Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Lewandowski liczy na to, że będzie z reprezentacją jeszcze gorzej, to wtedy będzie mógł wrócić.
Ogólnie ręce opadają, peron odjechał i jemu, i Michałowi „W Budowie” Probierzowi.
0
Trudno mi nawet powiedzieć, kto zachowuje się gorzej, zwłaszcza że – jak to zwykle bywa – znaczna część tych „faktów” jest pewnie wyssana z palca przez miejscowych pismaków.
16
Zaraz się dowiemy, że 13 kwietnia nie umył rąk przy wyjściu z toalety, a 8 lutego przejechał koło domu na czerwonym.
Medialny cyrk rozkręcony.
18
Dziwna konstrukcja tytułu – brzmi, jakby to Flick miał nadwagę, którą odnotowali tylko Szczęsny i Gundogan. :P
0
@kamillek88 Akurat tak nie uważam i to nie ma nic do rzeczy.
Tam po prostu awansuje aż sześć drużyn na dziesięć, a i siódma może awansować. To jest kosmos.
0
Chłop ma farta, że naprawdę trzeba się postarać, żeby z Ameryki Południowej nie awansować do finałów MŚ. ;)
0
„Poprawiamy się, ale musimy wierzyć w siebie. W tym sezonie już to robimy, wierzymy, że jesteśmy najlepsi. Podam przykład: kiedy Real Madryt przegrał z Arsenalem, mecz się skończył i wszyscy mówili: "Real może dokonać remontady". Z kolei my zremisowaliśmy z Interem i mówiono: "zobaczymy, co się wydarzy". Trzeba to zmienić”.
Nie rozumiem tego wywodu. Jednocześnie mówi, że muszą wierzyć w siebie (czyli nie do końca tak już jest), ale zaraz dalej, że jednak już wierzą w siebie od tego sezonu, a zaraz później, że trzeba to zmienić, bo jednak nie do końca. :)
0
@Titi900 To są jeszcze aż dwa lata, to nie jest przecież ostatnie okienko, w którym Liverpool ma więcej kart w ręku, a nie „lada moment”.
3
„Choć mówi się, że Liverpool żąda 85 milionów euro za Kolumbijczyka, w Barcelonie liczą na znacznie niższą kwotę dzięki współpracy samego piłkarza i jego otoczenia”.
Uwielbiam to życzeniowe pitolenie katalońskiej prasy. Obniżą cenę tylko dlatego, że... zawodnik chce odejść akurat do Barcelony. Przepotężne argumenty. :P
0
@Slot A dlaczego klub miałby się nie dzielić nagrodą z tymi, którzy ją wywalczyli? Laporta sobie piłeczki nie kopie, kopią jego pracownicy...
1
Jak to tak, nic o Trzaskowskim i Nawrockim? :P
0
Nie no, tak jak nie rozumiem większości ślepegu tutaj nieraz hejtu na ter Stegena, tak teraz mu odwaliło totalnie.
5
„Jak to mówią młodzi ludzie – masakracja”.
0
@Rifek I w jaki sposób FIFA ustaliłaby, kto jest „rezerwą”, a kto nie? Powołaliby swoją Komisję Kontroli Gier i Zakładów czy jak? :)
1
Jak redaktor Polo odpali czasem wrotki, to nie ma czego zbierać. Co to jest za odklejeniec. :P
2
Mam nadzieję, że 19,3 to nie wskaźnik IQ pana Mounira. Chociaż IQ chyba nie podaje się z cyframi po przecinku...
0
Liczyłem na jakiś cytat z Biblii czy inne motto, jak to teraz w modzie, a tu jakiś wywiadzik tylko. ;)
4
Piękny hołd Herr Flicka dla bramkarskiej legendy Barcelony!
0
@mariosss20 Kiedyś Sporting Gijón miał 13 punktów (wygrał aż dwa mecze), ale z bramkami o niebo lepszy.
Valladolid to szczyt beznadziei, przecież to wygląda jak bilans drużyny w jakiejś okręgówce, która nie przystąpiła do drugiej rundy i za resztę meczów dostała walkowery 0:3...
0
Segunda División jak zwykle nie zawodzi. Zagrali już po 40 meczów i nadal nikt nie awansował. :)
9
Jak ładnie opowiedzieć o tym, że w zasadzie Generał nie ma gdzie pójść, a już na pewno nie jest rozchwytywany. :)
0
Czyli coś chyba z tymi żądaniami największej pensji dla Yamala jednak jest. W końcu Deco temu nie zaprzeczył, tylko powiedział, że nie mówi tego sam Yamal. ;)
1
@Pawlak1992 A jeszcze można dodać przecież, że Neymar nie mógł mieć pojęcia, kto wtedy zdobędzie Złotą Piłkę, skoro odszedł... w połowie roku, za który ją przyznawano. ;)
0
@Piotr777 Akurat Valladolid to już nawet nie, przynajmniej w kolejnym sezonie. :P
3
Chryste Panie, co to w ogóle jest za temat? :P
2
Naprawdę podziwiam ich optymizm co do wymienionych dat. :)
0
Padnę ze śmiechu, jeśli Espanyol spadnie. Co oni odwalają ostatnio, to głowa mała, pięć porażek z rzędu, gdy z 15 wcześniejszych meczów przegrali... dwa. :P
0
@Classik10 Jak nie zrozumiał? To nie o Ronalda Urugwajczyka chodziło? :)
1
@Faro Za całym szacunkiem dla Bernala – nawet pomijając tego typu kontuzję,on po prostu w takim wieku i przy tak małym doświadczeniu nadal jest sporą zagadką.
1
W sensie jak chcą zagrać ten Puchar Gampera „pilotażowo”? Bez publiczności? Z jakąś garstką?