0

@Pawel1980 Tagowałem cię do dzieciaczka? @Trojanek23 Już korwinn podawał liczby wedle niego twierdzące że to taka grypa light a z tych liczb wynikało a był to sam początek epidemii że śmiertelność jest cztery razy wyższa.
Zakładanie ze roczniki 60 i więcej + umarły by również na grypę to super argument tylko nie wiem z jakiej dziury wyciągnięty. Trump ten sam który śmiał się z maseczek a ostatnio już stwierdził że będzie je nosił? Nie w Ameryce to nie tylko starcy umierają, zobacz sobie na wskaźniki umieralności wśród Afroamerykanów,, gdyby skutki były podobne do grypy to nikt by się tym wirusem nie przejmował, dlaczego rządom państw ww przeze mnie teraz się obrywa że podejście prezentowane przez was było błędne?

Czyli co mamy się nie przejmować a staruchy niech padają, co to panowie z zusu?
Nie spotkałem się jeszcze w wywiadzie z wirusologiem który stwierdził by że o wirusie wiedzą już wszystko, wszystko o nim wiecie za to wy ci którzy twierdza że to ściema. Nie pozdrawiam

0

@Pewex No tak, ale wszyscy patrzą się na te ich wybryki przez palce bo zazwyczaj dają coś nieszablonowego, o Arthurze tego nie można powiedzieć. Tym bardziej popatrz sobie na jego pierwsze wywiady brzmiał jak nie Brazylijczyk, ale oceniajmy go za czyny nie słowa.

0

@Pawel1980 Czytam Wprost Politykę Angorę. @Trojanek23 masz rację dzieciaczku te straszne obrazki jak wywozili zwłoki hurtowo działają na wyobraźnię.
plujcie się dalej w Szwecji uk i usa też się śmiali ale te przekupne media ich odmieniły a nie skutki zaniedbań.

0

@macio_944 Ja mam odmienne zdanie, to Coutinho wielka gwiazda PL jest dla mnie większym rozczarowaniem, choć w pewnym sensie spodziewanym to jednak nie w tej skali. Dembele to był ciekawy dzieciak przepłacony dwukrotnie ale to już inna sprawa.

0

@Coutinho007 Ale nie musi również płacić piłkarzom premii :)

0

@Pawel1980 Nie czytam portali.

0

@Trojanek23 Nie najpierw pocałował bym twoje wszak jesteś mądrzejszy od ludzi którzy się tym zajmują od lat i którzy w większości wciąż powtarzają że mało o tym wirusie wiedzą. Ale co tam przecież ludzie nie umierają od niego w męczarniach w szpitalach bo ty wiesz lepiej bo inni przechodzą "bezobjawowo". Przecież pracownicy medyczni w wielu krajach strajkują bo im się nudzi a nie dlatego że są przepracowani. Przecież to wszystko to ściema dziennikarzy i producentów respiratorów a tylko garstka ludzi wie co i jak i oczywiście ty znajdujesz się w tym elitarnym gronie hahaha. Więc podaj adres jak będę lizał ci stopy to może coś tej mądrości mi skapnie.

0

@l0Messini Akurat w Polsce nietrudno o ludzi których mottem życiowym jest jakoś to będzie i zakazy są po to by je łamać.

0

@Pawel1980 Skąd te dane, bo najnowsze badania pokazują że nawet u tych co przeszli bezobjawowo pojawiają się powikłania a u ozdrowieńców to dość poważne.

0

@Trojanek23 Powiedz to cwaniaku ludziom którzy stracili bliskich przez ten wymyślony wirus.Strzelić kogoś w łeb? Ile tym masz lat? Dzieciak albo psychol, bo ktoś sadzi inaczej od niego.

0

@cat_r37 Flick jest nieporównywalny bo był asystentem, i pojawił się komunikat że to trener tymczasowy, w Barcelonie Sentien był co najmniej trzecim kandydatem i włodarzom jak zwykle palił się grunt pod stopami więc nawet licząc że Sentien był napalony to i tak wraz z agentem to oni mieli przewagę w negocjacjach.

0

@Janiama Pewnie by podpisał z pocałowaniem ręki ale miał w rękawie asa i to klub nie miał większego wyboru.

0

@Kurkmen @ShinobiQWE Nie nikt normalny by się nie zgodził na taki kontrakt, po drugie chyba czegoś nie rozumiecie to Sentien zrobił "przysługę" Barcelonie a nie odwrotnie, to on miał dwa asy w rękawie nie klub.

0

@Colon Monarchizm jest wspaniały jak masz dobrego władcę, właściwie to się tyczy jakiś 60% pozostałych nurtów jeśli rządzący chcą coś dobrego zrobić.

1

@kerouac Mnie kojarzy się teraz głównie z pewnych momentów z kariery gdy grał świetnie i kolejnych kwot na niego przeznaczanych bo wielu wierzyło ze jeszcze go odzyskają, oraz z tego że swego czasu jego zsumowane kwoty za transfery lokowały go jako najdroższego piłkarza świata.

0

Była gdzieś informacja ile będzie kosztować zwolnienie Sentiena?

1

@Bykunn Nie do końca bo musi opłacić tych wyżej bo by nie klepnęli tej decyzji.

0

@Katalonik97 Ale wiesz że słowa o Antku idealnie obrazują ostanie dwa lata Suareza.

1

@NGTRX Ja osobiście mam nadzieję że to spadek formy bo na ta chwilę tak to wygląda. Ale w grudniu możemy mieć już inne zdanie.

0

@Rewolucja123 Pique ma bardzo mało do powiedzenia jeśli chodzi o mobilizację na murawie, obejrzyj sobie spotkania które od początku szły źle, próba mobilizacji za która można chwalić nie znaczy że ona odnosi skutki.

0

@ostrovsky Czy ja wiem czy idealnie, Cou to 10 a mieliśmy dużo lepszą, a do Barcelońskiej pomocy w 433 tak średnio się nadawał o czym mówił sam Kloop. I nie nie wszyscy ich chcieli bo o ile co do Dembele nie miałem zdanie tak Coutinho pamiętałem jeszcze z czasów gry w Hiszpanii i Włoch i fanem nigdy nie byłem.

1

@Janiama Na LM to Beniteza :)

0

@Oskar00 Moja opinia jest taka że Lewandowski bez wygrania LM nie ma szans na złotą gałę.

0

@Kamiloza91 Ot cały casus Bartka zamiast jednej dobrej decyzji podjął dwie złe, ale to też trzeba umieć.

0

Naprawdę nie chcę sobie wyobrażać co się stanie jak młodzi nie awansują, jeśli to rzeczywiście była by autonomiczna decyzja Sentiena w co wątpię to po tym gość ma podwójną krechę.

1

0

@BarcaInfo Ta uwielbiam to płakanie trzeba umieć, to czemu perez nie umie sprzedać Walijczyka? No własnie tak samo to wygląda w Barcelonie niektórych się sprzedać/ wyrzucić nie da.

0

@DLFCB EV nie powinien był zaczynać trzeciego sezonu, chyba ze w Hiszpanii też jest powiedzenie do trzech razy sztuka. Ten klub ma problemy na każdym szczeblu i tu potrzeba gruntownej rewolucji.

3

@IronSanHybrid Ej nie psuj dzieciakom narracji że tylko ci nieudacznicy trenerzy są wszystkiemu winni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?