Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@lajcior Czyli telewizor poleciał przez okno wczoraj, razem z marzeniami Realu na top8?
4
Jeden z nielicznych momentów, w którym cieszymy się razem z Mourinho. :D
0
@mekston czyli jednak o 4:30 Alcaraz - Zverev, a o 9:30 Sinner - Djoković.
0
@MsBarca No tak, ale poprzedni sezon pokazał, że niczego nie gwarantuje.
1
Fajne też jest to, że nawet obecność w top8 LM niczego nie zapewnia, bo się przypomina poprzedni sezon, w którym Liverpool wygrał fazę ligową, a potem szybko dostali na łeb od PSG, które nie było pewne top24. A potem i tak wygrali całe rozgrywki. :D
5
@Bobo25 A Benfica tym golem na 4:2 w doliczonym czasie uratowała sobie play offy.
0
Piękna jest ta Liga Mistrzów. Co kilka minut zmiana w tabeli. Chwilo, trwaj.
1
@Arkon No to też jest problem. Ludzie nie umieją ze sobą rozmawiać. Tzn umieją, ale tylko przez internet, a przecież tak się relacji nie zbuduje, bo trzeba w końcu wyjść ze strefy komfortu i się spotkać. W internecie to już ludzie mają wszystko. Lekarza, zakupy, telewizję, muzykę, pracę, jak trzeba się zaspokoić seksualnie to też przez internet dadzą radę. "Bliskość " płci przeciwnej też, w postaci rozmów. Wybierać można na pęczki, bo tych portali randkowych jest mnóstwo i nie każdy tam wchodzi, żeby faktycznie coś zbudować, tylko, żeby mieć wirtualnie kogoś "obok", ale tylko wirtualnie. Smutne. Wirtualne życie dla wielu zaczyna rządzić, a nie to realne.
4
@Arkon To jest ciężki temat, bo dużo jest argumentów. Przede wszystkim w internecie i ogólnie w mediach zrobiła się jakaś wojna płci. Faceci szczują na kobiety, kobiety szczują na facetów. Stawiane są wymagania z kosmosu, potem druga strona odpuszcza i rysuje sobie obraz, że cała płeć wygląda tak samo i ma takie samo podejście, a tak nie jest. Jest też temat wygody. Wiele osób twierdzi, że samotność to wygoda i to jest akurat prawda. Liczysz się tylko Ty, na siebie zarabiasz, spełniasz się, choć wiadomo, że z kimś obok również to można robić, ale wtedy wracamy do początku mojego posta i tej wojny płci. I tak to się kręci. Dzieci też się mniej rodzi właśnie z powodu wygodnictwa. Temat rzeka. I nie mówię to na swoim przykładzie tylko ogólnie to, co zaobserwowałem. Trochę przerażające, ale głównym powodem według mnie jest internet, bo tam się wszystko zaczyna i kończy.
10
@sebasarna Czego to człowiek nie zrobi, żeby zapomnieć.
2
@BojanKriKicz To pierwsze zdjęcie to trochę Patrick Bateman vibe. XD
https://pbs.twimg.com/media/BuhgSUcCQAER1Cz.png
6
@BulaKG Jak tam usługi? Zwolniłem go, bo się spóźnił do pracy.
2
@Antimadridista_WR Tracił i będzie tracić, bo granie na skrzydle się z tym wiąże. :P
11
Zero zaskoczenia, że Yamal króluje w tej statystyce. I to z taką przewagą.
0
@mekston Ta godzina 4:30 z flashscore'a jest pewna odnośnie początku meczu Alcaraz - Zverev?
5
Ależ wieczór przed nami. Tabela live się będzie zmieniać co kilka minut.
1
@szymonekk No nasze boki obrony też są bez formy totalnie, ale na Araujo w LM się już nie nabiorę. Nawet z Kopenhagą. :P
0
@Mow_mi_Douglas A ja nie wystawiałbym go dziś, bo wbrew pozorom to jest ultra ważny mecz. W swoich nogach mamy to czy zakończymy LM w top8 i ominiemy play-offy.
1
@MesQueUnClub_87 Obejrzałem wczoraj "Drabinę Jakubową" i naprawdę dobry film. Czekałem na Twój post, bo nie chciałem specjalnie nowego wątku zaczynać. :D
Z tej listy oprócz "Porwanej pamięci" widziałem wszystko. :P
1
@lajcior https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTaKEEcxntCovy6h6a31WjaXepKQCxbIw49R2BZSELaOn-SiMDqgPVExgYk&s=10
"...udało mi się tylko nie być komunistą".
0
Dziś o 21:00.
2
Szkoda Musettiego, świetny turniej rozegrał.
2
@mekston Lipa. Nie mam nic do Djoko, ale Musett dawał nadzieję postawienia się Sinnerowi, a Serb dostanie do 0.
5
@Bernard777 Łap. :D
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRyrz73jgFZLYnaGavkh8r3KYzgNFtt6sEfmSmUpF1PWQ&s=10
4
@Bernard777 Czekam jeszcze na powrót Palermo. Nostalgia wzywa.
1
@michaleu Szkoda, że u madrycioków się zmarnuje. XD
2
@gumaz Kącik Kiepskich trzeba utworzyć, bo jest tu kilku fanów. :D
3
Prawie 141 średnia w secie na MŚ. Czy to możliwe? Dla Luke'a Littlera owszem.
@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston
21
@macio_944 Wiadomo, że nie są idealni, bo takiego rządu nie ma i nigdy nie będzie, ale dla mnie to niebo, a ziemia. Tak jak wspomniałeś, jest kilka minusów, ale progres od czasów PiSu jest mocno widoczny. Przede wszystkim bardziej kompetentni ludzie należą do rządu.
4
@lajcior A to zależy. Wczoraj jadłem żurek z białą kiełbasą, jajkiem i przygryzałem bułką to się nażarłem do syta. Ale jakaś pomidorowa czy ogórkowa to raczej jako dodatek.