0

@Bykunn Jakiś profesor w PN mówił raz że od lat 90 w Polsce elektorat anty-systemowy to stałe 10%. Nie tak dawno miał ich kukiz teraz konfa, więc to koło poselskie musi się starać o te głosy bo bez nich nie mają co marzyć o sejmie.

0

@Waslak12 No chyba że sprawdzą co jest w budżecie zobaczą masę rąk po kasę i prawda zniszczy ich utopijną narrację.

0

@Pawlak1992 A miałeś ciekawsze nazwiska chętne albo dostępne, ot cały sekret tym bardziej że w teorii jeśli chodzi o styl to był dobry kandydat.

0

@monsterrize Zobacz sobie wyniki jkm, na niego też głosowała "przyszłość" i ta przyszłość z niego wyrastała bo mimo nowych wyborców ze świeżymi dowodami te słupki jakoś nie rosły przez kolejne lata.

0

@redbed123 Dlatego nie ma osoby która ich za te mordy będzie trzymała, skoro Lucho prawie poleciał to kto inny się odważy, oczywiście możemy tu dyskutować czy ważniejsze jest bycie legenda klubu czy szanowanym trenerem ja uważam że legenda ma łatwiej więc nie dziwi mnie że w połowie sezonu barto i spółka nie mieli żadnych porywających nazwisk.

1

@martin86 A jaki trener z topu przyjdzie ci do drużyny w środku sezonu? Do tego musiał by być ślepy by się tu ładować w takich warunkach.

4

Czekam na czyny, bo słowa nic nie kosztują, zwłaszcza naszych piłkarzy.

2

@donleo12 Problem w meczach wyjazdowych? To coś co trener musi przeanalizować. My dajemy z siebie wszystko.
Czyli p jak potłuczony.

0

@KapiFCB To w kadrze mamy sporo tych bez kręgosłupa moralnego, jak mamy z tymi ludźmi wygrywać trofea.

1

@daniel32778 Oczywiście ze grał, był dużo ważniejszy dla zespołu niż Brazylijczyk.

0

@Marsmall Przepytajmy kierowców z Prawa o ruchu drogowym i zabierajmy prawo jazdy.
Przepytujmy ludzi z instrukcji obsługi i zabierajmy lodówki.

0

@koksik2700 Ja podaję realne postulaty, bo czytałem o tym artykuły, bo rolnicy i dziennikarze zwrócili uwagę że pod przykrywką walk o dobro zwierząt można otworzyć całkiem dochodowy biznes, ponieważ nawet jeśli zwierzę odzyskasz to musisz zapłacić za jego "opiekę" która tu celowo jest w cudzysłowie.
Ja tu tylko przytaczam ten artykuł, wiadomo są rożni ludzie i fajnie było by zakładać ze wszyscy to wspaniali ludzie.

0

@MesQueUnClub_87 Wie też jaka sytuacja panuje w klubie, i co się dzieje w szatni lepiej niż wszyscy dziennikarze razem wzięci. Do tego ten problem czy trenować aż tylu kolegów z boiska.

0

@koksik2700 Dlaczego? Bo rolnicy się do niego zwracają z obawami że niebawem animalsi wejdą im na posesję pod pretekstem zaniedbania i będą brali pod "opiekę" zwierzęta. Zanim sąd rolnikowi zwróci prawa do zwierząt cena "opieki" przekroczy cenę zwierzęcia.

0

@ShawnC @Hushovt A ludzie chcą jeszcze Coutinho w pomocy :)

0

@Gomess No ok ale nie ma raczej co zakładać, że będzie nowa władza 2-3 transfery(na które pewnie nie będzie pieniędzy) i wrócimy na szczyt. To będzie żmudny proces nawet jak wszystko będzie szło dobrze.

0

@Mario96w Oglądasz ich? Jeśli tak to napisz jak radzi sobie Rafa.

0

@Sznejk Słaby nie ale przeciętny już na pewno.
Problematyczny zależy do kogo porównasz, przy Xavim i Inieście jest bardzo problematyczny, przy Pique czy Dembele średnio, dużym minusem była kontuzja "łonowa" no i znajomość Neymara.
Umówmy się gdyby był niewzruszony to nie są w stanie go wypchnąć z klubu, przykładem jest Rakitić czy Dembele
Na ten transfer złożyło się wiele czynników średnia gra, problemy z wytrzymałością i zdrowiem,problemy z dyscypliną i łatwość demonetyzacji o której piszesz.

0

@kaziks Nie pamiętasz dramy jak jeden trener Messiego zdejmował z boiska.

0

@BarcaInfo Niesamowite, szok dla dzieciarni.

0

@Nano22 Czy ja wiem boki obrony zbyt ofensywne, co skutkowało by tym że w takim ustawieniu ani Alba ni Alves nie pokazali by swojej najlepszej wersji z jakiej ich pamiętamy.

0

@Aleks27 Skąd to przekonanie? Może ten przysłowiowy sufit już osiągnął i na wyższy poziom nie wejdzie.

2

@Triv44 Bo po każdej operacji wygląda inaczej.

0

@MESSIah16 W Polityce mój drogi nie można ufać nikomu.

1

@*Ronaldinho_88* Nie wiem może jak Rakitić, tyle że Chorwat w stosunku do Brazylijczyka ma spore zasługi.

0

@bartekvisca Zwróć uwagę że to o czym najczęściej pisały media o Kidawie to wspominki o tym kim byli jej dziadkowie, ot po prostu nie było o czym pisać, tak więc i elektorat PO zaczął szukać innych ciekawszych kandydatów.

1

@NaFazieHitman Znaczy wiesz oni próbowali odmładzać kadrę (paco Gomes idt) tylko że nie mają bladego pojęcia kto do tej Barcelony się wpasuje czego idealnym przykładem są zakupy za 260 mln dwóch 10 , mają też przedziwną słabość do zabaw w wypożyczenia bo znów nie mają odwagi podjąć decyzji i kończy się na latach w plecy (Rafa Denis) po prostu trafili nam się ludzie niezwykle niekompetentni i jestem ciekaw ile lat będziemy się z tego mułu wynurzać, pandemia jeszcze pogarsza sprawę.

50

To fajnie, już wiesz jak czuł się EV jak w mediach czytał kto jest kupowany i sprzedawany.

1

@Brygson Tak obserwując LR to 60% jego wielbicieli nie ma jeszcze dowodu osobistego.

0

@Fabik87 Szok zestaw sobie wypowiedzi EV z tym co robił zarząd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?