Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Napoli wtedy jest szansa na Laskowskiego.
0
@th@les Trzy puchary świata Pelego to też wydaje się osiągnięcie trudne do wyrównania, nawet jeśli to "przedpotopowy" rekord.
@niepoprawniepoprawny Nie za bardzo to widzę tym bardziej że było wiele edycji gdzie najważniejszy był wynik drużyny. Zobaczymy czy rzeczywiście będzie tak odstawał od reszty jak goście z 5 i 6 złotymi galami.
1
@FC1899Barca Z tymi statystykami to mit garstka pomocników na porównywalnym poziomie rozgrywek ma lepsze.
Asysty 6 miejsce w LL i 9 w LM gdzie 3 miejsce ma 6 asyst więcej.
0
@NeroTFP Wersję którą ja słyszałem jest sporo lepsza.
4
@MensculinVeB O Polskich tatarach słyszałeś? Są Polakami i Islamistami z krwi i kości, do tego dzięki nim nie ma w naszym kraju żadnych radykalnych ugrupowań bo są zaraz zgłaszane przez nich do odpowiednich komórek wywiadowczych z którymi bardzo dobrze żyją.
0
@kasiaa_8tw Nie wedle mediów ostatnie 2-3 tygodnie wszystko odwróciły i całkiem prawdopodobne że dwaj weterani zostaną w Barcelonie, a to Alenia i Puig będą szukać klubów bo Barca interesuje się dwoma pomocnikami tym którym najbardziej akurat nazwisko mi uciekło.
0
@sammu Podobno złapał rzeżączkę.
0
@Cobra303 Na pewno Holender, Brazylijczyk drugie miejsce ale coraz więcej z nim problemów, o trzecie powinna być zacięta walka choć chciałbym by Busquets formą boiskową podważał moje dywagacje.
4
@messi564 Trochę to śmiesznie brzmi w stosunku do zawodnika który wygrał więcej niż niż laureaci złotej gały z miejsc 4-10 razem wzięci. A bynajmniej nie był w drużynie statystą.
0
@itmustbejoke Wygląda na to że uznali go za okazję i nie ważne że nie bardzo pasuje do obecnego składu.
0
@Colon 1. Xavi Iniesta Busquets
2.Xavi Iniesta Messi
3. Xavi Alves Messi
1
@Rysiu NIe przesadzaj bo jak grał to nie wszyscy piali z zachwytu bo na przykład, jego ośmieszające sztuczki miały zarówno zwolenników jak i przeciwników, nie przypominam też sobie żeby LR skakała z radości gdy znów wybierał się na urodziny siostry.
0
@szoch6 Z darmowymi może być problem bo na żadnej z których używam takiego działu nie znalazłem.
0
@Hiacynk Czy ja wiem czy Włoch wygrał zasłużenie, dla mnie to był właśnie moment gdzie przestałem przejmować się złotą gałą, bo uważałem że nie był najlepszy tylko wygrał najważniejsze puchary.
0
@brashh Dziwne że pominął Piszczka, aż sprawdziłem ile spotkań u niego rozegrał a rozegrał ich minimalnie więcej niż Lewy.
0
@NaFazieHitman Tu chodzi o brak kondoma i skutki tego w postaci rzeżączki.(nie oficjalne)
10
@IronSanHybrid @Bykunn "Przyjaźnił się z Puyolem, który z jednej strony był jego przeciwieństwem, a z drugiej starszym bratem. Piqué opisał ich charaktery za pomocą anegdoty: − pewnego razu w przerwie w trakcie gry ktoś leżał na noszach, a Puyol na mnie krzyczał. Powiedziałem mu „uspokój się, jest 4:0”, a on odparł: „to co? Skup się, znam cię”. Umierałem wtedy ze śmiechu."
0
@Gaucho A mnie od razu przypominają się posty że to co robi w wolnym czasie to jego sprawa. Jeśli to prawda to granie po nocach pewnego Francuza jest przy tym dziecinną zabawą.
0
@DonMatteo901 Sądzę że będzie miał więcej głosów niż kandydat twojego ukochanego koła poselskiego.
0
@Nano22 Również widziałem najlepsze sezony Barcelony w tym tysiącleciu więc jak wyżej 9192 drugim byłby 8283 by zobaczyć Maradonę.
0
@Kamilos84 Skoro 7% cię bulwersuje, to dla własnego dobra nie sprawdzaj ile kasuje owsiak.
3
O Barcelonę się martwiłem, o Messiego ani trochę on zawsze po pokazie nagród robi pokaz futbolu.
0
@itmustbejoke Będzie mu bardzo ciężko, do tego na niekorzyść przemawia fakt że wszyscy wielcy magicy z Brazylii ostatnich lat w jego wieku zaczynali już zjazd.
1
@NGTRX A co myślałeś że Zizu to tylko dla pieniędzy Adidasa reklamuje, przybrana ojczyzna zobowiązuje! Francja elegancja. Niestety ta Algierska krew wszystko niweczy.
2
@NGTRX Wygrywa gość z najlepszymi włosami?
5
@Janiama Żeby to stało się rzeczywistością to Suarez musiał by kopać się po czole dwoma nogami na raz do końca kariery a Lewy grać życiówkę jeszcze z 3-4 lata. Nie wątpię że w Polsce przyklasną ci rację, ale w Ameryce Południowej raczej będą pukać się w czoło. Zawsze na wyobraźnię będzie oddziaływała renoma i osiągnięcia nie ważne czy to sprawiedliwe czy nie, a Urus w Holandii Anglii czy Hiszpanii ciężko na tą największą pracował, nie ma co pisać nawet o AP. Nic nie ujmując Robertowi który grał w Polsce i Niemczech, Suarez udowodnił swoją wielkość w dwóch największych ligach do którym Bundeslidze daleko. No i puchary, trofea półki Lewego są puściutkie w porównaniu z tymi Urusa. Dlatego jeśli nie sprawdzi się moje pierwsze zdanie w globalnej opinii Robert nigdy nie będzie wyżej od Suareza.
0
@endriuuu2 Bo chyba nie skoro strzelił gola dającego superpuchar Hiszpanii a w zeszłym sezonie jego gole dały drużynie ponad dziesięć punktów a może i więcej bo nie chce mi się liczyć ale już przed świętami dał 7 punktów. Więc jako że nie znoszę gdybalistyki to nie nie mielibyśmy tyle samo pucharów.
0
@Cochise Albo po prostu to Klopp zrobił z niego wielkiego piłkarza i tylko pod nim tak grał.
0
@AduŚ07 https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/transferstroeme/verein/131/plus/0?saisonIdVon=1910&saisonIdBis=2019&zuab=zu&verein_id=418
14
A tyle się tu naczytałem jak to będzie strzelał bramki Barcelonie w koszulce Realu.
Jak na razie zaczyna małymi kroczkami co samo w sobie nie jest złe ale nie ma też nic wspólnego z tym potokiem lamentu kogo to nie straciliśmy.
W zderzeniu z młodymi polecam umiar dobrze zarówno nie hypować jak i nie skreślać za szybko.