Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lokusekpl A co ma budżet do tego, gdzie tu związek?
1
@slayer Wygląda to na coraz większy rozjazd między stroną wykonawczą a projektową.
To jest w ogóle nie pojęte, że Laporcie i spółce kiedykolwiek się wymknęło, że zdążą z czymkolwiek na jubileusz czy na koniec roku, tak jakby ktoś od nich takich zapowiedzi wymagał. Przecież to jest z dzisiejszej perspektywy niedorzeczne, a już wtedy wydawało się mało realne.
Najlepsze są te doniesienia z klubu i „otoczenia”, jak to wszystko idzie z planem, później musieli dogadać się z mieszkańcami, żeby przyspieszyć, ale wszystko szło nadal z planem, a teraz jeszcze bardziej trzeba przyspieszyć, bo nadal idzie bardzo dobrze. :P
0
@kejdzi Nie było dachu nad główną trybuną...?
7
„Do sezonu 2026/27 siedzenia, w tym te w loży, nie będą osłonięte przed deszczem”.
To nie przeszłoby raczej nawet w Ekstraklasie, ale jednak u nas trochę więcej pada. ;)
1
„Konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana i konieczna do ciągłego doskonalenia”.
Dość zabawny fragment jak na to, że mają się za najlepszych w dziejach kosmosu. :)
0
Nic dobrego tu się nie szykuje.
Wiadomo, że Relevo też nieraz bredzi, ale jeśli choć część z tego, co podawali parę dni temu, jest prawdą, to przekichane. Zwłaszcza fragment „Joan Laporta zdecydował się nie nakładać ogromnej kary finansowej na firmę odpowiedzialną za renowację stadionu” (chociaż to byłby już taki odjazd, że nie uwierzę, póki nie zobaczę...).
https://stadiony.net/aktualnosci/2025/01/hiszpania_fc_barcelona_moze_zagrac_na_montjuic_nawet_w_przyszlym_sezonie
5
@slayer Z Węgrami, przegrywali wtedy 0:1, po zejściu Geretsa wyrównali.
0
@Arcybiskup Bardzo wątpię, żeby to miał być precedens. Tysiące klubów na świecie płacą za wybryki swoich kibiców (lub „kibiców”) i nie wydaje mi się, żeby w Barcelonie nigdy tak się nie stało.
0
@mkl87 Oni i tak w klubie będą mówić, że nigdy niczego nie zapowiadali przecież. Już Laporta rżnął głupa w tym stylu. :)
0
@mkl87 „Klub pragnie podkreślić, że nadrzędnym celem jest rozgrywanie spotkań na Spotify Camp Nou pod koniec sezonu”.
2
Wywiozą jeszcze to El Clásico do Miami czy innego Los Angeles i Tebas odleci ze szczęścia w stratosferę. :P
1
I jak to się ma do porozumień zawartych z mieszkańcami?
6
„Zaskakujące jest to, że firma została założona zaledwie siedem miesięcy temu, 31 maja 2024 roku”.
To pół biedy, dobrze że nie 31 grudnia 2024 roku. :)
0
Jeśli ten kurnik imienia Cruyffa ma być owym „planem B”, to nie mam pytań. :P
0
To, że w ogóle kwoty klauzuli oficjalnie nie podano, daje do myślenia. A już zwłaszcza w Hiszpanii, gdzie klauzule się niemal oczywistością.
1
@LinekMichal Albo to pismak niech sobie odpali grilla. :)
0
A kto miałby to tam w Arabii oglądać, z całym szacunkiem?
8
„Dla mnie dzisiaj jest najlepszy. Nie miałem Guardioli, rozmawiają ze mną bardzo dobrze, ale dla mnie on jest najlepszy”.
Przykro mi, nie rozumiem. ;)
15
Gdyby nie to, że Martín gra aż tyle, pomysłałbym, że w tym przedłużeniu chodzi tylko o jego sprzedaz latem. Ale jednak Flick widzi w nim coś, czego nie widzę ja i pewnie większość z nas tutaj...
6
Liczyłem na to, że Szczęsny zrehabilituje się już do bólu zdobyciem bramki po rzucie rożnym w doliczonym czasie, bo tylko tego chyba brakowało w tym cyrku. :P
0
Chwila, chwila, drużyna zabiera ze sobą na wyjazdy jakieś klubowe służby bezpieczeństwa? A po kiego grzyba i co to za pomysł w ogóle?
0
Jak tak dalej pójdzie, z rozważaniań typu „czy lepiej grać w drugiej lidze, czy jednak w trzeciej” trzeba będzie przejść do takich, „czy walczyć za wszelką cenę o trzecią, czy czwarta nie jest taka zła”...
0
@slayer Tu bym się nie upierał. Skoro Barça dała radę przewalić tak szybko taką przewagę po poprzednim El Clásico, to i odrabiać może da radę. Tyle że Real będzie pewnie znów miał lepszą wiosnę...
1
Dlatego to jest właśnie „czasem-piłkarz” i nie ma co się nawet na takie określenie obrażać. No niestety.
4
„Atlético pomimo porażki wciąż ma pięć punktów przewagi”.
„Wciąż pięć” to tak nie do końca, bo miało przecież sześć. ;)
2
Ja tam jakoś wielkiej kontroli nad meczem nie widziałem. Do bramki wyrównującej Getafe nie miało nic do powiedzenia, później za bardzo nie ustępowali i swoje szanse też mieli.
26
Lament o Szczęsnego za 1, 2, 3... :)
0
@Kozinho. Bo to nie jest karalne. :P
0
@Rifek Bo wprost akurat o takim Franco nie powie pewnie nigdy, tylko KMWTW. ;)
0
@Rifek Nie no, styl oblężonej twierdzy to raczej nie walka z opozycją, tylko rozwinięcie „DNA klubu”, walki z gen. Franco, reżimem madryckim itd. A to się akurat betonowi socios podoba. Tyle że Font chyba w to nie umie, a Laporta z oblężona twierdzą wjeżdża i jako prezydent, i poza stołkiem. ;)