0

Brak wzmianki o Foremanie na okładce „Sportu” mocno mnie zaskoczył.

0

Ten podział meczów w otwartym kanale między poszczególne drużyny to jakiś żart. :)

0

@fenix1983 Jest jeden problem – z jakiegoś powodu klub „wstydzi” się podać publicznie jakikolwiek z tego typu powodów, czy udowadnia po raz kolejny swoją kosmiczną transparentność.

Nie wiem, czemu aż tak ich to gryzie. Być może ego Laporty nie wytrzymałoby konkretów.

0

@FloroFloro Gdy zaczęli sprzedawać karnety na powrót w tym sezonie, przestało być niestety zwykłą propagandową papką.

Gdyby nie to, byłoby to tylko śmieszne. Teraz jest kompromitacją.

0

@paquito88 Laporcie i spółce może być troche przykro, że nazwałeś ich „igrającymi z bezpieczeństwem kibiców idiotami”. :)

0

@gukwa No, tylko Laporta w przeciwieństwie do Tuska nie gra pod bieżące sondaże, bo ich... nie ma. ;)

Swoją drogą z tymi elektrowniami atomowymi to też dobre jaja. Któryś raz w ostatnich tygodniach czytałem, kiedy to chcą zacząć stawiać drugą. Ja nie mam wrażenia, żeby wyraźnie przebiło się do opinii publicznej, gdzie ma powstać... pierwsza. :P

0

@bulo Nawet i w tym lutym któryś z kierowników ds. czegoś tam mówił, że w takim tempie prac, jak wtedy, powrót w tym sezonie bedzie pewniakiem.

Dobrze, że nie dał sobie za to ręki uciąć, bo byłby najwyżej postawionym w hierarchii inwalidą tej budowy. :P

10

Przede wszystkim trzeba docenić, że budowa w ogóle trwa, że to „marzenie, które staje się rzeczywistością” i „wrócimy, gdy będziemy mogli”. Tak mówiła pani wiceprezydent Elena. :)

A że tempo realizacji tego marzenia najwyraźniej spowolniło, to cóż... Nie rozumiem do tej pory, po co tyle razy ludzie z zarządu rzucali opinii publicznej terminy z tyłka wzięte. Zwłaszcza z tym jubileuszem.

0

I gdzie ten jego powrót do sztabu Barcelony? Pismacy utrzymywali, że wyjechał tylko z powodów podatkowych...

1

Bardzo się cieszę, że szatnia dała cynk red. Pintanelowi. Albo nawet sam tam był.

Chociaż jednak raczej nie był, bo napisałby, jakimi słowami to przekazał i kto najbardziej się ucieszył. To akurat przekaże nam pewnie red. Miguel. :)

4

To mógł to powiedzieć przed transferem do Barcelony. :P

0

@partymaker Chyba nie zakładasz, że harmonogram prac nie nie przewidywał krótszych niż obecne godzin pracy. To już byłaby żenada do kwadratu.

0

No to już zacieram ręce na wygibasy wiceprezydent Eleny Fort!

Pewnie możemy oczekiwać znanego już błyskotliwego sloganu „wrócimy, kiedy będziemy mogli” czy „kiedy mówiono wcześniej coś innego, to dlatego, że wtedy tak myślano”. :)

0

@Metalowy14 Popiera go zdecydowana większość klubów Primera i Segunda División. Wydaje się zresztą, że szczerze.

Nie rozumiem, ale co poradzić?

7

O czym w zasadzie jest ten tekst i co nowego wnosi do beznadziejnej sprawy Fatiego?

Jedyna „nowość” to jakaś rzekoma interwencja jego tatusia. Pozostałych 90% artykułu to kopiuj-wklej z 17 wcześniejszych tekstów o Fatim. Kolejne potężne dzieło katalońskiego dziennikarstwa...

0

A co to, nawet w „MD” i „Sporcie” nic o potężnym Pucharze Katalonii na okładkach?

1

Drużynę oldbojów wysłać na ten Puchar Pasztetowej. Tylko nie z Piqué w składzie, bo znów konflikt interesów, skoro Andorra też w tym pucharku gra. :P

1

Trochę nie wiadomo, czy to protokół VAR powoduje większe załamanie rąk, czy solidna ślepota mistrza gwizdka...

0

@piotrochmann FIFA dokłada swoje i wzywa 18- czy 20-zespołowe ligi, żeby raczyły zmniejszyć liczbę drużyn i kolejek. Niech się cmokną w pompkę. :P

1

Jeśli Gavi „nie zna zbyt dobrze” zasady, że nie dotyka się piłki dwa razy przy rzucie karnym, to pewnie jest jednym z tych piłkarzy, którzy biegliby dobijać własny strzał z karnego w słupek i nie miałby pojęcia, w czym problem. :)

12

Do karnego z 1999 roku się odwołują. Szkoda że nie do 1939.

1

Czyli zdradza tyle, że... nie wiadomo, bo „nie zostało jednak dokładnie sprecyzowane o jakiej kwocie mowa” przy uzależnieniu jej od wyników.

Klasyka katalońskiego „dziennikarstwa śledczego”, :)

3

Ja już sam nie wiem, co oni wszyscy tam mają na myśli pod hasłem „wymiany czipu”. Chyba trzeba by to skonsultować z Xavim...

1

Tu już w grę zaczyna powoli wchodzić mijanka z rezerwami Espanyolu, które mają sporą szansę na awans do Primera Federación. Co poradzić...

0

@kejdzi Mają też pewnie jakiś większy układ z hotelem i wychodzi mimo wszystko stosunkowo taniej niż dla innych klientów. No i sam ośrodek treningowy jest znacznie dalej od stadionu niż jakikolwiek hotel w Pedralbes.

Chociaż czasem przybiera to formy na pierwszy rzut oka karykaturalne, bo swego czasu mieli zgrupowania przedmeczowe w hotelu dosłownie 500 m od Camp Nou. :)

1

@4Fabregas4 Tamtejsze media na początku papugowały jedne od drugiego wersję z czapy i się rozniosło, a później dopiero zaczęli poprawiać (albo i nie). Nieboszczyk był od jakichś 20 lat lekarzem różnych klubów, czego przecież w wieku 40 lat nie miałby nawet jak dokonać.

0

Gdy widzę tytuł rozpoczynający się od „Specjalny plan dla...”, od razu przychodzi mi do głowy Ansu Fati i próby przywracania go do żywych. ;)

0

Przedziwny los sprawił, że Benfica nie grała meczu ligowego przed pierwszym spotkaniem z Barceloną, a teraz Barcelona nie zagrała meczu ligowego przed rewanżem z Benficą...

0

„Prezes podmadryckiej drużyny”.
Rayo jest z Madrytu, nie spod Madrytu.

0

@Pressinho Przerwę trzeba liczyć od końca pierwszego meczu, a nie od początku. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?