Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise Uważam że przeceniacie wartość kawałka tkaniny, kapitanem się jest nie dlatego że masz na ręku opaskę, co w przypadku niektórych klubów jest normą bo kapitanem jest największa gwiazda dlatego że jest........największą gwiazdą ????
Pomijam już że jego zachowanie z finału jako kapitana tu wyśmiewano.
No i przypomniał mi się pewien piłkarz też narcystyczny i o wiele bardziej bezpośredni piłkarz o fantastycznym przydomku Vulgar Bulgar, jego też nienawidzili i też powątpiewali w walory kapitańskie a rodacy z kadry go kochali i poszli by za nim w ogień.
Właściwie to dla mnie pisanie że ktoś nie udźwignął presji bo cisnął czy kopnął opaskę jest dziwne przy Ronaldo to trochę abstrakcja.
0
@marcin000019 No a Messiemu czego zabrakło z Chelsea jak nie strzelał karnego ?
0
@Esteban_ Nie byłeś sam.
0
@Dundersztyc Czemu bo głosy oddają różni ludzie, jak Barcelona wygrywała wszystko to kilku delegatów oddało głosy na Xabiego Alonso bo dla nich to był Xavi.
0
@Dundersztyc Tak ale to może być problem gdy grasz na tak specyficznej pozycji. Jako napadzior wystarczy że gola w finale walniesz i jesteś rozgrzeszany z wszystkiego.
4
Renato Sanches powinien dostać jeszcze szansę w jakimś wielkim klubie Euro świetne indywidualnie.
2
@barcelonaLM Ale miał dość słabe pół sezonu.
0
@Gaucho Problem zaczyna się od kominów płacowych bo wtedy zawsze reszta drużyny chce więcej i nic tego nie zmieni nawet to ze gość od komina robi za trzy pozycje, czy to wielkie zakupy czy średnie zakupy czy katastrofy transferowe a nawet wychowankowie wszystkich ich łączy to że dostają więcej niż dostali by w innych klubach z malutkimi wyjątkami przy podkupieniu.
0
@Hanok A ja sądzę że on to będzie bardziej przeżywał niż taki Felix czy Silva.
1
@sebo939 No jak nie byłby szklany to nikt by go kontuzjowanego zubiemu nie opchnął, bo zdrowy to był czołowy obrońca Europy.
1
@PiotrR Bo ty na jego miejscu odszedł byś do L1 i pobierał 1/3 albo i mniej.
1
@Gaucho Ale o jakich rezerwowych piszesz bo nie sprecyzowałeś? Domyślam się ze chodzi o klub "Nie odchodzę" Umtiti nie był rezerwowym właściwie bardzo szybko wygonił z klubu Mascherano przedłużenie umowy też nie wywoływało płaczu bo był czołowym obrońcą to za początkową klauzulę ktoś powinien beknąć, Coutinho no byłem jednym z kilkunastu tu osób które nie były fanami tego ruchu(jeszcze przed ogłoszeniem absurdalnej kwoty) ale nawet ja nie przewidywałam takiej katastrofy, tylko że znów on na pewno nie przychodził jako rezerwowy, Pjanić to zabawy w księgowość i dostał taką pensję by przeciągnąć wszystko w czasie, ale spójrzmy też na zawodników których nie sprowadzono Roberto ma pensję na poziomie gwiazd w innych ligach.
0
@skakun95 @Rewolucja123 Rafa Marquez chociażby.
@vangoor Mendes to pilotował więc nie wiem czy to by Bartomeu pomogło.
0
@4drian0 No tylko że jak przedłużali to nikt za bardzo nie rozdzierał szat bo był czołowym obrońcą na świecie z dramatycznie niską klauzulą na którą łasili się najwięksi i to za nią ktoś powinien beknąć a nie za przedłużeniem umowy z obrócą na poziomie na którego czekano 3 lata.
Jak by znali przyszłość to by nie przedłużali umowy, ale teraz łatwo pisać.
1
@marcin62 No a potem Polacy antysemici bo gdzieś się uchowało 4 idiotów na kilka tysięcy normalnych.
2
@lucca87 @Kgorecki2500 Brazylia tak i Argentyna również, każdy z poprzednich 5 selekcjonerów Argentyny brałby z pocałowaniem ręki nawet mającego problemy ze zdrowiem MIllito a byli jeszcze tacy piłkarze jak Walter Samuel i Roberto Ayala którzy o kulach wygrywali by miejsce w składzie z obecnymi, Zannetti Sorin , to samo w pomocy Veron Riquelme Aimar Cambiasso i kilku naprawdę solidnych grajków, obecna Argentyna ma od kilku lat potężny tylko atak z którego jest mało pożytku bo i tak cały ciężar spada na barki najmniejszego wzrostem na boisku.
0
To dyrekcja interu się tyle lat nie zmieniła ,mimo tylu zawizowań to by było ciekawe.
1
@kryhaa Nie chcę nic mówić ale zastępowanie zasłużonych zawodników to w Barcelonie wychodzi fatalnie, Umtiti zastąpił Puyola tylko że na krótko, a Ivan jakoś wyglądał jako zastępstwo Xaviego, reszta to dramat/porażkę którego kwintesencją był pomysł że Coutinho zastąpi Iniestę
0
@LeoMessiah Jeśli w pre sezon wejdzie ze zdrowiem i nie zaliczy jakiejś absurdalnej wytopy to Emerson zacznie sezon w podstawie. Choć istnieje tez możliwość gry po 45 minut zwłaszcza że Dest w końcówce sezonu nie dogrywał pełnych 90 minut.
0
@Jacu327 Może pił do wymagań zawodnik+agent. Albo nie mówił że chcą Kane'a i w tym przypadku rzeczywiście ich nie stać na drugiego zawodnika.
1
@kaamil1910 Tak sobie na szybko przeleciałem newsy o nim i w żadnym nie było nic w wspomniane o talencie a jak już padło wonderkid to było o starszym, mnie ciekawi jaki ma dzieciak talent choć to trochę niepokojące. No i zatrudnianie rodziny nie jest niczym nowym niektórych mogła by zaskoczyć skala tego zjawiska, taki Bojan ciągnął rodzinę po każdym klubie.
0
@DaPidejpi Holandia to jeden z najciekawszych kierunków ale Monaco to jednak klasa wyżej.
2
@IronSanHybrid Ja z tego turnieju zapamiętałem najbardziej jeśli chodzi o polskę, pana tomasza hajtę który przegrywał seryjnie pojedynki główkowe z o głowę niższymi Koreańczykami .
0
@paweldunajecfcb Nie bo nie mamy ropy która odbierała by politykom rozum całkowicie, tak tylko dociskają śrubę ile mogą.
0
@DaPidejpi Dla mnie VVD tak miał spektakularne 3 sezony ale potem 11 dekady i porównania do gości którzy grali na wysokim poziomie dwa razy dłużej.
0
@tom9001 Rekompensaty za co? To dopiero była by tragikomedia.
1
@martin3131 No akurat Antka to nie dotyczy na pewno, gość ma ogromne wyczucie co do taktyki i ustawienia zespołu. W ogóle to stwierdzenia z każdym kolejnym rokiem odchodzi do lamusa.
0
@adambądkowski93 Może i słowa nie są chybione, choć trochę niesprawiedliwe do innych wielkich którzy też nic z reprą nie wygrali ale akurat on który składy opierał o astronomię mógłby się nie odzywać.
0
@KrystianR No zgoda tylko czy widziałeś tego najlepszego napastnika w pierwszym meczu, bo był niewidoczny, rozgrywający to w ogóle miał słaby turniej i to wystarczyło by euro się skończyło. Drużyna jest tak silna jak najsłabsze ogniwo i to jak potrafi to zamaskować, jak dla mnie ci lepsi zawodnicy nie do końca pomogli reszcie, zwłaszcza krychowiak.
0
@Bartek22 Wystarczy dać im go za darmo wtedy to przemyślą.