1

@Kingzor No to twój problem że nie rozumiesz, może prześledź zwycięzców złotej gały i co się działo w tych latach ich zdobywania to zrozumiesz. Z jakiegoś powodu 5 z 6 zp zgarnął w czasie gdy miał potężną drużynę a większość jej składu wygrywała w reprezentacji wszystko.

0

@Messibestplayerintheworld Bramki ma 2 asysty 3. Skąd masz statystyki?

0

@dv7wisnia Oj ja bym go tak nie nazwał na pewno inni zawodnicy, Brazylijczyk też bardziej kompletny gracz.

1

@Gregsky10 Ja nie wierzę ja jestem przekonany że będą, z prostej przyczyny to oni decydują gdzie chcą grać a miejsce do kopania świetne a pieniędzmi lepszymi na pewno nikt ich nie skusi w obecnej sytuacji. To ludzi wierzący że Laporta ich wyczyści są śmieszniejsi.Rządzi kontrakt.

1

@mkord To i to jest zależne od drużyny.

1

@karci0 No goli gdy zaczynał z PS i dryblował równolegle do linii bramkowej też praktycznie nie strzela.

1

@macio_944 Ja tego stękania nie jestem fanem rozumiem je ale meczy nie wygrywa się tylko dając show, są inne sposoby i każde z wyjątkiem rzeźni na murawie są dostępne dla każdego, jeden wybiera parkowanie lotniskowca inny chce grać atrakcyjny futbol. Choć faktem jest że od wielkich piłkarzy powinniśmy oczekiwać więcej.

0

@Pawlak1992 No rozumiem że zawodnicy Bb nie byli by totalnie zmiażdżeni grają w końcu w mocarnej trzeciej lidze, no a jakie mają pokonywać zespoły skoro grają w Azji to raz, to że ty ich nie kojarzysz to twoja sprawa a argument że kibic klubu zna więcej zawodników z rezerw(niektórych okrutnie hajpowanych) niż ze składu z ligi katarskiej jest naprawdę zabawny.Kurdę ja też tak mam bo z nazwiska/ksywy kojarzę wszystkich.
No to fajnie myślisz, tylko że 80% tych chłopaków z BB nawet nie zbliży się do kariery tego Cazoli którego tak deprecjonujesz co dobitnie udowadniały największe talenty LM z ostatnich 10 lat.
No i ja uważam że dostali by tęgie baty.

1

@KacperVEB Co oznacza słowo debiut, proponuję zapoznać się ze słownikiem.

1

@Pawel13sz Albo była z Puyolem albo Puyol tylko mówił że to trenował.

3

@Bykunn Po co, bo on zawsze grał tego dobrego szeryfa co z jednej strony pomoże malutkim z drugiej potrząśnie kastą.

4

@KacperVEB Moriba pozdrawia.

0

@Pawlak1992 No to mamy bardzo odmienne zdania. Nie wiem też jak prowadzenie seniorów(fajne nazwiska) i wygrywanie najważniejszych trofeów a rezygnacja z tego na rzecz dzieciaków z trzeciej ligi miała by nie być krokiem w tył. Pomijam już takie pierdółki jak zarobki, które dla Xaviego może nie są najważniejsze ale jego ludzie na pewno by to odczuli.

0

@marcin000019 A miał gorszy start w ostatnich latach niż początek tego sezonu.

0

@Pawlak1992 Bez sensu, jakby jeszcze notował średnie wyniki, a on tam świetną pracę wykonuje, BB to był by ogromny krok w tył.

0

@Rewolucja123 No jak przeciętne drużyny grają na tym poziomie LM i są trzecie w LL to jakie są słabe zespoły?

0

@IronSanHybrid Ta szkoła to studia? Bo dziewczyna z obrazka to wygląda jakby do trzydziestki dobijała.

1

@Survier Nie wiem jak Depay by sobie poradził z autobusami ale więcej intensywności w pomocy i jako taka skuteczność to te gry wyglądały by lepiej i punktów też było by więcej.

0

@Pilka_jest_okragla No ja się nie zgodzę, młody talent to również 19 latek i 20 latek, ten Fati i Pedri wam psują perspektywę.

0

@BartqRKO Ogólnie to mam wrażenie że Villa(prywatnie uwielbiam) ma tu opinię dużo lepszego zawodnika niż odbierano go w czasach kiedy grał, bo ja pamiętam raczej narzekania może nie takie jak łapie tridente Bartomeu ale wtedy nie było na niego szału. A jak już złapał formę to ta szybko się skończyła tym potwornym urazem z Al-Sadd SC który zabrał mu resztę sezonu i początek kolejnego ze względu na ostrożne wprowadzanie, więc akurat tu zaliczenie zjazdu jest zrozumiale.

0

@Persyfl No ja najzwyczajniej o tej kobiecie zapomniałem i też musiałem sprawdzić, ale taka jest brutalnie mówiąc kolej rzeczy.

0

@FDJ Dotychczasowi trenerzy widzieli to inaczej zwłaszcza jego wkład w młodzieżową Hiszpańską piłkę budzi wątpliwości.

0

@Kapitan_SW Tylko że jak zaczniemy oddzielać to może się okazać że te dobre transfery to cale nie Joan tylko Tixi, więc trzeba oceniać wszystko jako całokształt bo i pod dobrymi i pod złymi podpisywał się Johan. Ale masz rację ciężko było odmówić Pepowi.

2

@kuz No ja bym nazwał wymianę Ibry za Eto za mocną wpadkę, Ukrainiec, Białorusin. Ja wiem że pamięć bywa zawodna, ale przed napisaniem to należy sobie co nieco odświeżyć.
Bardzo fajnie tylko niech legendy wrócą przygotowane do objęcia stanowisk.

0

@LS Zdanie może mieć, trzeba mieć jeszcze pieniądze na zwolnienie, albo liczyć ze Holender poświęci kilka milionów.

0

@wroclawianin89 Nic, nie racjonalnego nie przemawia za tym by Pedri grał na pivocie, znów zobaczyliście informację że miał dużo odbiorów i wciskacie go gdzieś gdzie grać nie umie, to samo było w przypadku Puiga w którym tam meczu zaliczył najwięcej odbiorów i ludzie zaczęli pisać pierdółki pokroju od busquetsa by lepiej nie zagrał. A jak by zagrał to było by przynajmniej się stara :0

0

@Pilka_jest_okragla No ja miałem biblię i znam ją lepiej niż nie jeden zatwardziały katol a nawiązania do strefy duchowej odnośnie bibli nie bardzo rozumiem.

0

@wroclawianin89 Za darmo? A to bonusów z agentem za podpis się zrzekają, pensji też pewnie wyższej niż w Lyonie nie zażądają. Za darmo hihihi

0

@busquets5 Przecież mieli mieć dostęp do księgowości już jakiś czas temu, miały miejsce dyskusje odnośnie garcii, wyobrażasz sobie że ktokolwiek by to poparł nie widząc cyferek i wierząc ludziom barto na słowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?