Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Marcus Thuram to też nie jest typowa 9 tak jak Julian Alvarez. Obaj są bardzo dobrymi zawodnikami, ale nam potrzeba snajpera, rasowej 9. Liczby, które robią w/w Panowie zrobi nam Ferran. My musimy mieć kogoś pokroju Suareza czy Lewego.
2
@michaleu Ta też fajna. Włoszka. :D
https://www.instagram.com/agataisabelva/
7
@michal26 Pijany Ferdas to jest majstersztyk aktorski. Ta scena przy oknie mistrzostwo. "Wolniej kur**, wolniej".
1
@michaleu Tamta blondi lepsza. :D
21
Właśnie leci jeden z lepszych odcinków Kiepskich w Polsacie 2 "Okaz zdrowia". Słynny grill Boczka i Ferdka w piwnicy. :D "Nażarł się grubas jakiegoś świństwa na tłuszczu i tak go wzdęło, że go na Bonifratrów nogami do przodu wywieźli".
4
@DawidekFCB No swego czasu topowa drużyna w Niemczech ze świetną szkółką (Neuer, Ozil, Sane, Draxler, Matip, Goretzka).
10
Wzięło z zaskoczenia. Dzeko piłkarzem Schalke. Obecnie drużyna lideruje na zapleczu Bundesligi. Fajnie jakby wrócili do elity. :D
@blakkudium @FcPortoFan1999 @escarabajo @Adran360 @michaleu
4
Fajny ten Karabach. Ograli u siebie Eintracht i Kopenhagę, do tego zremisowali z Chelsea. Na wyjeździe pokonali Benficę. W ostatniej kolejce grają z Liverpoolem, ale nawet przy potencjalnej porażce mają szansę na play offy. Klub wyceniany na mniej niż Jaga czy Raków. Klasa.
5
@Popitek12 Ten Arne Slot, o którym piszą w podręcznikach od historii? To ten? "Zbrodniarz wojenny czy zwykły trener Liverpoolu?".
5
Fajnie się słucha Ich Troje po tylu latach. To jaki status miał ten zespół na przełomie XX i XXI wieku to głowa mała. Każdy znal, każdy śpiewał, każdy się przy tym bawił. A Wiśniewski wyrobił sobie taką markę, że pokazywali jego ślub z Mandaryną w tym lodowym pałacu w telewizji. :D Szczytowe lata nie do ruszenia.
1
@michaleu Najpiękniejszy komentarz, maleńki.
2
@mekston Nie było, a szkoda, bo ładnie za to płacą w Arabii.
1
Mbappe ładny wynik wykręci w LM, już 65 gol. Haaland podobnie.
3
@Gibbon_FCB No, ale już ponad połowa sezonu. XD Dziwnie trochę bo jednak mówimy o dużym klubie, a nie jakiejś Spezii.
8
Luke Littler pokonuje Michaela van Gerwena 8:5 w finale Mastersa w Arabii Saudyjskiej. Jednak jest robotem.
@mekston @gumaz @zadafcb @barcelonaLM @APTAPT @FcPortoFan1999@Popitek12
6
Ciekawe kiedy w City zrozumieją, że oszczędzanie na transferach to nie jest dobra cecha.
1
@cool1899 Remis 0:0 albo 1:1.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@blakkudium Jedynie pewny jestem, że Eto'o zostaje, także wybór między Drogbą, a Salahem. :P
3
@blakkudium Z Milanem w papę to teraz mogą wszystkich ogrywać.
2
@michaleu Damn, ale ona piękna.
1
@michaleu Lecimy po scudetto! Ogólnie ten atak zaczyna spoko wyglądać. Pulisic i Leao to wiadomo, a do tego Nkunku się obudził i z Fullkruga może coś będzie. :D
7
Adamczyk grający creepa.
https://x.com/alphafox/status/2001353420809089086
@MesQueUnClub_87
6
@Criss18Barca A co, jeśli nie wiedziała? Teraz gdybasz, żeby wybielić Krzyśka. Pewnie wiedziała też, że laski w seksownych strojach mu będą siadać na kolanach. Rozchodzi się o to, że gość jest znany w całej Polsce, więc logicznym jest, że śledzony jest każdy jego ruch i jak zrobi coś niestosownego, to będzie mu to wytykane. Trochę karma, bo sam robi to samo zwłaszcza jak kogoś nie lubi.
13
@Criss18Barca No i dobrze. Chłop żonaty, dzieciaty, więc niech się liczy z falą krytyki. Tym bardziej, że gdyby ktoś inny był na jego miejscu (zwłaszcza ktoś kogo Krzysiu nie lubi) to Kanał Zero by huczał o tym przez tydzień.
2
Trzeba jednak przyznać, że od stanu 1:1 graliśmy wybitnie.
2
Flicksvagen, Allegriball. Obie maszynerie dzisiaj z wygranymi. @michaleu
4
@heniusss Jeszcze smaczku dodaje fakt, że Boateng w tamtym sezonie miał swój prime i był topką ŚO świata, no ale z gołtem bez szans. :P
3
@Messibestplayerintheworld Dwie pieczenie na jednym ogniu. Rzeźniki w papę, ale i Nietoperki punktują. Oby się utrzymali.
1
@FanVictoraIbarbo Ciężko. Wilson na razie na prowadzeniu, ale Higgins umie w comebacki. Poza tym, starsi zawodnicy jak właśnie John, Marek czy Ronnie mogą już na dłuższych dystansach z sił opadać. A finał jest do 10 wygranych.
@mekston Kyren na razie ma 2 finały Mastersa i oba przegrane. Teraz trzeci raz już próbuje. Także też średnio mu wychodzi. :D