Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe na ile to ruch wynikający z rzeczywistego przekonania, a na ile brak lub zbieranie kasy na przyszłość.
1
@Puyolex W Barcelonie trzeba pozbywać się świętych krów a nie wydawać fortunę i sprowadzać nowe.
0
@bdoss Ale wtedy ktoś odtrąbił by sukces, to było by dodatkowe paliwo dla wielu protestujących.
0
@ViscaBarca123 W tym gronie to Adriano szkoda stawiać, ale reszta nie zasłużyła zbytnio by kibice chcieli o nich czytać.
0
@22_LR Dla mnie nie, po prostu w tym roku trafi gdzie powinna.
A patrząc w ostatnich latach na punkty jakie otrzymują zawodnicy, to ciężko właściwie określić to co jest najważniejsze w tej nagrodzie. Bo mamy tu jazdę od skrajności w skrajność, dla jednych nagrodę powinien dostać lider(nie najlepszy gracz ekipy) drużyny która wygrała trofea a i tu sprawa jest dyskusyjna bo nie każdy oceniający podobnie podchodzi do hierarchi pucharów, prześlizgując się przez obrzydliwy PR do prostego dam głos na kolegę z drużynypodopiecznego.
Pomijam już to że dawanie nagród indywidualnych w sporcie drużynowym to dyskusyjna sprawa.
0
@xVENUMx Ja uważam że okręgówka uleczyła by ten klub, tu wegetacja w ekstraklasie nic nie zmieni bo stopniowo będą upadać coraz niżej a zobowiązania będą tylko narastać, szybkie cięcie tej toksycznej pępowiny "kibiców" może ten klub uratować.
0
@patry295 Z jednej strony na pewno tak, ale patrząc z drugiej mamy naprawdę bardzo dobry skład i nie może dziwić fakt że wielu ludzi uważa ze nie jest on wykorzystywany optymalnie.
0
@Ronin47 Od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam czy to błąd, bo czasami patrząc wedle popularności to "ucina" teoretycznie popularne komentarze.
@Robertinho mógłbyś się odnieść do mojego pytania wyżej.
0
@zodiak_10 Ale coś w tym jest na poziomie medialnym, zresztą widać to po wielu zawodnikach Realu.
1
@ArterkHD Jak by na to nie patrzeć to on i jego otoczenie ciężko pracowali na ten PR i teraz zbiera tego żniwo, ciekawe ile lat będzie to jeszcze trwało.
9
Też macie tak że po wyborze najlepszych komentarzy, po kilkunastu wynikach lista się zapętla i znów pokazuje te najlepsze?
0
@nuter27 Tylko że statystyka to dane a one absolutnie podważają to co mówisz, możesz sobie kpić że to poziom gówno prawdy.
Ja bym tego nie nazwał wzięciem ciężaru gry na siebie ale jak kto uważa, dla mnie to nie to samo co wejście i granie na luzie.
A i zgłaszam za czarny pustozbior.
0
@Coutinho007 Xavi Iniesta dawny Busquets to były mega cracki w porównaniu do obecnej pomocy. To samo można napisać o Puyolu i Pique w obronie. Myślę że rozstrzał jest podobny.
0
@Coutinho007 No może nie nimi ale na każdej pozycji może oprócz Bramkarza i Lewandowskiego mają piłkarzy lepszych. Wielu z nich ma też dużo większe doświadczenie w walce o najwyższe cele niż łącznie 8 naszych rodaków wykluczając ww.
Zresztą wygrywając najważniejsze trofea w ostatnich latach to właśnie atak był najsłabszą formacją nawet pomimo Villi czy Toresa.
0
@lucas/catalan @michal26 No mogą sobie nawet codziennie takie ustawy podpisywać tylko co z tego skoro są sprzeczne z prawem międzynarodowym, o czym janusz zapewne doskonale wie ale jego nienawiść do żydów nie pozwala mu tego zaakceptować. Dlatego marnowanie zasobów jak to zrobili pompując całą kasę przy kampanii do europarlamentu to strzał ślepakiem, a dobry wynik w tamtych wyborach mógłby dać tego jednego dwóch super ważnych posłów.
0
@Kengo I tak mu trochę brakuje do Cannavaro. Tamten to dopiero miał wyskok.
0
@Chwytliwy Ale gdzie miałby osiąść jeśli nie w Turynie, pozostałe ekipy to przykurzone marki do remontu niektórzy nawet generalnego,to trochę nie za bardzo pasuje do Pepa. A na to jak i na Pepa trzeba dużo kasy.
1
@Arkon Wygląda na to że to nie Cou był taki dobry tylko jednak Jurgen tak dobrze go zbudował.
0
@nuter27 Zacznijmy od tego że ma 400 minut poważnej kariery, już samo to bardzo ogranicza pole do porównań bo co to za próbka, chłopak za chwilę może przepaść.
No więc tak:
Celność Podań D78% AF79%
Kluczowe podania D1.6 A0.6
Drybling D2.8 AF1.2
Średnia ilość podań D47 AF18
Dośrodkowania D1 AF 0.3
Dł. piłki D2.5 AF0.2
Jak widać zdecydowanie lepsze to ma w twojej wyobraźni, a drybling to wręcz deklasacja. Pomijając gola i asystę na plus żadnymi statystykami nad Francuzem nie góruje, a ten znów nie miał presezonu i męczą go urazy.
0
@dariooo Raczej po początkowym boomie pokazuje tylko to czym jest, juniorem z wielkimi możliwościami, na poważną piłkę z rywalami którzy mają go rozczytanego i potraktują poważnie na najwyższym poziomie to za mało.
0
@student97r Tylko że nieprofesjonalne zachowanie Dembele to dziecinne igraszki przy stylu życia wielu piłkarzy, Dembele przy Ronaldinho i Deco w Barcy to wzór profesjonalistów bo co najwyżej to zarywa nocki i gra w gry.
1
@IronSanHybrid To zobacz sobie na dzisiejszy fakt tam to dopiero jest kreatywne porównanie Messiego i Lewandowskiego.
0
@Mula Diablo II Baldursy Cienie Amn to na pewno, potem miałbym kilku mocnych kandydatów do trzeciego miejsca.
1
@Persyfl Cóż aż chciało by się napisać że dla wielu lubierzców edukacja seksualna drastycznie osuszyła by źródełko rozkoszy, bo tak to momentami wygląda jak czyta się ich "argumenty" przeciw jej wprowadzeniu.
Cóż to pewna specyficzna forma "szacunku" do kobiety ale część jest też podszyta kompleksami jak jkm czy bezczelną formą zarobkowania. Jak na razie michalkiewicz chyba najbardziej zabłysnął w tym roku aż dziw bierze że taki degenerat może sprawnie funkcjonować w społeczeństwie a w niektórych kręgach uchodzić za moralny kompas.
4
@AmigoBlancos Musiał bym wiedzieć jaki budżet na wynagrodzenia miałby klub, bajki że piłkarz może grać za darmo ale w rzeczywistości jest w top 3 na swojej pozycji pokazują że miłość do klubu to trudna sprawa jak nie stoją za nią pieniądze.
2
Widzieliście uwagę na TVN. To niesamowite co dzieje się w tym kraju.
https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/maja-blisko-100-lat-i-potrzebuja-pomocy-wstyd-mi-jako-mezczyznie-plakac-na-starosc-oficjalna-strona-,308382.html
1
@Persyfl Cóż mnie najbardziej boli że ludzie często lekceważą przewiny swoich idoli, np. najsłynniejszy polski seksuolog i fan twórczości Romana, stwierdził stanowczo że o czynie pedofilskim nie może być mowy, bo żeby użyć tego stwierdzenia Roman musiał by dopuszczać się tych obrzydliwości przez dłuższy czas. Pietras o kobietach oskarżających legendę opery skupił się tylko na pełnych szydery oszczerstwach kobiet bezczelnie atakujących mistrza.
Gonić pedofila bo to nie był jednorazowy "wystrzał" i blisko Romana smrodek unosił się od dawna, jeśli ktoś akceptuje to że inni też tak robili to ma takie prawo ale to dalekie od mojej wizji moralności.
To ze jest sławnym reżyserem czy jakim kogokolwiek celebrytom nie powinno mieć żadnego znaczenia.
0
@SinMistico Takimi głupawymi komentarzami tylko pokazujesz że absolutnie nie wiesz jak wygląda powrót piłkarza do zdrowia.
0
@Barca_Big_Moment Misiu od tego jest internet mogę sobie sprawdzić, nie muszę doznawać oświecenia, psychologicznej sztuczki a to dobre.Każdy kolejny post lepszy.
2
@elmayakos Pierwszy rok to przede wszystkim brak presezonu który wieńczy poważny i tak naprawdę pierwszy taki uraz w karierze, zaraz po powrocie ktoś nie dopilnował i uraz odnowiony. Kolejny rok kolejny brak presezonu a w trzecim sezonie przedziwne informacje o planach wprowadzenia indywidualnego programu. Wiem że wielu chcialo by zrzucić wszystko na granie po nocach ale w poprzednich klubach też grał w gry a był okazem zdrowia.