Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
„Prezes podmadryckiej drużyny”.
Rayo jest z Madrytu, nie spod Madrytu.
0
@Pressinho Przerwę trzeba liczyć od końca pierwszego meczu, a nie od początku. ;)
0
@mkord „Mundo Deportivo” mówiło o 40 latach na bank na początku, innych na początku nie sprawdzałem, bo nawet by mi do głowy nie przyszło, że i z czymś takim będą wątpliwości...
0
Zabrzmi brutalnie, ale nawet z wiekiem nieboszczyka media katalońskie dowiodły swojej rzetelności i część z nich przestawiła się na to, że miał... 53 lata, inne podają 54 lata. Ktoś w pośpiechu puścił farfocla i się rozniosło. Tak czy tak przecież całkiem młody.
Niech mu ziemia lekką będzie!
0
@slayer „Są z innej kultury” i co poradzisz. :)
0
@Pingwinek Otóż byłem i nie wiem, co tu więcej dodać. :)
2
Oby tego tekstu nie przeczytał red. Ivan San Antonio, bo mu serce pęknie...
0
@RoberDzik Ja rozumiem, tylko dlaczego nikt nie pomyślał o tym wcześniej?
0
@ObiwanKenobi Zrzucili winę na biurokrację w magistracie Barcelony i bajlando. Tak jakby klub miał zerowy wpływ na władze i tak jakby nie zmarnowano wcześniej iluś lat.
0
Chciałbym poznać przyczyny dojścia do wniosku, że jednak lepiej zająć się dachem po dokończeniu trzeciego poziomu i dlaczego nie zakładano tego od razu. Co się konkretnie zmieniło i wydarzyło od czasu rozpoczęcia prac?
Oczywiście z klubu dowiemy się co najwyżej, że wystąpiły „pewne zmiany”, ale „marzenie stanie się niebawem rzeczywistością i trzeba to docenić”, czy jakiś inny bełkot.
0
@michalm21 Oczywiście, że karnety były sprzedawane, i to w październiku „hahah”:
https://www.fcbarca.com/121591-elena-fort-sytuacja-nie-jest-idealna-ale-jestesmy-na-drodze-do-idealu.html
1
@Pingwinek Słabe to jest raczej to, że więcej ludzi robi doping w Tarnobrzegu czy Legnicy niż na Camp Nou czy Montjuïc. Co kto woli. ;)
0
Na razie to niech się zajmą otwarciem stadionu na nowo, casting na orkiestrę dętą może poczekać.
Swoją drogą pani Fort pieprzy od rzeczy, jakoś na koszykówce czy piłce ręcznej u ludzi tej samej kultury nie ma takiego pikniku...
2
@slayer Sto drużyn na stulecie MŚ!
1
Świetnie! Nie mogę się doczekać, jak Infantino znów będzie chrzanić o tym, że dzięki temu jeszcze mniej ludzi będzie topić się w Morzu Śródziemnym!
0
@daniel32778 Ale przecież to – czyli powrót w tym sezonie – kilkakrotnie zapowiadał sam klub, co tu media mają do rzeczy? Media akurat, jeśli już, „urealniają” sprawę.
4
@daniel32778 Właśnie opisałeś zarząd klubu i wszystkich socios, którzy kupili karnety na powrót w tym sezonie, zachęceni przez ten zarząd. :)
1
„Prace postępują prawidłowo, ale nie w początkowo planowanym tempie”.
Co to jest za zdanie, na czym polega ta prawidłowość? Na tym, że jeszcze konstrukcja się nie zawaliła?
0
To nam red. Miguel zapodał pewniaczka – Szczęsny „mógł wybrać” mecz Arsenalu, bo tak typuje... red. Miguel. Równie dobrze mógł też grać w karty albo pykać na smartfonie. :)
0
Jeśli dla niego tam był 1% szans na zdobycie gola, to przy rzucie karnym takie szanse Lahoz szacuje widocznie na jakieś 5–10%.
Gratulacje dla arcymistrza gwizdka!
0
Czyli nie zaprzeczył, że temat Neymara jest. Nie mam słów.
2
Spokojnie, zaraz Elena Fort przyjdzie ze starym niepodrabialnym sloganem „wrócimy, gdy będziemy mogli” (i jak z tym dyskutować?).
Dołoży jeszcze ewentualnie, że gdy padały jakieś z grubsza terminy, „to dlatego, że tak myślano w określonym momencie” (to też już znamy).
Ewentualnie powtórzy zdanie z października, że „na dziś nie ma żadnej informacji, która by ją powstrzymywała od takiego myślenia, że zakończy się to do końca roku”.
Do końca obecnego roku też będzie pasowało. :)
1
To jest od lat (nie od miesięcy, od lat) „czasem-piłkarz”. Jeszcze bardziej „czasem” niż przewijający się tu Dani Olmo.
O czym my tu mówimy w ogóle?
4
Najwyższy czas dla klubu, aby odciąć się od kolegi Cury'ego raz a dobrze.
1
@kejdzi Nawet Tenas wtedy kartkę złapał, cyrk nieziemski ogólnie. Tak z 15 kartek tam było przynajmniej, po obu stronach po czerwonej, na pewno Alba wyleciał po drugiej żółtej w kilka minut.
3
1/3 popierających powrót Neymara w ankiecie to dla mnie jakiś kosmos.
14
Kolejny plus ominięcia tej rundy, na który mało kto zwracał uwagę przed startem Ligi Mistrzów w nowej odsłonie.
0
@MOLESTA No może, tylko linia się nie rusza, w przeciwieństwie do ruchomej linii spalonego w piłce. To jednak znacząco ułatwia sprawę, bo wystarczy badać, czy linię szybciej przekroczył krążek, czy łyżwa atakującego. ;)
0
@ngif 99,9999% meczów piłkarskich o półautomatycznym spalonym może pomarzyć, więc kto się będzie bawił w takie „duperele”. :P
1
@Edgemoon W propozycji Wengera chodzi bardziej nie o ułatwienie mierzenia, tylko o promocję ofensywy kosztem defensywy.