Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SuperPatsonFCB A topimy setki milionów w kolejne 10 mając w kadrze najlepszą na świecie.
0
@lukas10 Szkoda że Alves taki niski.
1
Wreszcie w tym steku bzdur pojawiło się coś z sensem. Limit wynagrodzeń, zaraz się może okazać że kupowanie to na pewno luksus na który Barcelony nie stać, nie tylko dla tego że trzeba brać kredyt na zakup ale i nie ma pieniędzy na pensje. Przykładem niech będzie ta Antka która ma rosnąć z roku na rok.
1
@VamosRakieta Na pewno przez najbliższe 4 będziemy płacić z roku na rok wyższa pensję Antka, bartek to wie jak prezenty następcą zostawiać.
0
@LuisSalvano Tak wyprzedają co się da, nawet wygląda na to że nie przejmują się amortyzacją transferu Coutinho byle by tylko te 70 baniek których nie mają znaleźć, a ty dalej wciskasz kit że 200 mln na Brazylijczyka wpakują.
1
@fortunate_son Ale na świecie jest podobnie, ile masz domów nad wybrzeżami kosztująca miliony a potem lament że nawet fundamenty nie zostały.
0
@eryk140 Tak promuj tych co chcą pracować wyborem prezydenta który pracował w ... a nie nie pracował chował się po wszelakich fundacjach i u kolegów. Partia która wyznaje kult pracy i wyznaczania własnych limitów z kandydatem który nie pracował i zaliczył kilka uczelni bez skutku.Pasuje do ich retoryki jak pięść do nosa co akurat krzysiu doskonale zna i lubi.
0
@sidzej Gdybym miał 18 albo kilka lat więcej to pewnie zdobył by mój głos bo bym go nie "znał", niestety to nie jest świeży prawdziwek a zbutwiały muchomor.
0
@Przemo91 Mam rozumieć że JK nie zdaje sobie sprawy że są w Polsce ludzie niezadowoleni z Pisu i widok takiego pojazdu wpędził by go w szał.Fałszywka albo jakiś nadgorliwy policjant(czyli pożyteczny idiota jak w trójce), ale wysłanie takich sił by powstrzymać jeden samochód a nie groźnych bandytów to była by wizerunkowa katastrofa więc nie wierzę za bardzo.
0
@Janiama Powinien mieć przewagę ale reali są inne, niestety ludzie nie rozumieją że to atut, niektórzy nawet nierozsądnie mogą rzucić że od tego są tłumacze. Tyle że jak to mówiła pewna weteranka Parlamentu Europejskiego rozmowa przez tłumacza to inny typ rozmowy niż w cztery oczy czy też w tzw "kuluarach".
0
@tbas Skoro nawet klub musiał zabierać głos to wybacz nie wierzę że nic się nie stało.
0
@FCB24 Widziałeś co się działo jak asystent trenera pokazał jaja, jeśli myślisz że jest trener który wejdzie do szatni Barcelony złapie za pysk Suareza żeby ten się ogarnął i utrzyma posadę do następnego dnia to chętnie poznam tego pana.
0
@Brashearr Tu trzeba zrobić rewolucję w szatni, nie wiem czy jest jakikolwiek trener (Tak nawet Pep) który jest w stanie rozbić to kółko wzajemnej adoracji, chyba pozostaje nam tylko przeczekać aż pokończą im się kontrakty.
1
@fart Nie no nie przesadzaj jest jeszcze Marc-André ter Stegen
0
@Kajtek77 Pisałem to wyżej były próby odmłodzenia kadry, skończyło się na utopieniu milionów, nikt przez lata nie ponosił za to żadnych konsekwencji.
0
@cules100pro Spójrz na pomoc w sezonie było kilka spotkań gdzie cała formacja zaliczała zero kluczowych spotkań. Pięć lat temu byś wyśmiał ludzi którzy by takie coś przewidywali.
0
@masa11 Mnie najbardziej dziwią zakupy z Live i Atletico, po co kupować 10 skoro ta którą masz jest o kilka klas lepsza.
0
@Adamski69 Przecież odmładzaliśmy kadrę, co z tego skoro z zawodników kupionych(młodych) 4,3 i 2 lata temu bardzo mało pożytku. Niektórzy tu byli oburzeni o czystki w dziale skautingu ja bym napisał ze czystki były o kilka lat za późno.
0
@Kredon Czyli wóz dla osp, niezłe kupowanie głosów. Widzę że sporo się od PSL nauczyli.
0
@Veb1233 Dla mnie indywidualny, lepsze nastawienie do oglądania bo swego czasu to była katorga w co kilka lat temu bym nie uwierzył.
No i było widać że sytuacja się pogarsza, i ciężko było wierzyć że będzie lepiej dlatego dobrze że dokonano zmiany, tylko że były lepsze terminy na tą zmianę które stawiały by jego następcę w lepszej sytuacji.
0
15-20 za 32 latka w czasach pandemii z Barcelony, komuś się chyba miejsce po przecinku pomyliło.
0
@messi564 Sevilla na zawsze za Alvesa.
0
@Kompletny Prezydent to właściwie może bardzo mało, tyle że nikt w Polsce prezydenta z takimi poglądami nie potrzebuje, no chyba że siedział by cicho.
0
@Kompletny Tak na pewno w kraju w którym ok 89% społeczeństwa wyraża aprobatę dla obecności w UE ktoś zagłosuje za gościem który z tej unii chce odejść, no chyba ze zamiast na niego to głosują na menelowe+.Na 5 dwie spoko wypowiedzi reszta już odwrotnie.
0
@arraco Nie nie będzie bo istnieje coś takiego jak amortyzacja.
25
I szlag trafił menelowe+.
7
@Kengo LM skończyła się po Xavim.
2
W Polsat News mówili że osoby w maseczkach są wyśmiewane przez te bez. Ciężko to skomentować.
8
Ja w to nie wierzę, można Portugalczyka lubić lub nie niektórzy nawet go nie znając nienawidzą ale gość ma zasięg globalny i każdy zawodnik poza Messim jest przy nim malutką marka w świecie piłki nożnej.
Przecież fascynacja niektórych ludzi z możliwościami opiniotwórczymi ze świata sportu tym zawodnikiem wykracza poza rozsądna granicę. Co niektórzy nie ważne jak by się Portugalczyk nie prezentował i tak dają mu +50 do umiejętności.
0
@Rothan1 No tak ale w Barcelonie był wypalony, po zmianie otoczenia odżył.