0

@Kamiloza91 Zobaczymy co stanie się z z Pisem po odejściu kaczyńskiego, to w jego rekach i jego najbliższych jest finansowanie tej partii w czasach poza korytem.

0

@Viscael11Barca Myślę że są przegrani, to większość Polaków.

0

@MichVeB Ja uważam że gwiazda z wysp okazała się dużo większym niewypałem niż talent z Niemieckiej ligi.

5

@VamosRakieta Ten ból kiedy wybierasz między Puyolem Xavim i Iniestą, ale chyba Xavi.

0

Ostatnie lata z tą łyżwą tylko kłopoty może Adidas?

1

@sebasek99 Na pewno nie pomogła mu zła sława jaka się za nim ciągnęła bo chłopak za młodu to był wręcz wzorcowy przykład jak pieniądze i sława wywracają dzieciakom w głowie.

0

@Naturopata Wybacz zawsze brakowało mi szacunku do ludzi uważających że posiedli wiedzę niedostępną*** innym, i uważających że ludzie po studiach sprzedali swój honor i wszystkich oszukują, ale pan sprzedający buty odkrył sekret jak wszystkich wyleczyć.
Stary już jestem i raczej do twojego rodzaju szacunku nie nabiorę.

0

@JJ77 Pozbycie się EV niezależnie od mojego podejścia do niego jasno pokazało że Bask nie był tym hamulcowym drużyny a przynajmniej nie głównym. A jak już docinasz to sprostuję powiedział co widzi, i nie uważam by to wymagało jakiejś wiedzy bo to raczej oczywiste wnioski.

0

@BarcaInfo Tak jak w meczu z Lyonem?

0

@JJ77 Biedni piłkarze trener i prezydent zabronili im się grać.

0

@BarcaInfo A co ma wygrywanie do zmian? Nawet jak by na koncie był tryplet to 13 składu w tym kilku etatowych gości z pierwszego składu powinno odejść.

0

Komentarz usunięty

1

@Naturopata Idź przytul drzewo podobno pomaga.

1

Jestem ciekaw czy za rok w Mediolanie będą sobie pluli w brodę że nie puścili go do Barcy za te ok 80 mln. Być może ich zachłanność uratowała Barcelonę, bo już po Bartku będzie trzeba sprzątać latami.

16

@neeed Tia i gra w Barcelonie od kilku lat praktycznie wszystko, 99% zawodowych zawodników chciało by mieć umiejętności Chorwata. Nie jestem jego wielkim fanem ale takie pitolenie to mnie denerwuje.

1

@Chwytliwy Bo historie że przychodzą dla messiego czy dla dziecięcego marzenia można włożyć między Bajki tak w 90% przychodzą dla kasy i tylko kasa bartomeu jest w stanie ich przekonać do swojego projektu.

0

@MESSIah16 Nawet jeśli to po pierwsze ten 1% roznosi dalej wirusa, dwa ja nie piszę o umieralności młodych tylko najnowszych badaniach które wskazują że to bezobjawowe przejście convid niesie konsekwencje zdrowotne na całe życie.
Gorsza kondycja płuc, serca i wątroby, problemy z oddychaniem i zmęczenie miesiące po przebytej infekcji, no wybacz ale co najmniej połowa tych reperkusji znacząco zmieni twoje życie.

0

@Hopner15 Tak bo on przecież nie chce przejąć władzy po kaczorze i w wieku 40 lat chce być gościem telewizji śniadaniowych.

1

@MESSIah16 Tak tak w hameryce już się śmiali z pseudo-pandemii. Polski pan ekspert od wszystkiego jkm również tylko że to nie tak że umierają tylko starzy w zusie impreza. Młodzi ludzie ponoć super odporni mają poważne problemy zdrowotne po przejściu tego niezauważalnego wirusa, bo uwaga każdy kto twierdzi że dużo o tym wirusie wie nie wie nic.

0

@lucca87 To rozumiem że dziennikarz z ogólnokrajowego dziennika ma pisać tylko o Realu i Atletico a jak ktoś mieszka w Madrycie ale pochodzi z Sevilli to niech szuka informacji nawet tych najważniejszych gdzie indziej.

4

Arthur to nawet jak miał pewny skład to nie przejawiał wybitnych chęci a teraz ktoś próbuje tu wmówić że nagle Brazylijczyk to wzór profesjonalizmu.

0

@tobiasson92 To na pewno nie prawda, bo na przestrzeni lat w jego firmach pracowało mnóstwo Polaków, od tych najniższych stanowisk do tych kluczowych, z tymi najwyższymi miał nawet liczne procesy. 2-3 lata temu był wywiad z Polką która była na wysokim stanowisku w jego firmie i miała z nim częsty kontakt i omawiała te ich pogawędki.

0

@Messinio82 A moim nie, zwłaszcza że Polak ma słabiutki PR, a w grze jest jeszcze 2-3 kandydatów.

0

@tobiasson92 3) Gapią się tylko w ekran telefonu.

0

@NeroTFP Bo niektórzy mają chyba jego kompleks, a jest i kilku którzy za cel istnienia mają gloryfikować Messiego i poniżać CR w kontekście ich rywalizacji, jak pewien pan kopiuj wklej.

3

Wybierzcie mnie! Przy wygranym meczu Barcelona będzie dostawała nie trzy a sześć punktów.

0

@Stoiczkow Ale wielkie koncerny od lat biły na alarm że w chinach kradną wszystko na potęgę tylko co z tego skoro nikt im nic nie mógł zrobić.

0

@Gaucho A ja nie jestem przekonany do Roberto, grywał w pomocy i wyglądało to różnie, trzeba by obejrzeć kilkanaście spotkań w takim zestawieniu by ocenić.

0

@lukas10 Osobiście to nie chciał bym by najlepszym piłkarzem był 36 latek.

0

@Mroziu On i tak odejdzie za darmo wystarczy wyczekać do września.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?