0

@OldMc84 Czytanie ze zrozumieniem się kłania, napisali że nie nieumożliwi.

0

@Sulimo Jak nie teraz, to za rok.

0

@Arden Oboje chcieli

0

No tak, tak samo normalnie poprowadzi mecz z Rayo.. Później pożegnanie i uroczysta kolacja na pożegnanie wuefisty ( Miejmy nadzieje że zrezygnuje z odprawy)

0

@mekston Pomyliło mi się

0

@FcPortoFan1999 Gla1ve wreszcie zagrał agresję po CT.. Lubię takie rozwiązania, szkoda że tak późno kiedy roster już praktycznie przepadł.

1

@mekston 16 maja*
@Sulimo proszę mnie nie obrażać

1

@sintesox Idąc tą logiką to przecież w 2014 roku było 1,30 urodzeń na kobietę a w takim 2017 1,50. Bo co ciekawe to za Pisiorów był wzrost aż do czasów Covida, a za Fur Deutschlanda zjazd.
"XD"

1

@Safrani Ale trzeba mieć nasrane w bani żeby za ilość urodzeń winić rząd.

2

@tadzik447 Bo prawda jest taka że dobrze udało mu się odbudować drużynę, wreszcie trochę dyscypliny wprowadził, chce przypomnieć że za Koemana to zasad nie było i Dembele to się spóźniał na prawie każdy trening bez konsekwencji, po prostu nie jest topowym trenerem.

6

@Rewolucja123 Xavi obiecał że zrezygnuje z odprawy, ale też obiecał że sam odejdzie..

0

@FcPortoFan1999 Skoro Perez tak w niego wierzy, to niech go podpisze.

0

Obiecał że jak zostanie zwolniony to zrezygnuje z odszkodowania.

2

@DonCarletto Ta? To zajebiście.

0

@Trojanek23 Po 1 dobrze że Xavi zostanie zwolniony
po 2 Zgadzam się, wtedy przynajmniej będe w stanie wystartować.

0

@barteq Że klub jest bez pieniędzy i nie będzie w stanie konkurować z lepszymi bez ogromnych transferów.

0

@MesQueUnClub96 No Laporta popija z nim spirytus w weekendy, to cała historia.

0

@Cule1234 Decyzja jak już to po meczu z Rayo.

0

@TR3YWAY z bidonem?

0

@TR3YWAY Xavi to spierdoli, Laporta może i ma przewagę w bezpośrednim pojedynku ale z pewnością byłego piłkarza nie dogoni, po 40 metrach to by przecież pierdolnął na zawał... Chyba że zawoła ochronę.

0

@Culer9002 Przecież to Niemcy, tam go poklepią po główce i wypuszczą po 48h
@maroon No u nich to akurat całe armie mordują, a nie pojedyńcze jednostki.

0

@Marcelinho99 Przesadzasz, nie jest taki zły.

3

@JohnA Ja może do Niemiec na Euro nie jadę.. Ale pojadę na szparagi do Monachium, mam nadzieje że ten wieśniak Pan Kierownik który płaci mi 1,215 euro miesięcznie załatwi jakąś premię w stylu bileciku.

0

@Radioactive9705 Byłem tam, doradzałem Józkowi.

0

@Classik10 Socio są na tyle głupi że jeszcze nie zauważyli, a Szavier chce im w tym pomóc, przez co Lapcio może mieć mniejsze poparcie w zbliżających się wyborach.

0

@TR3YWAY Anka też ma ambicję.

0

@TR3YWAY Siedziałby, Anka nie odpuści Bachaty z latynosami tylko dlatego że Robercika chcą sprzedać.

0

@TR3YWAY To że zawodnik chce zostać, nie oznacza że klub może wymusić na nim odejście, przykład: FDJ
nie jesteście zbyt inteligentni.

1

Jeżeli myśleliście że emocje już się skończyły, to mam dobrą wiadomość: Czeka nas jeszcze konferencja Denzela

1

@Kgorecki2500 On już zaklepany przez Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?