Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico A ten kolega to kto Klopp Guardiola że to taki ekspert?
0
@EmilZatopek Nie wiem skąd ty te cuda wymyślasz, chyba nie widziałeś drużyn w dołku skoro takie "ciekawostki" tu podajesz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KamQiX Zadajesz dziwne pytania, przecież wymienia ci co jest najważniejsze, więc już dziś o 20 możesz podziwiać tego boga LM a na ból tyłka nasz heros poleca krem Nivea.
0
@barteq Jaką Pep miał też obronę światowy top.
0
@ksobi Problem zaczyna się w pucharach.
0
@macio_944 Nawet jeśli teraz tak by nie uważali to w przyszłości to się stanie, doskonale to widać na tzw. efekcie salami jaki obserwowano na przestrzeni lat we Francji.
1
@Ronin47 Łap dawno temu zrobiłem tego kopię by nie przepadło. https://www.docdroid.net/MvSipqs/tysiak-pelego-spfc-blog-polonesa-bloogpl.pdf
0
@Pawlak1992 Wiedziałem o co ci chodziło ale wolałem to dopisać, bo dla niektórych nawet te epizody to kariera.
SG Erikseen, Sacchi, Carlos Alberto Parreira,
Gerard Houllier, Roy Hodgson Wenger. Taki Houlier czy Parreira przy karierze piłkarskiej Mou to szaraczki :)
0
@jeyx77x Prawdopodobnie to było powiązanie z jego kontraktem piłkarskim tak mi się coś kojarzy że w którymś wywiadzie mówił że będzie miał płynne przejście między graniem a kursami i jakimś szkoleniem.
0
@Pitinho Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. W tym wypadku to praktycznie pewne.
0
@Pawlak1992 Zależy jak do tego podchodzisz bo zarówno Mou jak Wenger mieli epizody piłkarskie na poziomie zawodowstwa
0
@ShawnC Ciężka sprawa, już w zeszłym roku Neymar wyświadczył mu niedźwiedzią przysługę ale Arthura nic to nie nauczyło więc perspektywy nie są zbyt optymistyczne.
0
@NGTRX Zapomniałeś że Laysy popijał Pepsi.
1
@panczo Gorzej Hajto i jego partnerzy z obrony byli przeskakiwani przez rosłych Koreańczyków.
0
@Coutinho007 Jesteśmy w przestrzeni publicznej a w takowej zawsze trzeba liczyć się z tym że komuś może się nasze zdanie czy zachowanie nie spodobać, tym bardziej w sieci która daje pozorną anonimowość. Masz rubaszny humor czy chciałeś zabłysnąć twoja sprawa mnie takie żarty czy nawiązania nie śmieszą i jak widać wyżej nie tylko mnie, ty na uwagę czy to pierwszą czy drugą odpowiedziałeś atakiem więc znów mam odmienne zdanie że to ja robię z igły widły.
0
@DaPi Od razu przypominają mi się te zdjęcia Pique i Zlatana :)
0
@D44H Nie musisz mieć nadziei, bo ta matką głupich co pokazuje twój stosunek do takich tragedii. Możesz sobie spokojnie sprawdzić czy jestem pierwszym płaczkiem i hejterem po prawie każdym meczu.
Nigdy też nie miałem kija w tyłku bo nie preferuje takich zbaw.
@Coutinho007 Niszczenie WTC przez terrorystów z AK to największa katastrofa dla ponad 300 mln Amerykanów ostatnich 30 lat a ty to porównujesz do jakiegoś meczyku, jak to nie jest żart to czym są te nawiązania i głupawe emotki.
3
@Coutinho007 Nie ważne jak patrzę żarty z takich katastrof to pokaz głupoty, a odzywki na odczepkę o spinaniu się, tylko to dopełniają.
0
@PieN Tak tylko zrobiłem sobie przerwę w czytaniu i nie jest do końca tak jak sugerował tekst na początku, nie znoszę takich zabiegów "dziennikarskich" bo jednak na końcu okazuje się że do MV nie śpiewał jednak Niemiec ale jeszcze inni wynajęci piosenkarze.
0
@Sznejk Ja o tym od dawna rozmyślam że jednak odejście Xaviego to był cios ogromny. Rakitić nigdy nie miał mimo ze niektórzy tak sądzą zastąpić generała ale dał włodarzom czas by poszukać kogoś kto w jakimś stopniu Xaviego zastąpi, Messi dał im wielką wymówkę niby jest Brazylijczyk ale z czasem coraz gorzej z głową i profesjonalizmem czyli z siłą przewodnią geniuszu Xaviego.
2
To niedowierzanie gdy dowiadujesz się że męski wokal z Boney M i Milli Vanilli to ten sam gość, biały Niemiec :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Ostatnio El Clasico coraz częściej określa się każdy mecz tych drużyn, więc jeśli tak by na to patrzeć to liczba szans wzrasta drastycznie.
@ViscaBarca123 Ty podajesz tylko rekord rywalizacji ligowej?
0
@LuisSalvano Słowo "OPERACJA" kluczowe pozdrawiam.
0
@Adamski69 To dzieje się nie tylko w Brazylii, w ościennych państwach wcale nie lepiej.
3
@itmustbejoke A ja wolę te pieniądze wydać mądrze.
Gdyby, gdyby gdyby na plecach rosły mi grzyby.
0
@Danny Gaucho Brakuje Jabby the Hu̶t̶t̶azarda.
1
@RedKorsak Oby tylko Laskowski a nie jakiś wynalazek.
0
@jacob345 Może to jednak była moc Portugalczyka a nie Zizu.