Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messinio82 Dla mnie nie w punkt, dla mnie przyjemnością są każde minuty dla Puiga czy Fatiego.
2
FC Argentina tylko że tam mniej za to udawanie gry biorą.
0
@WisniaKala Ta szczególnie jak zestawisz co pisze o CR i Messim.
1
@Kwiatek67 Nie, ale powody są inne niż moja wiara we Francuza czy brak uznania klasy piłkarskiej Brazylijczyka.
1
@MichalZZZ Nie spodziewałem się że w liście z B zabraknie Barbary Palvin.
Ja z sentymentu proponuję: Ana Beatriz Barros.
4
Szykuje się 30 osobowa kadra(choć pewnie skończy się na wypożyczaniu młodych w panice), bo kilku zawodników na pewno nie będzie chciało odejść, więc tu też pojawi się problem dać im się przezimować czy puścić za pół-darmo z naciskiem na darmo.
1
@macio_944 Z całą pewnością Rostowski ale dla niektórych to nie Polak.
Kilku weteranów z PE na pewno nie ma problemów z językami obcymi, umówmy się rozmowa z tłumaczem i bez to dwie różne rozmowy.
0
@klemens100 To raczej wtopa osoby która Dudę połączyła i powinna polecieć od razu.
0
@LloretDeMar Wyborca Bosaka udzielający wywiadu że gdy ten zostanie Prezydentem naprawi polską gospodarkę, ludzie często nie wiedzą co może prezydent i to z każdego obozu.
0
@IronSanHybrid Dla niektórych zawsze był be.
0
@Pilka_jest_okragla Wiesz jeśli nawet bu mu nie poszło czego nikomu nie życzę, ale gdyby jego przyjście okazało się tym impulsem do czystek a te są potrzebne w tym klubie jak się ostatnio okazuje na praktycznie wszystkich płaszczyznach to i tak byłbym zadowolony.
0
@messi564 Nie nie trafi ponieważ nie ma kasy ani na kupno ni na pensje a że raz oddamy za pół darmo albo za darmo większość starej gwardii i gości z problemami dwa szykują się nowe kontrakty dla Marca(pewnie spora podwyżka) Pique Roberto(i tu podwyżka) Fati(o i tu) do tego lenglet(a jakże, choć się należy) no i pan problematyczny Suarez kto wie czy nie dostanie nowej umowy a na koniec Messi kasa za sam podpis będzie spektakularna, więc te grosze które uciułamy na cięciu albo realnie mówiąc oddawaniu za grosze zawodników by usunąć ich z listy płac zniknie natychmiast. Nie Neymar jest niemożliwy i szatnia nic z tym nie zrobi, bo wątpię by każdy z zawodników realnie oddał po 1-2 mln ze swojej a przesuwanie w księgowości co proponowali jest skandaliczne.
1
@MichalZZZ Anna Konno.
0
@Colon @JohnA Dla was pomidor to warzywo? Ja zawsze podchodziłem do tego z botanicznego punktu widzenia.
0
@Kosteq73 To ten sam który nie podołał w Interze, nie ja nie skreślam ale niektórzy trenerzy pokazują swoją moc tylko w klubach z drugiego szeregu.
0
No na pewno tylko żyby Chorwat z Chilijczykiem odeszli to muszą emu przyklasnąć a prawda jest taka że w grudniu będą w super sytuacji więc szanse są małe.
0
@Borneo Ależ będzie bo uwaga trzeba zapłacić podatki, trzeba opłacić 3-4 agentów trzeba dać co najmniej kilkanaście mln za podpis. Rozumiem że będzie grał dla Barcelony za 20 mln a w Paryżu miał szansę na 50 to dziwne zachowanie jak na gościa który kłóci się o każdy grosz. Brazylijczyka będzie bardzo trudno sprzedać, jeśli nie zejdzie z pensji to zapewne się nie uda ale tu zgoda z tym że jego odejście odciążyło by budżet.
Nie wiem jak zachowa się Vidal ale Rakitić nie ma żadnego interesu w odchodzeniu, ba wraz z Chilijczykiem byli by wyjątkowo głupi gdyby zdecydowali się odejść do klubu z niższą pensją , a jeśli trzeba będzie za nich zapłacić to praktycznie nikt im takiej nie da. Więc przezimują w Barcelonie i są królami życia, jedyna szansa to znów oddanie za pół darmo i uwalnianie budżetu płacowego .Kolejny Umtiti wielka pensja i wielkie problemy ze sprzedażą kto rozsądny kupi gościa z takimi problemami zdrowotnymi który w dodatku nie chce się leczyć. Rafa Alenia i Wague to nie wiem czy razem pójdą za więcej niż 25 mln, do tego ten Todibo klub może uzbiera te 50 trochę brakuje do twojej wersji.
Antek ma mieć co rok zwiększaną pensję to raz, dwa bardzo wątpliwe by po roku go już skreślono. Pedri to raczej skrzydłowy niż pomocnik ale ok niech będzie zobaczymy jaki mają na niego pomysł. Dembele jest nie do sprzedania bo raz w tej chwili było by ciężko dostać za niego powyżej 70 mln a do tego 20 trzeba by oddać BVB .
Neymar jest absolutnie niemożliwy do kupienia. Tak gdyby pozbyć się Vidala Rakitića i Umtitiego i gdyby klub miał 150 mln to może. Tylko że nie mają co pokazała sytuacja z Arthurem do tego zaliczyli kolejne problemy z Nike i nawet odszkodowanie mało pomoże.
Dodać należy że nowe umowy dostaną Marc Pique Roberto Fati całkiem możliwe że Suarez i uwaga ciasteczko na koniec Messi. Więc wszystko co zaoszczędziłeś na tych pół-sprzedażach zniknie natychmiast w kieszeniach ich i ich agentów, nie wiem ile dostanie Messi ale to będzie duża kwota.
3
Czyżby Inter zauważył że to prawdopodobnie koleś jednego sezonu a że jest napalona Barcelona to nie ma co nie wykorzystać okazji.
1
@Borneo Wybacz ale żaden sponsor nie pokryje mi wydatku blisko 200 mln i ponad 30 mln pensji. Tak to klasowy gracz ale także 30 letni Brazylijczyk który tylko pogłębi najważniejsze problemy w zakonserwowanej szatni Barcelony. Do tego to nie tak że mamy kadrę kompletną i brakuje tylko lewego skrzydła, ba mamy na to skrzydło na przyszły sezon 4 zawodników którzy są niesprzedawalni z rożnych przyczyn(Demble Grizman Ansu i Trincao)+jeszcze Pedri nie wyobrażam sobie ładowanie kolejnych 200 mln gdy na ławce masz 360mln a w obwodzie jeszcze rodaka ze spuszczoną głową który mozliwe ze wróci a to by było 500 na ławce i wszyscy praktycznie walczą o LS. Za te pieniądze trzeba wzmocnić skład na kilku pozycjach PO,ŚO(dramatyczna sytuacja) LO pomoc ŚN.
0
Statystki Suareza to są wręcz niesamowite, naprawdę trzeba coś wymyślić bo liczenie że następny mecz to będzie TEN mecz urusa trochę nie przystoi takiemu klubowi jak Barcelona. Bo w większości przypadków ostatnio to wygląda jak gra w 10 z jakimś frustratem blisko bramkarza rywali.
0
@Borneo Tak oczywiście gość który na wszystkich frontach walczy o każdego grosza nagle odpuści pieniądze, wybacz za stary jestem na te bajki. I jeszcze ciekawostka: gdyby neymar naprawdę tak naprawdę nie mógł bez tej Barcelony żyć to stać go na to by się wykupić przy pomocy prawa Webstera.
0
@puyol_presidend5 No ty dałeś prostackie uogólnienia pis nieroby po oszuści, a jakie to inne alternatywy masz do wyboru? Konfa dla małych dzieci albo lewica która obecnie to raczej zajmuje się lgbt a nie problemami większości Polaków.
@tadzik447 Nie nie trzeba być poprawnym politycznie ale nie każdy pis-owiec to nierób i nie każdy po-owiec to oszust.
0
@puyol_presidend5 No świetny post nikogo nie obraziłeś oprócz większości społeczeństwa.
1
@Borneo Lautaro będzie brał ok 10 i jakąś kwotę za podpis, Neymar ponad 30 i dużo więcej za podpis ot taka mała różnica.
0
Czy to na prawdę taki szok że MC będzie w LM, mnie dużo bardziej dziwi że ludzie z szeroko pojętego sportowego dziennikarstwa używają słowa szok.
1
@mcsarna Jak rozumiesz kompetencje? Czy główny nacisk kładziesz na wykształcenie czy wyżej cenisz sprawowane funkcje? Jak dla mnie to myśląc o kompetencjach i patrząc w CV to jednak Duda jest o dwa piętra wyżej od reszty.
Zaznaczę od razu by nie było ataku na moją osobę nie jestem jego wyborcą czy wielbicielem.
0
@Criss18Barca Ten sam Mentzen który pisał elaboraty o ciężkiej pracy i chęci dokształcania się a potem poparł Bosaka?
0
@Mazi Wiesz ja już tylko odsyłam do wyników wyborów i pytam się tych wielbicieli czemu ich wspaniała konfa miała tak katastrofalny wynik u przedsiębiorców, dyrektorów wyższego szczebla i ekspertów. Od wyborów wciąż czekam bo ww ciężko zaatakować że żyją z 500+ albo są nieukami.
0
@DonMatteo901 Jeśli nie znudzą się nimi antysystemowcy(czyli od lat stałe 10% Polskiego społeczeństwa) i nie będzie kazusu jkm czyli z korwina się wyrasta to tak mają szansę, ale tylko jeśli będzie złagodzenie narracji jak przy kampanii, jeśli wrócą do agresywnych ataków na wszystko co im nie pasuje to będzie ciężko. Bo uwaga młodzi ludzie w większości nie są tak konserwatywni jak liderzy części konfy a że ich program został ogólnie słabo przyjęty przez tych którzy najlepiej powinni go docenić za trzy lata może być różnie.
1
@svensonFCB No wybacz ale to nie jest pół na pół https://zapodaj.net/5054e733025b4.jpg.html