0

@Bobo25 @ściah Powielacie mit jesteśmy pośrodku stawki.

1.Powierzchnia lasów odpowiada powszechni polski względem reszty państw Europy czyli ok 7 miejsca
2.Lesistość, czyli udział procentowy lasów to 19 miejsce, poniżej średniej.
3. Zmiany w powierzchni lasów w latach 1990-2015 w 28 krajach UE oraz stowarzyszonych z UE. Niby 5 miejsce ale tu stawka wyrównana
4.Zmiany w lesistości (wyrażonej punktami procentowymi) – 13 miejsce.

5.Względna zmiana wielkości obszarów leśnych (procent względem 1990 roku) – 15 miejsce.

Dane od: dr hab. Krzysztof Kujawa (Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego PAN)

0

@kamiVeB Jakie spotkanie? Bo w ostatnim lepsze wrażenie zostawili młodsi i nie widzę żadnych oszalałych ze szczęścia. Nie nazwał bym go też najbardziej hejtowanym, po prostu mała grupka ludzi próbuje pozostałym wmówić że to piłkarz o potencjale najlepszych na świecie i nie dopuszcza innych opcji, winni są wszyscy tylko nie piłkarz, oblężona twierdza jest głucha na to że więcej przemawia przeciw tej świetlanej karierze, jak napisałem wyżej porównał bym to do kariery Bojana gościa który w kategoriach młodzieżowych wyglądał jak młody bóg.

Jeszcze rok temu określił bym się jego wielkim fanem(zresztą jestem fanem większości fajnych młodych) ale im dokładniej przyglądałem się temu co robi na murawie tym mój entuzjazm zanikał. No i akcje na ławce i trybunach też nie były mile widziane.
29 kolejka Real Valladolid poświęć te pięć minut bo tu jak na dłoni krystalizują się wszystkie problemy z Puigiem

0

@Roobo To w sumie podobna kariera do Bojana tyle że on w BB i młodszych kategoriach przerastał innych o kilkanaście klas.

0

@masq Ok w pewnym sensie wiem o co ci chodzi ale Keita dostawał te minuty bo on robił coś zgoła odmiennego niż to co robi Puig, więc dla mnie to wyciągniecie keity tak kłuje bo przecież Pep mógł dawać te minuty zawodnikom robiącym większy dym niczym Puig niż Malijczyk.

1

@masq Porównanie do Keity świetne, szkoda że daje jasny sygnał że nie pamiętasz po co Pep go na boisko wpuszczał.

0

@kakusus W obecnej chwili pisanie że Cou czy Umtiti, Pjanic to wielkie nazwiska to raczej sentymentalizm, 2 z 3 nigdy nie było wielkich w Barcelonie to raz a zmienia optykę bardzo. Dwa w bayernie odbudowało się wielu piłkarzy poteżny COutinho nie bo to w Live było jego miejsce na ziemi.
Czy każdy, no nie FdJ nie posypał się po sezonie, o Coutinho czy Pjanicu też tego nie można napisać bo oni nawet dobrze nie wystartowali, Dembele to brakowało zdrowia a nie miał zapaść formy. Właściwie to musiał byś sprecyzować kim śą ci "każdy" bo do tej kategorii ciężko wrzucić też np Lengleta.

Barcelona za bartka stała się zbyt hojna i to dlatego nikt nie jest na razie zainteresowany tymi grubymi kocurami, choć pod koniec okienka pewnie będzie kilka ofert na niekorzystnych warunkach.
No gdybym był fanem klubu z Francji(poza psg) i prezydent zakontraktował kogoś z Barcy z podobną pensją to nazwał bym bo nieładnie, bo to ryzyko nie warte kosztów.


0

@Hasszz Z tego co mi wiadomo dla człowieka to niemożliwe chyba ze zgłoszą się jacyś samobójcy. Bez sztucznej grawitacji tylko tacy wybiorą się na Marsa.

2

@malicinho Muchy też się nie mylą, pozdrawiam.

0

@patriotaFCB Ilaix raczej nie jest pełnoprawnym zawodnikiem pierwszego składu miał tylko to obiecane, a teraz trochę się sytuacja skomplikowała.

2

@DonMatteo901 A Siatkarki plażowe: Karla Borger i Julia Sude zrezygnowały z turnieju w katarze bo tam im kazano właśnie grać w chyba jeśli dobrze pamiętam w spodenkach.

Tu chyba też chodzi o potrzeby starszych panów. Wymówka o tym że tylko dlatego się to ogląda nietrafiona bo powinno się to traktować zwłaszcza w niższych kategoriach jako sport w najprostszym wydaniu i ruch dla dzieciaków.

0

@Bobo25 No ja tak miałem z Dexterem obejrzałem ale kompletnie nie rozumiem zachwytów, takie dziury w fabule i tyle niewykorzystanego potencjału.

0

@Vebrol Cóż istnieje też możliwość że sytuacja klubu jest jeszcze gorsza niż wieszczą pesymiści i nawet wypożyczenie Desta jest możliwe.

0

@against_modern_football Trochę jak bednarek najpierw popisuje się furą która klimat psuje jak 30 normalnych kowalskich a potem w reklamie pitoli o ochronie środowiska :)

0

Ile czasu zajmie mi uporanie się ze spisem powszechnym? Oczywiście internetowo.

0

@DJ6 "Raz" w odniesieniu do tego co wymieniam :)
To było kilka spotkań pod rząd 4-5, drużyna źle funkcjonowała.
Straceńczy dlatego że Coutinho to typ 10 do tego nie lubi bronić w 433 pomocnik musi to robić mając na murawie Messiego to absolutny mus.
Nie dlatego że to różnica klas tylko różnica prezentowanego stylu, odsyłam do wspomnianego wyżej podsumowania Jurgena.
Akurat jedyne miejsce gdzie można go było schować to było skrzydło bo grać na początku musiał. No i zwrócił bym uwagę jak wygląda jego kariera i gdzie odnosił sukcesy w postaci dobrej gry, tylko live choć o jego talencie było bardzo głośno.

0

@denks1984 Ale czego? Kolejne 10 spotkań i trzeba zapłacić 20 baniek kwotę taką że gdyby klub ją miał to już by wydał. Jak dostanie te 10 spotkań to znaczy że historie o długach są wyssane z palca, a raczej tak nie jest więc pora się żegnać albo trybyny.

1

@DJ6 No ja tu się nie zgodzę raz EV próbował go w pomocy w 433 i cała drużyna źle wyglądała, dwa sam pomysł ustawienia cou w pomocy(cały czas433) za(a często przy) Messim to pomysł straceńczy. Trzy jurgen czyli trener który wyciągnął najwięcej z cou a i tak powoli go odsuwał cały ten transfer podsumował dość jasno.

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie miał bym pewności jakby mu urwało nogi, zresztą zobacz sobie na wiek dołączenia do klubu nie wykluł się nagle z jajka i do 14 roku życia gdzieś go szkolono a Barcelona rywali o jego podpis wygrała zapewne pieniędzmi.

0

@ryazenhuwei No jp2 dobrze to prowadził atakując używanie prezerwatyw na czarnym lądzie, albo walczył z tym planem, szkoda że sukces i tak będzie krótkotrwały z racji hiv ????

0

@KrwawiaceoczyVEB Brzmi to jakby tylko Barcelona miała szkółkę, spokojnie grałby w innym miejscu.

5

Trochę denerwuje mnie ten najazd na Moribę jakby był jakimś zdemoralizowanym 18 letnim chytrusem, nikt nie pisze o agentach a zwłaszcza o RODZICACH, przypominam że pewien Barceloński gracz dużo starszy w sądzie zeznawał że on się finansami nie zajmuje i wielu go tu broniło.
Mamy Mamy i seniorów nie tak dawno razem w psg byli rodzice Deulofeu więc spokojnie z tym obrażaniem dzieciaka bo informacji kto tym zarządza jest niewiele.
A i polecam przygotować się na przedłużenie umowy z Fatim dużo maści się przyda.

0

@Szpenser A może to właśnie rodzice tym sterują a on siedzi z boku?

0

@Midast Coutinho raczej nie zostanie, pod koniec sierpnia po prostu jak zostaną postawieni pod ścianą to puszczą go za darmo i ktokolwiek jest nim zainteresowany spokojnie sobie czeka.

0

@buba111 Kto? Bo przecież nie Rivaldo. A z tego co widzę to w 99 roku na CA nie było żadnego reprezentanta psg.

0

@AlexDark00 Nie jest też MŚ i gwiazdą ligi Hiszpańskiej, i nie przychodzi za darmo, nikt nie przychodzi za darmo.

0

@VenoM Nie miał też niestety formy.

4

@FCBurnley Pensja Umtitiego to ta jaką podpisał mając klauzulę 60 baniek i będąc czołowym obrońcą na świecie czyli mając wszystkie atuty w garści, nie wiem co to w ogóle za porównanie, zresztą skąd wycena z transfermarkt? Za Francuza nikt nie da złamanego grosza a potencjalni zainteresowani czekają spokojnie do końca sierpnia.

0

@AlexDark00 Ale wiesz że może się okazać że Depay też nie pasuje, bo to w sumie również profil zbliżony do 10.

0

@macio_944 No dla mnie Baldursy2 bądź PT.

0

@HavertzKai Tylko problem jest taki z Francuzem że jego kolano to tykająca bomba, lepiej ładnie ich pożegnać.
Co do Brazola to kolejne 10 spotkań będzie kosztowało 20 baniek więc nikt zdrowy na umyśle mu żadnej kolejnej szansy nie da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?