszym stopniu Eto to byli napastnicy i pierwsza dwójka wylądowała na skrzydle bo na środku grał ktoś inny, z tym sprawdzaniem też nie do końca się zgodzę, bo oczekiwania co do ich gry były znacznie wyższe.
7
@Janiama Kartka to kartka, sędzia nigdy nie powinien myśleć czy słuszna (druga)żółta kartka wyklucza zawodnika.
1
@DaPidejpi Monaco chyba najciekawsze najwyższa płaca średnia z wszystkich do wyboru fajna pogoda, raz że nie przeginają z poprawnością polityczną, w Emiratach dla mnie za gorąco, Korea chyba dostała by drugie miejsce uwielbiam lasy więc tam miałbym mały raj, choć kult piękna łamany przez operacje plastyczne mnie tam przeraża.
0
@Rewolucja123 No właśnie czemu się o niego nie zabijają? To na pewno nie jest słaby trener choć mam też wątpliwości czy nadaje się do największych klubów.
1
@Tibu No Depay też w pewnym ma styl gry zbliżony do 10.
1
@PatrychoO Czyli w większości wpisuje się w kurs jaki serwuje nike od kilku lat.
0
@Bruttal Wiem o co ci chodzi, cóż trzeba przywyknąć a ich niech boli zderzenie ze ścianą.
1
@Bruttal Ale dlaczego oczekujesz od niego dryblingu? Oczekuj tego że dostanie piłkę obróci się z nią i palenie gola, albo że walnie z główki ze stałego fragmentu, przecież to nigdy nie był i nie będzie drybler czy kreator.
1
@rayan_7 To nie wiedziałeś jakim piłkarzem jest Lewandowski? Brzmisz trochę jak niedzielny kibic co osłucha się Polskich mediów że lewy najlepszy na świecie a potem bolesne zderzenie z rzeczywistością bo to wybitny egzekutor w starym stylu aż tyle i tylko tyle, on nie rozegra w wielkim stylu nie przedrybluje też trzech, o czym sam kiedyś mówił.
9
@nuevojugador No to ciekawe spojrzenie bo w Barcelonie całkowicie odwrócił proporcje i to nie pomoc był już najważniejsza, akurat Lucho to najmniej papugowął Pepa i może dlatego ugrał coś w Europie.
0
@Janas11224 Nic dziwnego skoro niedawno odwiedził ich morawiecki.
1
Najgorsze jest to że trzon zespołu powinien był dziś wyciągać za uszy tych mniej doświadczonych, mają za sobą niezłe ME i słabe MŚ ale przynajmniej się zakwalifikowali, a tu rozpoczęcie euro i najbardziej doświadczeni to może nie balast ale dali ciała.
Przecież to może być ostatnia wielka impreza w reperze dla Lewego Krychowiaka czy Rybusa.
1
@fart Jeśli poważnie to np. dla tego że Szwedzi mają drużynę zaprawioną w bojach gdzie masz zmiany tylko w przypadku kontuzji, Polska to składak.
1
@Cobra303 A co większość z nich wygrała że są wypaleni, tym bardziej ze to jedna z trzech najmłodszych kadr jakie Hiszpanie wysłali na wielkie turnieje.
0
@Janas11224 No tylko Alba z obecnej Hiszpanii miałby miejsce w tamtej pozostali mieli by problem z trybunami.
0
@kamilop Gdzieś koło 70-80 z racji amortyzacji transferów, twoje 60 to już dużo bardziej realna kwota bo znając życie to Barcelona prawdziwe oferty będzie dostawała na dwa tygodnie przed zamknięciem okienka by wymusić jak najniższe kwoty.
6
@FC1899Barca Żaden piłkarz nie sprawi że mecze FCB vs BVB to będzie takie wydarzenie jak El Clásico.
1
@DaPidejpi Masz w Angorze, kraje z najwyższą średnią pensją, o ile pamiętam dobrze to będzie Luxemburg Monaco Lichtenstein Szwajcaria Australia Nowa Zelandia.
0
@Mr8lack Mam nadzieję że to jednak ja mam rację choć wiem że to nie jest ŚN, akurat gości z ciągotkami do gry na 10 mamy aż nadto i kupno kolejnej to tragedia nawet zwarzywszy na bycie "za darmo" bo jedna budżet płacowy jest bardzo ograniczony. Barcelona potrzebuje kogoś kto powalczy z obrońcami zrobi miejsce a nie kolejnego gościa który będzie od nich uciekał i chciał rozgrywać piłkę między liniami. Jeśli ty masz rację po pozostaje tylko liczyć na to że Kun będzie zdrowy, ciężko o optymizm.
0
@doc Ciekawe co na to Duńczyk bo oficjalnie powiedział że zostaje i praktycznie nic mu nie mogą zrobić, właściwie to nic mu nie mogą zrobić bo pewnie ich na rozwiązanie kontraktu też nie stać.
0
@JarekS Dla mnie pisanie że był najlepszy na boisku w pierwszej połowie jest debilizmem, lepsi byli nr 21 i 8.
1
@IronSanHybrid Tak tu masz rację, ale on potrafił się dogadać z każdym z PSL czy KO, coś co może być wielkim plusem w polityce, zwłaszcza jak chcesz coś zrobić dobrego w swoim mieście to lepiej żyć z władzą dobrze.
0
@Mr8lack Uważasz że kupują go na LS? I jedynym prawdziwym ŚN jest Aguero to było by dość nieroztropne bo klub musi schodzić z pensji a część środków wkładamy w Depaya kolejnego zawodnika hybrydę który ma ciągotki do bycia 10, widziałem już drużyny z czterema 10 z pięcioma nie pamiętam.
0
@IronSanHybrid Tadeusz Ferenc w latach 2002–2021 prezydent Rzeszowa.
Przynależność polityczna Sojusz Lewicy Demokratycznej.
Pis powstało pół roku wcześniej.
0
@amanter Ale na tą pozycję Barcelona go kupuje. Właściwie to jego naturalna pozycja i styl nie napawają optymizmem.
@Roobo No ja tez nie widzę tak klasowego pomocnika również za darmo.
1
No jakby nie wyrwa na ŚN w Barcy to wolał bym tego Wijnaldum'a niż Depaya.