2

@mekston Lipa. Nie mam nic do Djoko, ale Musett dawał nadzieję postawienia się Sinnerowi, a Serb dostanie do 0.

4

@Bernard777 Czekam jeszcze na powrót Palermo. Nostalgia wzywa.

1

@michaleu Szkoda, że u madrycioków się zmarnuje. XD

2

@gumaz Kącik Kiepskich trzeba utworzyć, bo jest tu kilku fanów. :D

3

Prawie 141 średnia w secie na MŚ. Czy to możliwe? Dla Luke'a Littlera owszem.



@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston

21

@macio_944 Wiadomo, że nie są idealni, bo takiego rządu nie ma i nigdy nie będzie, ale dla mnie to niebo, a ziemia. Tak jak wspomniałeś, jest kilka minusów, ale progres od czasów PiSu jest mocno widoczny. Przede wszystkim bardziej kompetentni ludzie należą do rządu.

4

@lajcior A to zależy. Wczoraj jadłem żurek z białą kiełbasą, jajkiem i przygryzałem bułką to się nażarłem do syta. Ale jakaś pomidorowa czy ogórkowa to raczej jako dodatek.

2

@mekston Jednak jak Carlos zagra tak jak dzisiaj to finał powinien być pewny. Świetny mecz zagrał. Teraz na Igę czekamy, choć tam H2H też wyrównane z Rybakiną.

1

Nawet nie wiedziałem, że Zverev ma taki wyrównany H2H z Carlosem. 6:6. Potężne meczycho się szykuje.

1

@gumaz Moim zdaniem się zepsuło od momentu przyjścia Jolaśki. Waldek pantoflarz już nie był tak zżyty z Ferdkiem jak na początku. Brak babki i Edzia. Niemniej i w nowych odcinkach są niektóre perełki, ale jednak peak serialu to pewnie do 300 odcinka mniej więcej.

2

@MesQueUnClub_87 Jak coś będziesz miał z nieoczywistych tytułów to spoko. Ostatnio się wgłębiłem bardziej w polskie produkcje i naprawdę mamy sporo perełek. :D

2

@MesQueUnClub_87 A polskie jakieś będą?

2

@MesQueUnClub_87 Świetny pomysł, proszę o dalsze oznaczanie.

No i wiem co będę oglądał dzisiaj wieczorem, bo Drabiny Jakubowej nie widziałem, a uwielbiam Robbinsa. :D

8

Piękne. Swoją drogą ten odcinek to było złoto. Klub "Baazzar", w którym trzeba było w berecie popylać. XD



@Sinirsey @PatrychoO @Szklaner @gumaz

2

@escarabajo No właśnie słabe miał liczby w Anderlechcie. 116 meczów i 18 goli na napastnika to wręcz beznadziejne. A w Getafe wbrew pozorom można trochę postrzelać, dwa lata temu Mayoral i 15 goli w lidze. :D

5

@heniusss Już żeś wywęszył łobuzie. Choć @FcPortoFan1999 i tak był już tam przed Tobą. Ten to dopiero erosoman.

5

@heniusss Mnie i @michaleu też.

1

Fajnie, że Thiago Silva trafił do Porto, nasi się będą mieli od kogo uczyć. Brazol odkąd pamiętam to topka obrońców, nawet na KMŚ błyszczał, a na stare lata jak poszedł do Chelsea to też był jednym z czołowych defensorów ligi. :D

1

@mekston @FcPortoFan1999 Tak jeszcze zapytam. Sinner i Alcaraz obecnie to jest poziom big3 prime? Czy nie da się tego porównać? Pewnie zależy też od nawierzchni, ale chodzi mi ogólnie.

1

@mekston @FcPortoFan1999 @tbas Dzięki ogólnie Panowie. U Pań nawet nie pytam, bo tam chyba większa losowość. Ciekawe czy Iga ma szansę.

2

@mekston @FcPortoFan1999 Nie znam się, ale widzę, że ten Musetti to nie jest ogór, skoro zlał łatwo Fritza, a Djoković ma swoje lata. Sinner i Alcaraz mają wysokie H2H ze swoimi rywalami. Także logika raczej stawia ich w kolejnej rundzie, może po secie stracą co najwyżej. Ciekawi mnie ten Tien ze Zverevem, może nawet obejrzę w nocy. :D

1

@FcPortoFan1999 A jakby się ktoś miał najbardziej postawić, to...? Musetti chyba? Zlał Fritza.

3

Jako amator rozgrywek tenisowych mam rozumieć, że na jakieś 90% (wyliczone ze wzoru Hajty) w półfinałach AO mężczyzn będziemy mieli starcia Zvereva i Alcaraza, oraz Sinnera i Djokovicia? Czy ktoś może zaskoczyć faworytów?

@mekston @tbas @FcPortoFan1999

1

@michaleu Widzę Pana Leonardo i daje zielonego.

3

@Fog_W_1899 Milan jak chce wrócić na salony to musi takich zawodników zatrzymywać. Na szczęście ma przedłużyć do 2031 roku.

5

@Szklaner U mnie ciągle topka to ta rymowanka z odcinka "Lądek-Zdrój".

"Jeden facet raz we wrzątku moczył jajka w Zdroju Lądku". XD

7

@Blantozaur Coś w tym jest. Robin Williams chociażby, albo walczący z depresją Jim Carrey.

3

@MesQueUnClub_87 Uwielbiam. Dla mnie to ta sama półka co Brando, czyli topka w historii kina. W "Kotka na gorącym, blaszanym dachu" też świetny, razem z piękną i utalentowaną Elizabeth Taylor.

16

Bohdan Smoleń. Wszyscy go pamiętamy. Jego występy w legendarnym kabarecie 'Tey', albo w serialu 'Świat według Kiepskich' jako sympatycznego listonosza-jajcarza, który lubił sobie pożartować i często mowił swoje kwestie wierszem, w wesołym tonie. Niemniej nie każdy wie, że życiowo świat mu się zawalił na początku lat 90.

Z żoną Teresą miał trzech synów. Macieja (ur. 1973), Piotra (ur. 1974) i Bartosza (ur. 1979). Wiódł spokojne życie, jako kochający mąż i ojciec, występując w kabarecie 'Tey', jednocześnie prowadząc z żoną sklep zoologiczny w Poznaniu. Jednak w kwietniu 1990 roku doszło do tragedii. Jego środkowy syn, Piotr, popełnił samobójstwo wieszając się. Sam Smoleń mówi o tej historii krótko.
"To było kilkaset metrów od mojego domu. Piotrek poszedł do kolegi i już nie wrócił... Przykryłem jego ciało i czekałem na policję wiedząc, że zadadzą mi mnóstwo pytań, na które nie będę znał odpowiedzi."
Jednak to nie koniec tragedii w życiu Smolenia. Niecały rok po samobójstwie syna, konkretnie w marcu 1991 roku, życie sobie odebrała jego żona, Teresa, wieszając się na biustonoszu.
"Pamiętam ten wieczór doskonale. Przyjechał w odwiedziny mój kolega Andrzej z małżonką. Śmialiśmy się, piliśmy, rozmawialiśmy o wszystkim. W pewnej chwili Teresa poszła na górę, bo była zmęczona. Kiedy goście już wychodzili, poszedłem po nią, żeby się zeszła pożegnać. Już nie żyła." Artysta został z dwoma synami, 18-letnim Maciejem i 12-letnim Bartoszem. Popadł w depresję i wycofywał się na kilka lat z życia publicznego.

Smutne. I po tym wszystkim stworzył jedną z najbardziej ikonicznych postaci serialowych w Polsce - Listonosza Edzia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?