Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Udało mi się z tym Napoli i laskowskim w TV :)
0
@nammah Serio jak tu na LR widziałem kilku użytkowników piszących że oglądają Bawarczyków regularnie i mieli całkowicie odmienne zdanie od ciebie.
0
@MrShakira Gdyby młodzi pomocnicy nie byli wychowankami z metką "talent" już dawno na ich miejscu na łace trybunach siedział by jakiś pokraczny wynalazek. I to jest ta różnica między nimi a Todibo.
0
@daniel32778 Dlatego ciekawi mnie jak będzie wyglądało piłkarskie starzenie się Messiego, bo wydaje się ze to będzie inne niż takiego Ronaldo bo Messi jest o wiele bardziej wielowymiarowy. Czy to będzie in-plus to już trudne pytanie.
0
@HansLanda Ale my nie potrzebujemy zadaniowców bo ich mamy, na papierze transfery Dembele i Cou wyglądają lepiej niż William który też mógł nie wypalić i w pierwotnej wersji kosztował fortunę. Tym bardziej ze kadrę mamy odmładzać a nie kupować kolejnych weteranów tym bardziej Brazylijskich.
0
@Hushovt Ja bym pierwszego mistrzostwa Europy Hiszpanii nie zaliczał w żadnym stopniu guardioli, o ile ktoś chce to w jakimś stopniu zaliczać trenerom klubowym piłkarzy reprezentacji. Tam za przemianę mentalną odpowiadał Aragones bo w piłkę to chłopaki w czerwonych koszulkach grać zawsze potrafili i mówili o tym wielokrotnie.
@Mathew86
Czytając twoją wypowiedź o czasie przeszłym dochodzę do wniosku że musisz być wielkim fanem talentu Zizu, bo gość jeśli chodzi o LM jest bogiem trenerów.
0
@Arkon Mam to samo zdanie jak użytkownik @szymonex10 te nazwiska które niby sondował EV to nie są nazwiska które miały by zbawić Barcelonę. Parejo czy William nie sprawią że nagle zaczniemy grać pięknie i będzie my rywalizować z najlepszymi jak równy z równym.
1
@Barca_Big_Moment Nie pamiętają o stylu, a dlaczego tryplety kojarzą się z totalną dominacją i piękną grą. Dlaczego na podwórkach jest zawsze zagrali jak Barca. Tak tak nikt nie zwraca na styl uwagi.Kolejny pokraczny argument wielbicieli bezpłciowej ekipy EV.
0
@SinMistico Ja nie wiem jak ty chcesz wygrywać mecze z trójką 10 które się dublują, a co gorsza z dwoma zawodnikami którzy markują grę obronną.
0
@8Iniestazo8 To raczej skontaktuj się z Arthurem by wziął się w garść. w Innym wypadku Rakitić będzie podstawowym zawodnikiem.
0
@Losiex Nie nazwał bym tego łykaniem baranów tylko nabijaniem wyświetleń bez względu na wszystko. Bo to różnica czy w coś wierzysz cz z tego się śmiejesz a celowym publikowaniem informacji na których zarabiasz.
0
@Tomo1989 A na jakiej pozycji miałby grać? Na swoją pozycji czyli 10 jest dla Barcelony za słaby.
0
@Rogalson A tak z ciekawości zapytam co pisałeś jak był jednym z gorszych zawodników Bayernu.
1
@SeeleyBooth To stan przejściowy przez siwieniem.
0
@betonito Ujawnił długo skrywaną Brazylijską naturę.
1
@DonMatteo901 Trafnie dla ciebie dla mnie to patointeligenckie populizmy. A zerknąłem niżej dlaczego od razu nie dałeś całej dyskusji.
0
@SuperPatsonFCB Ja nie czytałem i nie zamierzam, bo to po prostu nie moja bajka(tak jak wielu innych wybitnych polskich pisarzy), i nie zmieni tego nobel czy ostra narracja że jak nie znasz jej dzieł to jesteś jakimś tłukiem. Ja czytam po to żeby czerpać z tego przyjemność, a nie po to by przyjemność sprawiać innym.
0
@Hiacynk No ale z racji budżetów tak być musi, bo mimo tego porzekadła to jednak pieniądze grają.
0
@LuisSalvano Tylko że nikt nie pali się do odchodzenia, żeby ich przekonać trzeba ich "zmotywować" co oznacza mniej pieniędzy na Neymara do tego pensja ww trójki to wciąż za mało by zmieścić się w limicie placowym.
0
@LuisSalvano Nie rzucam kwotami tylko podaję przybliżoną kwotę wraz z podatkiem jaką trzeba będzie wpłacić na konto PSG w przypadku lansowanego przez ciebie użycia prawa Webstera. To nie ma nic wspólnego z rzucaniem pieniędzmi bo rzucanie nimi zacznie się dopiero od 200 z wyż , czy chcesz to zaakceptować czy nie.
Nie, nie jest nieobliczalny bo każdy kto choć trochę obserwował rynek transferowy wiedział że odejście z PSG jest tylko za zgodą szejka. To Neymar uznał że jemu się uda. Przecież na początku Leonardo powiedział że mogą negocjować, dlaczego nazywasz kogoś nieobliczalnym kto nie zgadza się na niekorzystny dla niego deal.
PSG nie chciało sprzedawać ale powiedzieli na początku że jakaś super oferta może ich przekonać, te oferty jakie próbowała im przedstawić Barcelona ich nie zadowalały tym bardziej że sondowali zawodników bez ich wiedzy więc zerwali rozmowy co w tym jest nieobliczalnego? Jak ktoś zaoferuje za Rakitića 8 milionów i Barca ich wyśmieje to też będą nieobliczalni.
Nie to nie Neymar czy remontada z PSG jest powodem, już dużo wcześniej PSG odsyłało Barcelonę z kwitkiem zarówno przy Verattim Marquintosie czy Silvie. Ale jak widzę usilnie próbujesz tego faktu nie dostrzec.
Ja się nie martwię bo Brazylijczyk tu nie trafi. Bo po pierwsze nie będzie żadnego prawa Webstera, po drugie nie mają kasy ani na zrekompensowanie mu wykupu, a tym bardziej na pensję, żeby go opłacać trzeba by się pozbyć Dembele Cou i jeszcze z 2-3 zawodników z wysokimi pensjami, a na taki exodus się nie zanosi.
3
@LuisSalvano Jaki nieobliczalny Szejk gościu. Z PSG odkąd go odkupili, nikt kto ma nie odchodzić nie odchodzi, Neyamr taki dobry i tego nie wiedział, nie wiedział że ilekroć Barcelona pytała o jego rodaków czy Veratiego to PSG kasowało akcję.
To nie szejk jest nieobliczalny tylko sprzedajny Brazylijczyk bo wszędzie pali mosty i ma gdzieś ustalenia za które bierze ogromne pieniądze. Najpierw obiecywał że zostaje 9 dni i ucieka do Francji. We Francji podpisuje wielki kontrakt z Katarskim bankiem a po 3 miesiącach chce do Barcelony. Jeśli dla ciebie to szejk w tym układzie jest nieobliczalny to masz poważny problem.
I znów robisz to samo tym razem z PW. No skoro poczytałeś to wiesz że rekord transferowy tego typu to 30 kilka milionów i to był wyjątkowy ruch? Ile masz przy użyciu tego prawa transferów powyżej 20 milionów? A ty wyjeżdżasz z 170, to po prostu śmieszne jest.
Gdyby to opłacała Barcelona to wyjdzie ok 200 mln jak nie więcej, kto zapłaci za niewinny błąd bidulka Neymara, bo na pewno nie on.
To Barcelona będzie stratna i ośmieszona, judasz będzie znów górą, bo klub za 200 mln kupi gorszego starszego i wciąż kontuzjowanego zawodnika za kwotę porównywalna z tym co za niego dostał.A Neymar obłowiony kasa z Kataru zainkasuje nowy kontrakt z Barceloną, będzie za podpis dla ojca dla agenta.
Dla mnie każdy kto chce Neymara i żeby to Barcelona to opłaciła jest kibicem Neymara a nie klubu bo klub na tych cyrkach tylko stracił i straci.
0
@Hushovt A jak wróci? Znów prawo Webstera? Skąd przekonanie że Barcelona będzie chciała z nim podpisać kontrakt i nawet częściowo spłacić jego wykup.
1
@T_TG Ale Neymar też za mniej by nie kopał ewentualnie się leczył.
2
@LuisSalvano No przez całe okienko transferowe zaklinałeś przyrzekałeś i oznajmiałeś po 10 razy dziennie jak to na pewno Neymar w Barcelonie będzie od września, jak widać zero wiarygodności. Teraz uczepiłeś się prawa Webstera bo tylko to ci pozostało.
Neymar bardzo dobrze wiedział gdzie się wybiera bo było tam kilku jego rodaków i powtarzanie że nagle to szejk jest zły jest jawną kpiną, z PSG nikt bez zgody właściciela nie odchodzi, Ney z tatusiem myśleli że znów to oni będą najmądrzejsi, ludzie którzy wszędzie palą po sobie mosty.
W Barcelonie trzeba się pozbywać świętych krów a nie kupować kolejne do tego rozkapryszone, drogie i wiecznie kontuzjowane.
0
@Coutinho007 To był przykład, tak to tylko metryka, i po Messim też widać wiek bo nie bierze tak często udziału w pressingu jak dawniej. Każdy zawodnik z czasem traci swoje atuty, ale Suarez nawet bez pressingu to wciąż klasowy zawodnik.
0
@Hiacynk To są wszystkie bramki tak, wliczone zarówno z Lecha,FK Željezničar czy Nacionalu.
0
@Coutinho007 Ale 34 to tylko metryka, jest wielu zawodników którzy w tym wieku odgrywa ważną rolę w zespołach wiadomo że straci część swoich atutów ale to nie tak że wbijasz 34 i siła strzału spada ci o połowę.
3
@barcelonaLM To badania czy plotki?
19
Ja Napoli, może było by w TV z Laskowskim na komentatorce.
4
@MrSake Tu masz @Bykunn to ładnie wyjaśnił. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7997055
"....mecz PSG - Atletico, patrzysz na to z perspektywy Paryża. Mogą wylosować 6 drużyn więc mają 1/6 szans na trafienie na Atletico tak? Otóż nie bo Atletico ma tylko 5 możliwych drużyn do wylosowania więc szansa, że trafi na PSG jest już inna. I tak biorąc pod uwagę wszystkie drużyny dochodzimy do tych procentów w tabeli"