10

@lajcior Czyli telewizor poleciał przez okno wczoraj, razem z marzeniami Realu na top8?

4

Jeden z nielicznych momentów, w którym cieszymy się razem z Mourinho. :D

0

@mekston czyli jednak o 4:30 Alcaraz - Zverev, a o 9:30 Sinner - Djoković.

0

@MsBarca No tak, ale poprzedni sezon pokazał, że niczego nie gwarantuje.

1

Fajne też jest to, że nawet obecność w top8 LM niczego nie zapewnia, bo się przypomina poprzedni sezon, w którym Liverpool wygrał fazę ligową, a potem szybko dostali na łeb od PSG, które nie było pewne top24. A potem i tak wygrali całe rozgrywki. :D

5

@Bobo25 A Benfica tym golem na 4:2 w doliczonym czasie uratowała sobie play offy.

0

Piękna jest ta Liga Mistrzów. Co kilka minut zmiana w tabeli. Chwilo, trwaj.

1

@Arkon No to też jest problem. Ludzie nie umieją ze sobą rozmawiać. Tzn umieją, ale tylko przez internet, a przecież tak się relacji nie zbuduje, bo trzeba w końcu wyjść ze strefy komfortu i się spotkać. W internecie to już ludzie mają wszystko. Lekarza, zakupy, telewizję, muzykę, pracę, jak trzeba się zaspokoić seksualnie to też przez internet dadzą radę. "Bliskość " płci przeciwnej też, w postaci rozmów. Wybierać można na pęczki, bo tych portali randkowych jest mnóstwo i nie każdy tam wchodzi, żeby faktycznie coś zbudować, tylko, żeby mieć wirtualnie kogoś "obok", ale tylko wirtualnie. Smutne. Wirtualne życie dla wielu zaczyna rządzić, a nie to realne.

4

@Arkon To jest ciężki temat, bo dużo jest argumentów. Przede wszystkim w internecie i ogólnie w mediach zrobiła się jakaś wojna płci. Faceci szczują na kobiety, kobiety szczują na facetów. Stawiane są wymagania z kosmosu, potem druga strona odpuszcza i rysuje sobie obraz, że cała płeć wygląda tak samo i ma takie samo podejście, a tak nie jest. Jest też temat wygody. Wiele osób twierdzi, że samotność to wygoda i to jest akurat prawda. Liczysz się tylko Ty, na siebie zarabiasz, spełniasz się, choć wiadomo, że z kimś obok również to można robić, ale wtedy wracamy do początku mojego posta i tej wojny płci. I tak to się kręci. Dzieci też się mniej rodzi właśnie z powodu wygodnictwa. Temat rzeka. I nie mówię to na swoim przykładzie tylko ogólnie to, co zaobserwowałem. Trochę przerażające, ale głównym powodem według mnie jest internet, bo tam się wszystko zaczyna i kończy.

10

@sebasarna Czego to człowiek nie zrobi, żeby zapomnieć.

2

@BojanKriKicz To pierwsze zdjęcie to trochę Patrick Bateman vibe. XD

https://pbs.twimg.com/media/BuhgSUcCQAER1Cz.png

6

@BulaKG Jak tam usługi? Zwolniłem go, bo się spóźnił do pracy.

2

@Antimadridista_WR Tracił i będzie tracić, bo granie na skrzydle się z tym wiąże. :P

11

Zero zaskoczenia, że Yamal króluje w tej statystyce. I to z taką przewagą.

0

@mekston Ta godzina 4:30 z flashscore'a jest pewna odnośnie początku meczu Alcaraz - Zverev?

5

Ależ wieczór przed nami. Tabela live się będzie zmieniać co kilka minut.

1

@szymonekk No nasze boki obrony też są bez formy totalnie, ale na Araujo w LM się już nie nabiorę. Nawet z Kopenhagą. :P

0

@Mow_mi_Douglas A ja nie wystawiałbym go dziś, bo wbrew pozorom to jest ultra ważny mecz. W swoich nogach mamy to czy zakończymy LM w top8 i ominiemy play-offy.

1

@MesQueUnClub_87 Obejrzałem wczoraj "Drabinę Jakubową" i naprawdę dobry film. Czekałem na Twój post, bo nie chciałem specjalnie nowego wątku zaczynać. :D

Z tej listy oprócz "Porwanej pamięci" widziałem wszystko. :P

0

Dziś o 21:00.

2

Szkoda Musettiego, świetny turniej rozegrał.

2

@mekston Lipa. Nie mam nic do Djoko, ale Musett dawał nadzieję postawienia się Sinnerowi, a Serb dostanie do 0.

4

@Bernard777 Czekam jeszcze na powrót Palermo. Nostalgia wzywa.

1

@michaleu Szkoda, że u madrycioków się zmarnuje. XD

2

@gumaz Kącik Kiepskich trzeba utworzyć, bo jest tu kilku fanów. :D

3

Prawie 141 średnia w secie na MŚ. Czy to możliwe? Dla Luke'a Littlera owszem.



@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston

21

@macio_944 Wiadomo, że nie są idealni, bo takiego rządu nie ma i nigdy nie będzie, ale dla mnie to niebo, a ziemia. Tak jak wspomniałeś, jest kilka minusów, ale progres od czasów PiSu jest mocno widoczny. Przede wszystkim bardziej kompetentni ludzie należą do rządu.

4

@lajcior A to zależy. Wczoraj jadłem żurek z białą kiełbasą, jajkiem i przygryzałem bułką to się nażarłem do syta. Ale jakaś pomidorowa czy ogórkowa to raczej jako dodatek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?