Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Redakcja Nie lubię być natrętny z takimi sprawami, ale jednak chciałbym zauważyć, że po średniku nie zaczynamy kolejnej części zdania wielką literą. Nawet nie wiem, skąd taki pomysł. ;)
1
@martool2 W sumie racja. ;)
0
@adrianrtf Ale skąd to mają wiedzieć? Wie to może tylko grupka wtajemniczonych osób na placu budowy.
1
@Pustelnik Media ewidentnie nie wytrzymują ciśnienia albo nie chcą go wytrzymać.
Laporta rzeczywiście zapowiedział, że klub złoży papiery wczoraj i wszystko wskazuje na to, że tak się stało. Media oczywiście zrobiły z tego pewnik, że LaLiga też przyklepie to wczoraj. Wsród tych mediów – a jakże – FCBarca.com. :P
27
Ile to zwalnia miejsca w FFP?
0
@martool2 Taki był zasadniczo oryginał. Zabrakło „do JEJ detronizacji”.
0
O, teraz zmiana narracji z „García dziś zostanie zarejestrowany” (to był ten wczorajszy dzień) na „Barça wierzy w rejestrację”.
Czy szanowni pismacy katalońscy mogliby czasem przedstawiać fakty po ich zaistnieniu?
0
@kejdzi W zasadzie w samych Przepisach Gry jedyna inna konkretna zmiana to wyznaczanie spalonego od momentu ostatniego kontaktu piłki z ręką bramkarza przy wyrzucie. Detal, bo to bardzo rzadkie przypadki, ale w zasadzie bramkarz mógł legalnie rzucić piłkę koledze, jeśli nie był na spalonym przy rozpoczęciu wyrzutu, a później zdążył uciec za obrońców zanim piłka opuściła rękawice bramkarza.
0
Jak rozumiem, jeśli LaLiga nie przyklepie dzisiaj rejestracji Garcii, to jutro „Mundo Deportivo” wyjdzie drugi raz z rzędu z tą samą okładką: „Dziś zostanie zarejestrowany”? :)
0
Nie przekonuje mnie nowy podział podwójnego dotknięcia piłki przy karnym na „świadome” i „przypadkowe”. To jest problem strzelającego, trudno.
4
@ini_barca Ja trochę zwątpiłem po tym, gdy bańka nie pękła orzy COVID-zie. A już na pewno nie doszło do ogólnego otrzeźwienia...
0
Tam przyszedł też czas na powstanie oddziału okulistycznego. „Dos ojos” czy coś w tym stylu.
0
Byłbym zdziwiony, żeby Atlético zmieniło zdanie, skoro już wcześniej Cerezo chciał grać w Miami.
0
Spodziewałem się relacji live z tego wiekopomnego dnia, ale artykuł aktualizowany też nie jest zły. ;)
0
@lukking Skoro nie dajesz się przekonać, że nie chcieli skorzystać z wcześniejszych ofert grania ligi w Stanach, no to faktycznie trochę rzucam grochem o ścianę. ;)
0
@lukking I nie decydują. Ale to jest żywotna sprawa każdego klubu tej ligi, od Realu przez Celtę po Levante.
Dać palec, wezmą całą rękę. Zaraz ktoś rzuci pomysł grania całej kolejki za granicą (w Premier League myśleli o tym... kilkanaście lat temu, ale szybko dali sobie siana pod wpływem opinii publicznej i większości klubów), ligowego El Clásico w Dubaju i inne tego typu wynalazki.
0
@lukking Zapraszali ich jeszcze przed COVID-em i Pérez był jednoznacznie przeciwny. Nie wiem, co tu więcej dodać. ;)
0
@lukking Hipokryzji tam pełno, ale w tym konkretnym przypadku zupełnie jej nie widzę. Pérez stawia sprawę jasno od lat i dlatego to właśnie wokół Barcelony, a nie wokół Realu, krąży od dawna cały ten pomysł.
Laporta zaciera ręce, a i Bartomeu był wielkim entuzjastą cyrku obwoźnego.
0
@Dyrman007 No, tylko że Laporta piałby „skoro Real tam jest, dlaczego nas też tam nie ma?!”, taka różnica. :P
12
Tak patrząc czysto obiektywnie, abstrahując od nazwisk – jakie to jest pomieszanie z poplątaniem tych wszystkich reguł, jak to jest popieprzone, że klub zaciera ręce i otwiera szampana, bo jeden z jego zawodników będzie kontuzjowany dłużej, a nie krócej.
Gdzie to wszystko zmierza? :P
0
@WiemJak A po co komu miejsca VIP na kurniku, na którym nie można grać nawet w Primera División? Kto dałby się na to nabrać? :)
10
Mam wrażenie, że jak zajdzie potrzeba medialnego wytłumaczenia pozbycia się jakiegokolwiek piłkarza z Barcelony za friko, to każdemu przyczepi się łatkę „jednego z najlepiej opłacanych w kadrze”.
Chyba tylko przy Romeu by się nie udało. ;)
3
@lukking Co ma ich boleć, skoro oni sprzeciwiają się samemu w sobie wywożenia jakiegokolwiek meczu ligowego za granicę? To nie jest pierwszy głos z Madrytu w tej sprawie.
3
@rodineusz To nie są rozgrywki dwóch klubów, tylko dwudziestu. Na tym polega idea ligi.
0
@Asthylath To niech to Laporta przyzna. Ale raczej nie ma czego przyznawać.
0
To jest wielka szansa, ale...na co?
0
Nadal kręcimy się wokół tego, że to są wygibasy z wykorzystaniem kontuzji, która została stwierdzona.. miesiąc po sprowadzeniu Garcii.
Co tu się odwala?
1
@Sekstet2009 Właściwie statut PZPN nic o tym konkretnie nie mówi. Ponad 50% głosów wymaga się tylko w pierwszym głosowaniu, ale w kolejnych jedyny kandydat musi dostać więcej za niż przeciw, więc pole manewru jest.
Z wiceprezesami tak Kulesza próbował, ale gdy zobaczył, że i w kolejnych głosowaniach jego kandydaci przepadli (choć nie mieli konkurencji), to zlitował się i wynegocjowali innych kandydatów.
16
Dla mnie i tak najciekawszym wątkiem jest to, że „najważniejszą osobą w Barcelonie” jest według tych źródeł Były Szwagier Laporty, który przed nikim nie odpowiada (i nikt go też nie wybrał) i nie ma formalnie żadnych kompetencji w tej całej klubowej „demokracji”. :)
18
Gdzieś muszą być granice tego wariactwa.
I nie interesuje mnie zupełnie to, że sobie jakieś tam amerykańskie ligi jeżdżą po świecie z obwoźnym cyrkiem. To nie jest żadne NBA czy inne NFL. Nie rozumiem, dlaczego inne kluby nie robią rabanu, przecież one nie mają z tego praktycznie nic.