0

@Bartek22 Wystarczy dać im go za darmo wtedy to przemyślą.

0

@Pawel13sz No sorry ale Depay przy Luisie to tylko dobry grajek, zwłaszcza jak zestawisz ich etap jak przychodzili do Barcelony.

0

@333tricampeones333 No mógł zagrać fenomenalnie, mógł dyskretnie i bardzo słabo.

0

@romaryjusz No jak ten plan układał Barto to nie miało prawa wyjść.

0

@DaPidejpi No jak na razie mamy tylko wypowiedź Deschampa(plotki pomijam) i sugerując się nią to tak to pech bo doznał po kontakcie z rywalem.

2

@Herbert Bawi mnie jak czytam ze ktoś idzie gdzieś dla pieniędzy jak nie wybiera Barcelony, tak jakby każdy w dzieciństwie marzył o Barcelonie.
A już w ogóle najśmieszniejsze jest to że Barcelona od kilkunastu lat była w czołówce najlepiej płacących, a okres Barto to już absurdalne wydatki, taki SR w każdym klubie PL byłby w czołówce komina płacowego, za co i dlaczego wciąż nie wiem, więc wiadomo że ważniejsi zawodnicy dostają jeszcze więcej.

A Holendra szkoda i naprawdę to wielkie nieszczęście że klub nie mógł dorzucić mu trochę więcej.

0

@DaPidejpi No ja wybieram Islandię, pewnie Włochy mają wiele do zaoferowania zwłaszcza jak ktoś lubi ciepło i ten rodzaj turystyki i zabytków tylko mówimy o życiu a jak nie żyjesz z turystów to ich zazwyczaj nie lubisz no i problemy a tych jest sporo koziar je podał do tego problem z bezpieczeństwem który łączy się z napływem imigrantów. Co tam się będzie działo za 20-30 lat.

0

@neymarjr_143 A w Barcelonie płaciło się najwięcej w Europie.

0

@KapiFCB Dlaczego nie ma szans? Wczoraj większość wieszczyła przekop od Hiszpanii, Niemcy zostali ośmieszeni przez Francję a z Portugalią nie mieli wielkich problemów, skoro Portugalia zdolała wygrać Euro to to samo może zrobić Hiszpania, a Anglia jest mega przereklamowana jak co turniej od 50 lat.

2

@NaFazieHitman Zmianę pokoleniową to zaprzepaściły inne transfery, Dembele był kupowany na szybko z racji rejterady neymara, a coutinho to kolejny wymysł bartomeu i jego dziwacznej wizji zespołu.

0

@Greenalley No a Barca ostatnio to głownie przekonywała zawodników uwaga kasą bo projektu to nie widziano od kilku dobrych lat.

0

@DaPidejpi Ja dalej w szoku że Norwegia wyżej niż Luksemburg :(

0

@Explode No ok tylko że zdrowotne gdybanie przy Aguero Fatim i Dembele jest uprawnione, a to czy Depay odpali to też 50:50

0

@LeoMessi1994 Często pojawiają się porównania zawodników i zestawienia w tym przypadku miała miejsce wymiana zawodników i powiedział bym że drużyny które miały Kameruńczyka wychodziły na tym lepiej, prime może i lepszy Zlatan bo to zawodnik robiący większe show.

5

@Boogmacher Zdecydowanie gdyby Fernando Hierro nie istniał.

1

@Cwaniak4 Nie wiem bo Aguero ma poważne problemy ze zdrowiem a Depay może nie wypalić więc istnieje możliwość że to Antek będzie grał. Zresztą reszta konkurencji też nie powala, Fati zdrowotnie też nie wiadomo, Dembele pod tym względem lepszy rok tyle że forma słaba a problemy zdrowotne mogą wrócić no i Messi przypominam 34 lata no i jeszcze nie przedłużył jeśli jestem na czasie.

4

@sokot No jak Ramos to nie legenda to nie wiem jakie kryteria trzeba spełniać by nią być.

0

@ddanioofcb Raz że każda drużyna z topu nas zmasakruje, dwa kto wie co a Fatim, trzy formacja obrony tak z trzy lata na dotarcie.

0

@Encore Nie wiem tylko dlaczego tam forsują drybling=technika :) no ale tak się zakręcili że nie będę im tam się wbijał.

1

@IronSanHybrid To info od MD, bo policzyli na liczydle że CC miała spadek 1,6 inny użytkownik pisał że to wypłata dywidendy.
Straty wizerunkowe są na pewno potworne ale ciężko je obliczyć.

0

@Ghotti Straty wizerunkowe są ciężkie do obliczeniach, a ty przywołujesz głupotę MD które zobaczyło spadek o 1,6 i zrobili obliczenia na liczydle.

0

Słabiutko zwarzywszy że Messi to pewnie jakieś 70% wszystkich koszulek.

0

@amanter A to nie nasyłał firmy żeby śledziła piłkarzy?

0

@Kettger To swastyka czy hisnduski symbol szczęści bo to nie jest tożsame drugi symbol jest tak stary jak ludzkie cywilizacje i występuje praktycznie w każdej religii świata, a w Azji jest traktowany tak jak był traktowany 2,3 czy 10 tysięcy lat temu jako symbol szczęścia.
Pomijam już to że kilku polskich szlachciców miało takie herby czy to ze kilka polskich pułków również używało swastyki na swoich odznakach.
Nie można zapominać kto i jak zagarnął ten symbol, ale parcie na oślep też nie jest wskazane.

Jak zaczniemy tak się bawić to tęcza nie będzie wszystkich tylko lgbt.

0

@totalcrack Kilka lat wstecz(2016) były cztery profesjonalne sekcje oprócz kopaczy i nie zaliczały się do nich piłkarki nożne, a do tego było 9 sekcji amatorskich.

1

@insp1re Ostatnio pisałem że tylko Alba i podtrzymuję że piłkarsko by się kwalifikował a czy trener by na niego stawiał czy wolał lepszego w bronieniu Capdevil to już inna sprawa.

0

@totalcrack Raczej wątpliwe bo jest ich sporo, chyba że liczysz tylko profesjonalistów.

0

Dobrze że te 100 dni wybiło przed pozbywaniem się zawodników bo jestem pewien że odbiór byłby trochę mniej pozytywny.

0

@nioton No Pep miał szczęście że miał Xaviego i Iniestę bo bez nich idzie dziesiąty rok bez LM a ogórków nie trenował.

0

@Persyfl I z tobą pół Słowacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?