Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sebolinho A dużo ryczy? Jak dla mnie akurat przynajmniej przez pół kadencji wręcz było o nim cicho. Może jeszcze ma się tłumaczyć z tego, czego nie udało mu się zdziałać w klubie, nie mając w nim władzy?
0
@Rifek A co ma jedno z drugim?
0
Swoją drogą ciekawi mnie tylko, czy taki Font, gdyby wygrał wybory, kontynuowałby starą dobrą tradycję FC Barcelony jako „oblężonej twierdzy”. Pewnie tak, bo jakoś trzeba wygrać kolejne wybory. :)
0
@Sebolinho Niesamowite, gość chce wygrać wybory na prezydenta klubu i jeszcze wygłasza jakieś opinie. Co za typ!
0
Miła niespodzianka, bo myślałem, że za „komunikat” bedzie robić konferencja Laporty i „nie wiem, co to za podmioty z Zatoki Arabskiej” Eleny Fort. ;)
0
@ferdas_rawa Oczywiście, że klub ustalający klauzulę nie musi jej negocjować. Tylko właśnie chodzi o sytuację, gdy... sam chce tego kogoś sprzedać. ;)
2
Jak wybitny musiał to być mecz piłkarsko, niech świadczy to, że nawet tak komiczny występ kolegi Manzano nie zdołał go położyć...
1
„22:07 Jijantes FC: Ronald Araujo nie podjął jeszcze żadnej decyzji co do swojej przyszłości i oczekuje się, że zrobi to w najbliższych godzinach”.
Dajcie chłopu chociaż pospać, a nie jakieś decyzje. :P
0
@gukwa Sędziowie to akurat działka RFEF. ;)
1
Manzano był w takim „gazie” w tym spotkaniu, że mózg siada. Wisienka na torcie jego „zarządzania” meczem.
0
„Celem klubu piłkarskiego pozostaje jednak wynik sportowy”.
Obserwując hiszpański cyrk medialny mam wrażenie, że od lat najważniejsze są transfery i inne takie, a nie jakaś piłeczka i wyniki jej kopania. :)
2
@B4rtos Bo nie dostał jej w Superpucharze.
13
Szkoda, że Manzano nie poprosił jeszcze o ujęcie z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przy tym karnym.
Dramatyczny jest ten chłop, niby wiadomo, ale...
5
Przy faulu na Gavim Manzano oślepł, ale za to ten taki sędzia z chorągiewką, który miał to jeszcze bardziej na dłoni, to nawet nie oślepł, tylko zostawił oczy w Hiszpanii.
Co te barany zrobiłyby bez VAR-u? I jak w ogóle można odwijać takiego kopniaka na pięciu, sześciu czy siedmiu powtórkach?! Nawet z tym Manzano się skompromitował. To w ogóle niepojęte, że szedł na to patrzeć do monitora.
0
Otworzyliście się na media, ale tak czy tak utrzymujecie, że jesteście jako środowisko sedziów hiszpańskich najlepsi w dziejach kosmosu, z czego każdy przytomny człowiek kręci bekę. :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 On po prostu jest piłkarzem raz na jakiś czas, tu jest podstawowy problem. ;)
1
@Astad I tak nie są w stanie przebić pitolenia Łysego z FIFA, jak to dobrze byłoby organizować Mistrzostwa Świata co dwa lata, bo wtedy mniej ludzi z Afryki utopi się w Morzu Śródziemnym...
1
@Astad Według Rubialesa to pomaga prawom człowieka czy sytuacji kobiet w Arabii, ciekawe, czy według Louzána też. :P
1
@AxelF To byłaby już trzecia umowa. Pierwsza w 2019, przedłużona w 2021. Teraz tylko zmienił się negocjator – widocznie Louzán boi się, że też szybko wyleci ze stołka renegocjuje tak wcześnie. ;)
1
Już negocjują przedłużenie o pięć lat umowy, która wygasa za cztery? Dobrze się tam bawią!
0
@Anika5 Ale to już socios przyklepali właściwie w ciemno, więc nawet niczego się nie spodziewam. :P
10
Czekamy na konkrety w sprawie lóż, bo to jest jakiś żart, że socios nie wiedzą niemal nic o tak potężnej sprzedaży takich dóbr klubu. Oby we wtorek Laporta raczył powiedzieć coś więcej, bo FC Barcelona nie jest – czego chyba czasem nie rozumie – jego prywatna własność.
Chociaż nie, czegoś się dowiedzieliśmy. Mówiło się raczej o sprzedaży na 20 lat, a Elena Fort wypaliła z... 30 latami. A to już okres wręcz niepojęcie długi.
0
@Barcatroll Nie wiem, ja nie opowiadałbym pewnie o tym, jak to świat czeka, kiedy mi się noga powinie...
0
„Zawsze jak udzielam wywiadu albo idę na konferencję prasową, to pytają mnie o kontuzje, tak jakby czekano na to, że coś się stanie”.
Coś mi się jednak zdaje, że takie pytania nie dziwią, gdy opuszczasz z powodu kontuzji jakieś 80 czy 90 meczów w cztery sezony. Oby jak najmniej tego na przyszłość.
0
Chwila, chwila. Gość mówi, że podjęli słuszną decyzję i jej broni, a jednocześnie mówi, że jej „krytyka jest uzasadniona”? Dobry aparat. :P
3
Gratulacje dla „Mundo Deportivo” za tak głębokie wejście w mózg Araujo!
1
Nie jest na sprzedaż, chyba że to sprzedaż za 70 milionów. Dobrze się tam bawią prasowi kabareciarze. :P
0
Z Xavim też się przytulali, rąsie podawali i inne żółwiki chodziły, a chłopa zaraz się pozbyli, więc ja tam bym się do zdjęć nie przywiązywał. :P
0
@David_Martin W jaki sposób inny miałoby wyglądać to „otrzymanie szansy”?
31
System Kontroli Finansowej LaLigi jest „podziwiany na poziomie międzynarodowym”? Gdzie, w Bhutanie, Gwatemali i Timorze Wschodnim?