Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Syn Władysława Bartoszewskiego podzielił się ciekawą anegdotą odnośnie wizyt kanclerzy w obozie Auschwitz jeśli można to tak nazwać bo to doprawdy mocny czarny humor.
Otóż Bartoszewski nakłaniał Kohl'a do wizyty w obozie ale ten nie był do tego pozytywnie nastawiony i mocno się wykręcał.
Przecież już tam byłem
Ja też tam byłem! - przypomniał mu Bartoszewski.
0
@Hushovt Pracują nad tym tak jak nad poprawą zdrowia Dembele. Efekt ten sam czyli brak.
0
@SHIBA I już ogłosili że nie przyjmują zwrotów :)
0
@Robertinho Tu podaję linki jak to wygląda zazwyczaj to ten sam plik graficzny, mam nadzieję że to pomoże.
https://s6.ifotos.pl/img/La-Rambla_qarnrpn.png
https://ifotos.pl/zobacz/La-Rambla_qarnrpn.png
1
@Avada Kedavra Ja mam ponad 6tys ale to moje drugie konto.
1
@FC1899Barca A myślałeś ze skąd bierze się ta machina medialna, ale zapracował sobie na nią.
2
@8Iniestazo8 Ja również nie narzekam i jak wyżej nie korzystam zbyt wiele bo ogólnie to poświęcam LR tylko kilka minut w ciągu dnia.
Istnieje coś takiego jak uzależnienie od informacji, ja na nie nie cierpię i nie mam problemu z tym by składy na mecz poznać kwadrans później, i tak samo mam z innymi informacjami. Ale również nie ignoruję ww użytkownika więc często widzę i korzystam z jego postów.
1
@Cochise Więc nie pozostaje ci nic innego niż obejrzeć więcej i wtedy rozmyślać czy twój gust różni się znacząco od większości. Dla mnie to na pewno czołówka ale ja wielu seriali nie oglądam, mam też specyficzny gust bo ulubiony mój tytuł to Boston Legal.
1
@Odesseiron Katastrofa do końca miałem nadzieję że to tylko gra by przy braku zgody Dudy podbić jego notowania. Pis chyba przewiduje chude lata że takie "indywidualności" tam lokuje.
0
@Janiama Ja na to patrzę inaczej kto tego zawodnika obserwował i wysnuł że on pasuje do Barcelony.
0
@Coutinho007 Tak tylko trzeba się zastanowić kto go wytypował do zakupu, kto uznał że ten zawodnik odnajdzie się w FCB. Zamiast cieszyć się małym zyskiem raczej wywalił pozbył bym się gościa który odpowiadał za ten zakup.
1
@FDJ Tak był nawet obszerny artykuł o tym na stronie w Liverpoolu.
Odpowiedź będzie niejednoznaczna, może ktoś naprawdę myślał że Coutinho nadaje się do Barcelońskiej pomocy, ale to oznacza że ta osoba powinna zmienić miejsce pracy.
http://www.lfc.pl/Artykuly/1249
0
W piłce nożnej oprócz pracy i talentu jest takie coś jak regularność, wielu młodych zawodników tej regularności potrzebuje,a grają tym lepiej gdy mają zaufanie trenera.
Carles uciekaj póki możesz, no chyba że Rakitić i Viadal latem odejdą i klub nikogo nie kupi ale nawet wtedy będzie piekielnie trudno.
0
@BARCA_FOR_EVER Bo to ostatnimi czasy wygląda trochę jak złoty but bis.
0
@Danny Gaucho Zawsze będę miał w pamięci duet Joaquin-Vicente.
0
@Hushovt Gumisie! Toudi i Księciunio zawsze w cenie, ale jestem stary skoro tylko ja to podaje. Dreamstone też namiętnie oglądałem.
0
@michal26 Pamiętaj że wedle badań w Polsce zawsze był elektorat 10% który można nazwać anty-systemowym, ileś procent z tego tortu zgarnęła konfederacja po sojuszu kukiza z PSL ile nie wiem, ale może gdzieś jest taka mądra głowa która jest w stanie to obliczyć.
Może im też spaść jak dziennikarze zainteresują się dokładnie ludźmi z obozu konfederacji, tak było z ludźmi Biedronia który piał o innych standardach a okazało się że w lokalnej polityce jego ludzie są tacy sami albo i gorsi niż ci w wielkiej. Umówmy się nikogo nie oskarżam ale nie ma ludzi krystalicznych i nie wierzę by konfederacja była wyjątkiem tym bardziej jeśli masz w kole narodowców.
No to ciekawe ja również uważam że maksimum konfederacji to ok 15% i tego progu w normalnej sytuacji nie przekroczą, bo dla reszty społeczeństwa ich ideologia będzie ciężka do przetrawienia. Patrząc na starzejące się społeczeństwo i brak zainteresowania nim konfederacji tym bardziej nie wróżę im wyższych wyników. Tym bardziej że to sondaż a w tych zawsze partie powiązane z korwinem miały lepsze prognozy niż wyniki.
0
@Commando Ale populizm. Jaki kierowca? Wsiadł i zaczął jeździć czy spersonalizowali mu ten bolid.
1
@Persyfl Pewnie z atomu, jak już doposażą w niego polską armię, ewentualnie z dotacji po unii Polsko-Rosyjskiej.
0
@itmustbejoke Piłkarsko może być ciężko, w mediach na pewno jeszcze trochę to potrwa, co wydaje się zrozumiałe.
0
@axegrinder Największymi problemami złotej gały jest brak przejrzystych reguł, do tego przez lata uzbierało się tyle przedziwnych głosów których nie sposób skomentować bo są aż tak oderwane od rzeczywistości. I to nie tak że wszystko można zrzucić na karb dziennikarzy o ile wszystkich można tak określić, swoją cegiełkę przez lata w kompromitowaniu tej nagrody dorzucali też piłkarze i trenerzy gdzie wyglądało to jak plebiscyt na wybór przewodniczącego w podstawówce.
Nie mogę też nie odnieść się do mojego odczucia że dla niektórych złota gała to złoty but bis, strzeliłeś najwięcej goli to powinieneś wygrać, nie wiem jak się to ma do bycia najlepszym.
No i na koniec dla mnie dawanie nagród indywidualnych w sporcie drużynowym zawsze będzie głupotą.
1
@socha Porównywanie Todibo z Holendrem to wyższa szkoła jazdy podobny wiek ale różnica samego doświadczenia kolosalna.
1
@Azi Sam likeowałeś posty gdzie pisali że trzeba się pozbyć Semedo a Roberto do pomocy bo przecież jest wague.
0
@Solimalhio Oni chyba wiedzą w jakiej lidze grają i z jakimi przeciwnikami rywalizują.
0
@HansLanda Ja bym wręcz napisał że pod pewnymi względami PSG ma łatwiej, na swoim podwórku nie muszą patrzeć na rywali i mogą koncentrować się na LM, ma to oczywiście również swoje minusy.
0
Widzę że znowu wojna o angielski Messiego, ja tylko przypomnę co niektórym bo nie widziałem by ktoś o tym napisał że sam Leo już dawno temu stwierdził że angielskiego należało by się nauczyć. A czy to źle że się nie nauczył to już każdy jak chce niech sobie ocenia, mnie tam to pikuś bo gal złotej gały nie oglądam.
0
Tak śmiejecie się z Iwańskiego ale dajcie Roberta poza podium a potem idźcie cwaniaki prosić o wywiad :)
0
@FDJ Zacznę od tego że nic takiego nie napisałem, napisałem tylko że ostatnie dwie edycje LM w fazie pucharowej ma katastrofalne.
Czy rozpieścili to inna sprawa,ok miał słabszy okres nie strzelał i jego drużyna odpadła jak wielu przed nim i po nim, jako napastnik miał serie i ostatnie dwa lata strzelał ślepakami czy to znak że przepada każdy może sobie to interpretować jak chce.
Na szybko Benzema Raul Ruud mają dużo lepszy stosunek goli FG do FP a Zlatan czy Henry wyglądają dość podobnie.
Co do Realu to nie zgodzę się do końca ta drużna w ostatniej dekadzie miała naprawdę różne momenty.
Tak więc domaganie się ZP dla Roberta bo ma życiówkę ignorując innych dla mnie też jest przykładem ignorancji.
0
@D10SLEO A jak wygląda 90% wywiadów z zawodnikami szczególnie nowymi Barcelony, o kogo zawsze pytają.
0
@FDJ 12-13
7 Spotkań 6 bramek ale 4 w meczu z Realem.
13-14
3 Spotkania 2 bramki obie z Zenitem w jednym meczu
14-15 Bayern
6 Spotkań 4 Bramki 2 w meczu z Porto
15-16
6 Spotkań 2 bramki
16-17
3 Spotkania 3 bramki
17-18
6 Spotkań 2 bramki obie z Bekistasem w pierwszym meczu fazy Pucharowej
18-19
2 Spotkania o bramek.
Mecze z potentatami 14 bramek 7 . Bardzo dobry wynik tylko że jak odejmiesz 4 z jednego z Realem robi się tylko 3 na 14. Dodam tylko że za potentatów nie uznałem Arsenalu i Sevilli jeśli chcesz ich jako takich zakwalifikować to wychodzi 18 9=18 5.
To już od ciebie zależy jak te liczby potraktujesz ale dwa ostatnie lata to dla Roberta w fazie pucharowej katastrofa.