0

@JohnyKozak Nie trzeba przecieków bo dość łatwo wytypować gości których klub chciałby wypchnąć, a z racji cięć budżetu to już nie chęci tylko mus, im bliżej września tym sępów czekających na okazję będzie więcej.

0

@kejdzi Bo w klubie panicznie boją się że ten sprzedany gdzieś odpali i będą pretensje i wciąż bawią się w wypożyczania z wykupem i transfery z klauzulami które blokują te dzieciaki.

0

@Khajio Wedle tebasa to jakieś 90 mln :)

0

@kaamil1910 Piłkarz trochę w starym stylu a to obecnie minus no i pozycja preferowana, pewnie jako najważniejszy gracz grałby dobrze ale nikt mu takiej roli nie da.

1

@MesQueUnClub_87 Konrad miał słaby sezon w BB a ci dalej o niego płaczą.

0

@tbas Tylko że to akurat problem największy ma Barcelona, bo w czasach prosperity pensje były na granicy i teraz trzeba za to zapłacić.

0

@Coutinho007 No nie zgodzić się z tym nie mogę bo patrzysz z innej perspektywy czasowej, nazywanie Paco czy Arthura półśrodkami jest nie sprawiedliwe bo oni mieli potencjał na grę w Barcelonie, do tego skład to nie tylko wyjściowa 11 i zakup najciekawszego LO w lidze Firpo na pewno ma sens, tak samo jak Malcoma(choć wypadało by zapytać trenera). No i Dembele nie gubi się w małej grze.

A jak nazwał byś zakup wernera :) tego o którego się tak dopominałeś?

1

@Janas11224 Duńczyk jest chyba zbędny skoro jest dwóch nowych napadziorów.

0

@pluszek Całej drużyny, chyba nie doczytałeś uważnie.

0

@cyron1 Pisanie że na kogoś stawiano za wcześnie a on w wieku 22 lat ma w
Ligue 1 bilans 148 spotkania 107 goli 42 asysty.
w Lidze Mistrzów 45 spotkań 27 goli 17 asyst. (Ma więcej goli niż Suarez)
jest delikatnie pisząc szukaniem dziury w całym.
No problem jest taki że on ma wielki potencjał do poprawy. Zresztą jak na biegacza ma całkiem niezłe prostopadłe podanie i świetny drybling, celności podań i strzałów też się nie musi wstydzić.

0

@koziar To wolisz gościa który nastrzela ci 30 bramek w lidze a w LM nic czy gościa który strzeli w lidze 15 i dołoży zwycięskie gole w ćwierć, pół i w finale.

2

@Hrzan Ja go właśnie cenię za to że potrafił przekonać wtedy drużynę do innej gry, następcy tylko mamili o grze jak Xavi i Iniesta w praktyce bez tych piłkarzy.

2

@Flyingbetoniarka Suarez, Rakitić,Mats,Bravo.
no i Paco,Cillessen,Paulinho, Semedo też był uznawany za utalentowanego PO, pierwszy sezon Lenglet'a też obiecujący.

0

@cyron1 Wybacz dla mnie żaden z nich to nie ten poziom i to nawet mimo mojej sympatii do de Jonga i chłodnego stosunku do Francuza, reszty nawet szkoda komentować

0

@MeMyselfAndI @kamilop tak dobra że nazwano ją syzyfową pracą, bo przekopywanie będzie w trybie nieskończonym.

1

@Jakchcesz Pedri na pewno a jak udało by się Hiszpanom i grał by Garcia to jego wartość wzrośnie.

0

@Colon Jej Babcia to pewne jej o prawdziwych roninach ze swojej młodości opowiadała.

0

@HERORICH2 No przypominam ci np mecz z Lyonem gdzie EV wysłał Dembele na murawę nie wyleczonego, bardzo mu to pomogło dalej.

0

@Janas11224 Myślę że żaden klub nie pogardził by KDB na przykład.

2

@cyron1 Zrobiły z niego gwiazdę bo oprócz grania na wysokim poziomie jest jeszcze młody, chętnie poznam tych lepszych od niego w jego wieku.

0

@Greenalley Wiedza a brak zaskoczenia pewnymi wydarzeniami to dwie różne rzeczy. Nie, nie jest przeciętny. Było już trochę młodych zawodników którzy na początku kariery grali za dużo i kolejne sezony mieli już sporo słabsze.

0

@koziar A to liverpool był w takiej samej sytuacji jak jest teraz Barca by do takich przykładów się odwoływać, wybacz ale na banie jest już taki co nie tak dawno twierdził że dla Barcy wykup Neymara to żaden problem.

0

@koziar Haaland? Klub nie miał miliona by dołożyć Wijnaldumowi a ty piszesz o chłopaczku który będzie chciał coś w okolicach 15 mln za sezon.

0

No znaki zapytanie są dość zabawne, np pierwszy na pewno jest wyszczególniony w kontrakcie Messiego, a ostatni też jest oczywisty klub się Messim zaopiekuje. Trójki nawet nie będę komentował bo to nawet śmieszne nie jest.

0

@Litman Przecież on w BB miał słaby sezon, dostawał powołania bo nie było skrzydłowych a on miał pre-sezon z drużyną.

0

@Ansufati123 Ale nie grał w Barcelonie więc stawianie tez że gorzej nie będzie to wróżenie z fusów bo we wrześniu możemy oglądać Lengleta z 1920

0

@Greenalley Nawet bez kontuzji przyszły sezon może wyglądać słabo, nawet nie byłbym zdziwiony.

4

@german_17 Albo był tak słaby że woleli liczyć że ktoś zaryzykuje i go kupi w ciemno.

1

@Owen1994 No pamiętam, grałby w Barcy w podstawie bez żadnych problemów w reprze też.

1

@Comentateiro Ale porównujesz go do obecnego Benzemy czy do czasu jak mial 22 lata?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?