Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sebasek99 Mnie to zastanawia dlaczego Pis jeszcze nie przeorał konfederacji(umówmy się nie jest to zbyt trudne) wszak kaczyński miał swoje motto "Na prawo od nas tylko ściana".
0
@Barca1992 A nie przyszło ci do głowy że ludzie identyfikują kandydatów z ich partiami dla wielu ludzi debaty nic nie znaczą bo wiedzą miej więcej co i jak. Zresztą na ich miejscu też unikał byś debaty bo tam możesz tylko przegrać dotyczy to zwłaszcza dudy.
0
@Janas11224 To lewy za darmo kontrakt podpisał?
0
@baczekk13 A pytałeś ich czy oni też się poświęcą? A znasz limit płac?
21
To jest casus Suareza że każdy trener wierzy że te 10 strat łamanych przez zmarnowanych kilka setek, w 90 minucie Luis strzeli zwycięskiego gola piętą między nogami bramkarza. I to jest też problem wielu kibiców.
Urus może się kilka spotkań kopać po tym czole a po strzeleniu fenomenalnego gola wychodzi jeden z drugim z nory i zarzuca najbardziej absurdalny tekst: Zamknał wam wszystkim mordy.
1
@Comentateiro Chyba nie załapałeś.
0
@Hushovt Mamy dwóch na ławce przynajmniej wedle tego kto ich kupował nie wiem kto się do tego przyznaje do niego pytania :)
0
@malicinho Odpowiedź jest prosta, bo nie mamy do tego kompetentnych ludzi. Zobacz jak transfery przeprowadza klub z Bawarii a jak z Barcelony.
Myślisz że tylko kibice zauważyli tendencje drogo kupić tanio sprzedać. Do tego jeszcze te kombinacje z wypożyczeniami.
0
@BarcaInfo Tylko czy w Atletico jest piłkarz zdolny zwolnić trenera, w Barcelonie jest ich kilku.
1
@SzahMatt Nie porównuj karier Vilanovy i Martino.
0
@LuisSalvano Może się nie dało bo krzyczał zaporową pensję, co oznacza że trybuny albo wypożyczenie z bardzo dobrą pensją, tak to się robi drogi panie.
0
@Avada Kedavra Więc dlaczego tego nie robił w koszulce Barcelony, przecież podstawy sprawnościowe miał z klubu.
1
@masq Nie bo prawdopodobieństwo że to wyjdzie jest bardzo małe, może za 2-3 lata i na pewno z okresem przygotowawczym, najlepiej nie w mozambiku.
4
@Bagsik88 To samo od razu pomyślałem.
0
@Avada Kedavra Nie widzę w Angli gościa który w Barcelonie miał problem wytrzymać 60 minut, ale może to wszystko wina sztabu a nie złego podejścia arthura do piłki.
0
@jeyx77x No cou to się brał za ofensywę ze spuszczoną głową, dwie nie walczące 10 na boisku jak to ma działać w 2020 roku?
0
@jeyx77x Ja nie do końca bo o ile wiem czego mogę się spodziewać po Brazylijczyku, tak czy Antek podołał by na pozycji Suareza wciąż nie wiem.
1
@Janiama Jestem ciekaw czy EV pofatygował się jak usłyszał ze mu Paulinho sprzedają. Bo na konferencji dał do zrozumienia że nie jest mu z tym faktem specjalnie dobrze.
0
@jeyx77x Coutinho nie ma racji bytu w drużynie z Messim, tym bardziej w 433.
Nic nie mam do Duńczyka ale obstawiam że zostanie przehandlowany jak wór ziemniaków.
2
@Comentateiro Nie widać że idąc twoją metaforą dryfujemy ku złym wodom.
1
@Janiama A tam opowiadasz, wchodzisz do szatni i pokazujesz jaja łapiąc Sureza/Albę/Busquetsa za mordę :)
.....A potem się pakujesz...
@Cochise Porównywanie klubu do firmy to dość odważne porównanie, do piekarni tego nie porównasz. Może jakaś elitarna kancelaria to już prędzej, ale tam też pewnie wywalają pracowników a nie szefa(trenera).
2
W tym klubie problemy są na każdej płaszczyźnie, diabłem nie jest tylko bartomeu i jego zarząd skauting czy ludzie odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne oraz panowie pilnujący zdrowia piłkarzy.
Za uszami mają i były trener, jak również potwierdziło się to co niektórzy przewidywali że jeszcze więcej ma towarzystwo wzajemnej adoracji mające swoją bazę w szatni.
Przepędzić to towarzystwo w 90% albo czekać aż skończą się umowy, z tym że to drugie jest bardziej prawdopodobne bo kto by chciał stamtąd odchodzić, i liczyć że następca będzie miął dobrą rękę i w parę lat znów będziemy bić się o najważniejsze trofea, ale to opcja niezwykle optymistyczna.
0
@Kwiatek67 Ci łosie łożą na ten klub, Messi go doi ile może ot taka subtelna różnica.
0
@Kwiatek67 No własnie skoro się sypie od kilku lat to gdzie był Messi, może trzeba było pokazać miejsce w szeregu dyrektorowi sportowemu albo prezesowi, tak on może to zrobić nawet postem w mediach społecznościowych.
0
@Kwiatek67 To gdzie był Messi jak wszystko się sypało, no chyba ze rzeczywiście wierzył że EV odpali i wygrają z nim LM, z zewnątrz wyglądało to z czasem coraz gorzej.
0
@FotonKK ma pojęcie tylko co z tego skoro ma 2,5%, inny kandydaci mają jeszcze mniejsze niż twoje marionetki z wyjątkiem hołowni bo on w polityce jest całkowicie nowy.
0
@Tomo1989 Ten sam kamysz który ma problem z dobiciem do 2,5%, Czy jakiś inny?
0
@Waslak12 Ja nie piszę o kradzieży, choć nie wierze również że wszyscy w konfie i ich otoczeniu są ideowcami bez lepkich rączek.
Mowię o zastępach zawodów opłacanych z budżetu którzy będą chcieli pieniędzy, co już teraz obiecuje Bosak lekarzom, zobaczymy skąd znajdą te pieniądze po obniżce podatków. Oby byli tymi wybrańcami bo to co oni proponują wprowadzać nie działa nigdzie.
0
@barcelonaLM No a ja wciąż się śmieję z wyniku konfederacji wśród przedsiębiorców, prezesów wyższego szczebla i ekspertów, to ci inteligentni ludzie sukcesu pokazali ile wart jest program konfy.