1

@RosjaninBut Jeśli już to nawet przy 50 klub jest już do tyłu, ostatnio ktoś podawał że ze względu na amortyzację to Brazola pasowało by sprzedać za ponad 72 mln(żeby zgadzało się w papierach). Kwota nieosiągalna, tym bardziej że w pre sezonie raczej tez nikt mu zagrać nie pozwoli.

0

@PatrykBarca Dlaczego nie będzie lepszy, od kiedy 30 lat to piłkarska emerytura?

6

@tobiasson92 Jak dla mnie to znakomita większość zapomina że świadomość tego że ktoś ma broń wymusza niejako dużo większą brutalność u napastników wręcz bezwzględność, bo to że kogoś odstraszy to można między bajki włożyć.

0

@barcelonaLM Suski ha ha oni jak zwykle zgrywają kozaków pod politykę wewnętrzną, a jak zadzwoni telefon z Waszyngtonu to będzie kręcenie i szukanie winnych. W Polsce od lat rządzi jedna partia potocznie nazywa się ją Amerykańską.

1

@kaamil1910 W kogo wierzysz?
" Barça musi sprzedać Coutinho, ponieważ w przypadku rozegrania przez niego 10 kolejnych spotkań w barwach Blaugrany musiałaby zapłacić Liverpoolowi 20 milionów euro."
Nie ma szans by gość wszedł na murawę.

1

@Scross 12 godzin temu w tiki-tace.

6

@LeoMessi1994 To brzmi jak wyrok, i powinno skończyć teksty pewnych użytkowników o kolejnej szansie.

0

@Bagsik88 Oczywiście, choć nie będę tu się w psychologa bawił to jednym z uczuć na pewno była ulga(zwłaszcza po wybrykach kolegów). Jak ktoś nie widział ile razy tą ekipę w biało niebieskie pasy ten gość brał na plecy to nic go nie przekona.
@Coutinho007 @arasz1819 Myślę że nie doceniacie co niektórych to tylko chwilowe ukrycie się w cieniu i czekanie na okazję.

1

Trochę śmieszy mnie to że niektórzy tu piszą że po CA to Messi już definitywnie najlepszy i dyskusji nie ma, przykro mi dla tych co był najlepszy to nie potrzebował trofeów z repą a dla tych co nie był najlepszy to trofeum niewiele zmienia, skoro nie przekonała ich ponad dekada gry na najwyższym poziomie.

3

@DonMatteo901 No CR to na pewno udawał kontuzję, szkoda na takich jak wy czasu i przede wszystkim oczu na patrzenie na te brednie.

1

@Culé a muerte To dawaj tych kilku wielkich rozkręćmy tą karuzelę śmiechu, rozumiem że można Portugalczyka nie lubić ale trzeba szanować to co wygrał. W czym najlepszy? Jako napastnik klasyczny mogę się zgodzić, jako piłkarz to już sprawa bardzo dyskusyjna.

0

@adrian89 Właścicielem jest Tamim bin Hamad Al Thani Emir(czyli twój król) i nie zea a Kataru i tak pompują do klubu dużo środków z przeróżnych firm zależnych od państwa, choć maja też dodatkowo normalnych sponsorów.

0

@FC1899Barca Za Francuza dał bym Ibre ta wymiana z eto w tle to był cyrk na kółkach a do tego ten konflikt z Pepem.

O ile R10 należy docenić za to że był symbolem odrodzenia Barcelony to nie dał bym go do top 3 najlepszych bo w Barcy rozegrał tylko 145 spotkań a cena nie była niska.

Do najgorszych łapali by się też Mendieta, Kaka,Carroll
Do najlepszych Frank Lampard, Alves.

0

@michal26 To trzeba by dużo bardziej uściślić, bo na przykład w biedniejszych od Polski krajach z Europy na wakacje jeżdżą w jeszcze biedniejsze rejony. Posiadanie komputera to też pojęcie względne dla jednych wystarczy taki za 2k inni wyśmiali by to i nazwali zegarkiem, to samo z Internetem jednym wystarcza taki do poczty, społecznościówek inni muszą mieć 600mb/s albo 5g, no i pasja to znów pojęcie względne jedni lubią czytać książki, majsterkować rowery czy samochody trudno to zestawiać materialnie.
W samych Chinach klasa średnia to ponad 400 mln ludzi, więc przykład z 10% to jakiś wymysł.

1

@lambard Przede wszystkim zacznijmy od tego że to legendarne otoczenie może wpływać na zawodnika, zwłaszcza młodego i gdy agenta udaje ojciec. A z tą nowa drabinką to bym nie przesadzał.
Co do pensji to Barcelona przed Bartkiem kusiła również wielkimi pensjami, dla większości nieosiągalnymi.

0

@Ali094 A co mają prezesi innych klubów do przepraszania kibiców przez Messiego bo nie rozumiem.

0

@barcelonaLM Jako że w Polsce od lat rządzi partia Amerykańska to pracownicy TVN mogą spać spokojnie nawet jeśli ustawa przejdzie to zaraz po telefonie z Waszyngtonu będzie odwrót.

0

@lukbed232 A co ma jego wykształcenie do tej sytuacji, wręcz im jest inteligentniejszy tym bardziej powinien przeciągać sprawę bo raz jego zdrowie to tykająca bomba, dwa nigdzie nie dostanie nawet 60% pensji jaką pobiera w Barcelonie, jednym z fajniejszych miast do życia.

0

@Gaudi79 Ok zawsze możesz tak pisać, o ile zawsze wymówką może być barca szkoli pod siebie, to zwróć uwagę ile lat dzieli ostatniego wychowanka który "wywalczył" sobie meczową 11(w wielkich bólach) a Fatim który miał szczęście w nieszczęściu graczy podstawowych, podpowiem 10 lat a gwiazdki LM Europy nie podbiły zbyt mocno na palcach jednej ręki można policzyć je w mocnych klubach.

0

@Gaudi79 No a teraz najważniejsze pytanie dostał by tyle szans w Barcy ile dostał w Dinamo, to oczywiście pytanie retoryczne.

0

@jeykey1543 A po co kluby mają płacić skoro im bliżej września tym sznur się zaciska a cena i tak niska będzie spadać, dlatego goście którzy koszą kasę jak to ująłeś na pewno nie będą się o niego licytowali.
Ma 31 lat może jeszcze lekko tuzin ważnych trofeów wygrać.
No i z tego co widziałem to akurat on wedle plotek nie jest negatywnie nastawiony do transferu, tylko że będzie chciał fajnych pieniędzy więc cena musi być okazyjna.

0

@Nathan Curry i wszystko jasne, ja go nie do końca rozumiem bo na jakiej podstawie wierzył że w Barcelonie odniesie sukces prezentując dość słaby poziom przed transferem. Może to typ naiwniaka choć ja w to nie wierzę.

1

Aż jestem ciekaw co by napisał neymarone bo przecież jeszcze 2 miechy temu tułk tu o neymarze a pisarczyki o Hallandzie, a FCB kurde na Messiego nie ma.

0

@kaamil1910 No gra z tego sezonu ma naprawdę mało wspólnego z tą idealistyczną tiki-taką więc nie wiem gdzie ty widzisz podstawy tiki taki, bliżej podstaw to jest MC bo ostatnie lata to z tiki-taki tylko klepiemy i to do tego bezproduktywnie co w tamtym stylu nie miało miejsca.

1

@Cariones Mnie się nie podoba jej głos a tekstów nie rozumiem, chyba jestem za stary na niektóre odniesienia(albo nie na czasie).

0

@Fenelon Uuu ktoś skopiował z LR bo identyczną kontrę tu widziałem raptem dwa dni temu.

0

@barcelonaLM Ciekawe jak za to będą wyglądali w ostatnich meczach w lidze i pucharach.

0

@jeykey1543 Ta czasy gdzie te egzotyczne ligi przepłacały się skończyły. No a jak ma go przekonać to zawodnik ma wszystkie atuty w garści, straszenie trybunami niewiele wskóra a inne radykalne pomysły czyli twoje uprzykrzanie życia niewiele wskórają a sprowadzą tylko kłopoty.

0

@jeykey1543 No to było łatwe do przewidzenia każdy wie że klub ma nóż na gardle, akurat tu winy Laporty jest bardzo mało, nie wiem jak miałby przekonać wielkie kluby do płacenia skoro wystarczy poczekać do ostatnich dni sierpnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?