15

Jak tej czerwonej kartki można było nie dać tutaj bez pomocy VAR-u, to nie mam pojęcia.

Takie gagatki jak Soto Grado potrzebują chyba pomocy VAR-u nawet do odpalenia własnego samochodu albo otwarcia drzwi do swojego domu. Dramat.

6

Brawa dla szanownego Komitetu, że zdążył się wyrobić z decyzją w tym sezonie. Biję pokłony za stachanowskie tempo!

0

Jak dla mnie cały ten sezon był już dotąd jego życiową szansą, i to raczej ponad potencjał. Nadal nie rozumiem fenomenu tego gościa.

0

@Patry10 Co to jest „typowo piłkarski aspekt”? :)

0

@D0mxnxk Nie wiem, co sobie marzył, ale wiem, co chciał zrobić, tylko Bartomeu się postawił. :)

0

@D0mxnxk To ja nie rozumiem, jak można karać kogokolwiek za to, że „bez odpowiednich honorów” odszedł ktoś, kto... sam chciał odejść bez tych honorów. ;)

0

@bazyli Ja mam od dawna wrażenie, że co do chęci odejścia Messiego w 2020 panuje coś w rodzaju zbiorowej amnezji.

1

@D0mxnxk Przecież on sam chciał odejść rok wcześniej, nie pamiętasz już?

2

@Sekstet2009 Kluczowa to może dla nas tutaj. Hiszpańskim pismakom i czytelnikom takie detale widocznie zbędne. :)

9

Po którym meczu? Takich „szczegółów” swojej historyjki pismak już nie podał...

6

„Reprezentacja odzyskała swoją wersję kanibala”.

Bardziej hiszpańskiego zwrotu już chyba w tym tygodniu nie przeczytam. Niemożliwi są z tymi wszystkimi kanibalami, barbarzyństwem, brutalnymi talentami, cierpieniem w każdym meczu itp. :)

18

@tgrzeb W Hiszpanii ten zegar przeciętnego człowieka trochę jest jednak przesunięty. ;)

0

@Elvisek Jest odpowiedź na bardzo wąski wycinek całości, której końca nawet wolę już nie przewidywać. ;)

4

@Elvisek Tylko co tu w sumie znaczy „zdążyć na czas”, to chyba już nikt tak naprawdę nie wie, bo to się przesuwa dość płynnie. :P

0

@Arkon A, w tym sensie, rozumiem. Wydaje mi się, że nie ma na to żadnych szans, niestety. Ja to bardziej bałbym się, że ktoś wymyśli i przeforsuje... więcej niż cztery drużyny w Superpucharze. Arabia to udźwignie. :P

0

@Arkon W starej formule każdy z uczestników Superpucharu Hiszpanii grał przecież dokładnie tyle samo meczów co teraz. Chyba że chcesz go zlikwidować w ogóle. ;)

1

Przecież ani federacja brazylijska, ani polska, ani kenijska nie mogą zmieniać Przepisów Gry, więc pod co oni to podpięli? Pod „brak należytego szacunku dla zawodów”?

Inna sprawa, że nie widzę kompletnie sensu w takim „triku”.

2

„Thank you and good luck”!

0

Mam nadzieję, że nie odbił mu Złoty Balon.

0

Hmm, z drugiej strony to mecz u siebie, a ławki rezerwowych są w dzisiejszych czasach absurdalnie szerokie, więc i tak Martínez mógłby się z niej nie podnosić, a siedziałby co najwyżej jako głęboka rezerwa.

0

@Gall A to zaskakująca jak dla mnie opinia, bo trudno mi nie mieć wrażenia, że syndrom oblężonej twierdzy jest akurat wrodzoną częścią słynnego DNA Barçy...

1

@addept No właśnie, więc co to miałaby być za różnica w kontekście przyklepania sprzedaży tych lóż?

1

W czym ukończone, ale niezdatne do użytku loże VIP miałyby być lepesze od nieukończonych i równie niezdatnych do użytku lóż VIP?

7

Tych wszystkich 948 artykułów o podobnej tematyce świadczy tylko o tym, jaki burdel prawno-organizacyjny mają w szeroko pojętej hiszpańskiej piłce. Niby wiadomo, że cały kraj tam stoi na głowie, ale...

0

@Wojtek84 Ale to są dwie różne historie. :P

0

@Wojtek84 Ale jaka akcja? Przecież to są sprawy ze stycznia.

1

Szatnia się trzęsie po tych doniesieniach, co drugi piłkarz ma już pewnie porobione w gacie.

Taka to „destabilizacja zespołu”.

0

@Mofisz Gdyby to ogłosili po wielk zwycięstwie, to znowu byłoby, że dlatego wtedy na złość. :P

18

Operacja „Zarządzanie na Trytytkach”, odc. 19.

0

No cóż, widocznie trzeba szukać „prawilnego” audytora. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?