Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tobiasson92 Jak mam rozumieć "poprawę sytuacji medyków"? Większość kasy w służbie zdrowia przepada właśnie na kolejne podwyżki dla lekarzy a większość młodych i tak ucieka na zachód, nieważne ile mld wpompuje się w służbę zdrowia jeśli większość pójdzie na pensję może lekarzy.
0
@panczo Nie możesz tego tak rozbijać, jeśli strzelił kluczowe gole i nierzadko były to gole dające punkty to nie nie ma znaczenia co będzie po ostatniej kolejce.
1
@MichalZZZ Pedri w listopadzie 18 lat lewoskrzydłowy, więc można spokojnie pokombinować by dzielili minuty z Fatim i jednocześnie ich nie zajechać. Neymar jest za drogi nie rozwiąże większości problemów tej kadry a doda nowe.
0
@SonBarcaGoku Jeśli dobrze pamiętam to jest właścicielem kilku klinik stomatologicznych.Ale na pytanie nie odpowiem :)
0
@MESSIah16 Żaden kontrakt tylko dbanie o dobrą atmosferę, tak samo jakby się pytali go czy lepszy jest Lenglet czy de Ligt to zawodnicy Juve powiedzą że Holender, jeśli nie ma przepaści w umiejętnościach zawsze wspierasz swoich.
0
@panczo Dlatego strzelił tyle kluczowych bramek.
0
@burixgm Uważam Xaviego za bardzo inteligentnego zawodnika, więc i życiowej inteligencji mu na pewno nie brakuje, więc albo sytuacja jest krytyczna i się poświęca by ją ratować albo to bujda ,a to drugie jest pewniejsze bo po co ratować skórę ludziom odpowiedzialnym za ten burdel.
2
Nie mogę się zgodzić że jest tym samym piłkarzem co 5 lat temu, pięć lat temu potrafił wziąć gałę i sam przejść pół boiska teraz takie rzeczy praktycznie się już nie zdarzają, ile razy w tym sezonie zszedł z prawej strony przedryblował pół obrony równolegle do bramki i strzelił gola? Tak Messi powoli staje się słabszy albo inaczej akcenty w jego grze się zmieniają, obecnie dużo bardziej bazuje na partnerach.
0
@RadekACCA Nie widzi zagrożenia tylko straci kupę kasy. Dwa skąd te 400 lat?Ja widziałem dość realne założenia że za 40 lat inwestycja się zwróci trzykrotnie tylko że przez najbliższą dekadę trzeba będzie pompować w to kasę, zresztą z szacowanych 800 mln już skoczyło na ponad 1,5 mld więc fajnie też nie jest.
Tym bardziej że Elbląg nie ma zbyt dobrej komunikacji pod tego typu inwestycje.
0
@Pogba Może 500+ dolicza?
0
@Kluivert_P Wybacz ja koncentruje się na śmiechach z konfy i naboska.
0
@yoli Chodziło mi bardziej o potencjalnych ludzi do pierwszej drużyny ale w rezerwach też szału niema zobacz sobie co się działo jak zaczęli kupować by awansować na siłę, praktycznie nic z tamtych "wzmocnień" nie wypaliło .
0
@FeloRPS Z perspektywy czasu i warunków fizycznych nie nazwał bym Rasiaka drewnianym.
3
Te sekcje i fundacje to pewnie nie przejedzą pensji którejś z tych niezwykle udanych inwestycji za 100+, może zlikwidować sekcję skautingu z niej jak widać też mały pożytek .
0
@MrRipley Ja uważam że żadna siła poza super finansową ofertą nie wypchnie Chorwata z Barcelony, zresztą podobnie będzie z Vidalem wystarczy że wytrzymają do września i już mogą liczyć miliony za kolejny podpis w nowym klubie, choć może jak wygra ktoś od Bartkato Barca się skusi :(
0
I to jest sposób na pokazanie Bartkowi i wszystkim kto rządzi, mam nadzieję że coś dobrego z tego wyniknie a nie jest to odpowiedź na np. plotki w klubie że niektórych kolegów trzeba się pozbyc.
4
Ciekawe gdzie ten zawodowy fizjoterapeuta który twierdził że według niego Umtiti ma zdrowe kolanko.
0
@AlicjaFCB No wybory i wyniki glosujących wśród przedsiębiorców prezesów wyższego szczebla i ekspertów jasno pokazały że większość tych ludzi woli ciemnogród ciekawe czemu, pewnie pięćset plus biorą albo są z sekty tuska.
0
Nic nie są w stanie na to poradzić, jak go niby zmuszą?
0
@denks1984 No to widziałeś jak się gimnastykował ze sprzedażą połowy składu i skończyło się na Arthurze, to nie jest takie proste że zostawiasz długi i posadę.
0
@Coutinho007 Nie no EV nie powinien już zaczynać obecnego sezonu jako trener Barcelony, a to że go później zwolnili pokazuje tylko jakie mają rozeznanie kto odpowiada za tą kiepską postawę na boisku.
0
@Jakchcesz Z tego co mi wiadomo chodzi o prywatyzację wszystkiego, trochę się tego musiałem ostatnio nasłuchać.
2
@mielniczas Wybacz ale ja nie widzę dobrze obstawionej obrony.
O ile można mieć spokój z LO pomijając formę Alby i słabego rezerwowego, tak prawa strona jest bardzo średnia zarówno indywidualnie jak i przez sposób gry Messiego. Środek obrony mamy równie specyficzny 33 Pique ze swoimi przywarami i Lenglet i długo długo nic. Na lepszego rywala Umtitiego strach wystawiać, a młody Urus to zagadka bo dostaje minimum minut.
Pomoc szału nie robi. Busquets to mój ulubiony z grających piłkarz, obecnie cień dawnego siebie. O Pjanicu nic nie napiszę ale go nie skreślam, De Jong to obecnie jedyny zawodnik którego jestem jako tako pewny w pomocy ale sezon miał przeciętny, Puig fajny chłopak zobaczymy co dalej, a Roberto wygląda w pomocy słabiutko dlatego gra w obronie.
Atak jest słaby a niezdolność posadzenia na ławce Suareza jeszcze gorsza.
Nikogo nie widzę mamy tylu zawodników w teorii na tą pozycję że kupno i opłacanie pensji kolejnego to było by nieporozumienie, tym bardziej że większości z nich i tak się nie pozbędziesz więc pakowanie na ławkę gości za 400 mln by kupić Neymara to dopiero były by jaja.
Zerknij sobie też tu https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/kadernaechstesaison/verein/131
Trincao to niby prawy napastnik a u nas wyląduje zapewne z lewej strony, jest i Pedri lewy napastnik w listopadzie 18 lat więc kto wie czy nie dać mu szansy by dzielił rezerwowe minuty z Ansu które dostaną bo pierwszym do zmiany w wiekszości wypadków będzie właśnie LS.
0
Jego szczęście, znowu by go wystawili na pohybel świeżo po wykurowaniu.
1
Jak dobrze że nie ma kasy, Barto nie uciszy co poniektórych dużym transferem wielkiego nazwiska.
2
@mielniczas Dlaczego zdeptany? Ja tam wolę 3-4 ciekawe transfery niż inwestycję w 29 letniego Brazylijczyka za ok 200 mln. To nie tak że kupujemy Neya bo mamy kadrę kompletną i brakuje nam tylko LS. Nie uważam też że ten transfer to 100 % pewniak tu wiele może pójść nie tak,a przede wszystkim MSN to już inni piłkarze niż 3 lata temu.
5
@xavi890 No Suarezowi podaje nawet jak ten dwie setki z rzędu przestrzeliwuje.
0
@tbas Nie to jest niemożliwe w Polsce.
0
@Chwytliwy To co tam się odmieniło, bo w zeszłym sezonie wciąż czytałem że piątek to mistrz tylko że gra z paralitykami i nie dostaje podań.
1
@Coutinho007 Odejdzie na wypożyczenie, albo go sprzedadzą za psie pieniądze, bo tym ludziom przy każdej sprzedaży młodych zagląda strach w oczy że gdzieś wypali i tak się bawimy i nie ma ani kasy ani zawodnika a i chłopakom to nie służy.