Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub A jakby nie miał to?
21
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
1
@Nazio_87 Za darmo nie jadłem...
Za punkty już tak
@Arden Współczuje takiego myślenia...
Myślisz że jak zjesz maca raz na tydzień/miesiąc to umrzesz na raka?
0
@MesQueUnClub_87 Laporta ma sraczkę od paru dni, Deco i Bojan są w Dublinie, a Yuste to lizodup Xaviego więc żadnych złych informacji mu nie przekaże.
0
@BORO_12 @pt9 Ja nie wykluczam szans na poprawę, ale nie robię już sobie nadziei, wielokrotnie już się przejechałem na zdrowiu Pedriego.
0
@Arden Dlatego trzeba zatrudnić Mottę
Jego dałoby się jeszcze wyrwać z Bolognii, bo przecież kontraktu z Juve nie podpisał, ale Lapcio ma wywalone.
0
@korn234 Super pomysł! Na napadzie jak rozumiem to będzie Roque przez cały sezon prawda? ;D
0
@BORO_12 Słyszałem o nim, ale dla mnie Pedri jest już stracony, to jest dobra wiadomość dla piłkarzy takich jak Gavi czy Balde, ale u Pedriego to już mental siada i to widać w jego grze, albo w tym jak człapie.
0
@Mazi Przy takim pressingu to Pedri ze szpitala nie wyjdzie.
0
@Anaseb Xavi odbudował tą ekipę bo jest niezłym trenerem, ale nam potrzeba kogoś dobrego..
1
@Popitek12 Silva wychował się w Benfice gdzie Eusebio jest największą legendą, a Roland wychował się w Sportingu.. Dla mnie dość logiczne czemu nie chciał odpowiedzieć na to pytanie.
(każdy wie że ten Roland to Eusebio do pięt nie dostaje.)
5
@derus To jest Chelsea, oni mogą za niego zapłacić nawet 150mln.
0
@PatrykBarca Gundogan to darmowy transfer więc go nie zaliczam do tego grona, a mi nie chodzi o to że za 200mln można kadrę zbudować, ( przecież i tak ma najlepszych młodzików na świecie) chodzi mi o to że gość wydał ponad 200 milionów kiedy Barcelona jest w takiej sytuacji finansowej..
Oraz warto wspomnieć że wszyscy oprócz wspomnianego Kounde zaliczyli spory downgrade po dołączeniu do Barcelony.
0
@BORO_12 Nie wiem, nie jestem pewien na temat tego rozwoju ponieważ Davies to mimo wszystko moim zdaniem najlepiej wyglądał pod jego wodzą.
I to on przecież przesunął Alabę na obronę żeby móc grać Daviesem, Balde wygląda profilem podobnie więc mam nadzieję na poprawę w grze.
0
@PatrykBarca Przypomnij mi teraz ile ten Xavi wydał na transfery mimo Barcelony w kryzysie.. I ilu z tych piłkarzy gra stale dobrze pod jego wodzą, bo wydaje mi się że tylko Kounde (Który w zimie miał swój kryzys przez to że Denzel wystawiał go na środek.)
0
@DonAndrzejos Wydaje mi się właśnie że nie, gość uwielbia Lewego, a sam będąc w Bayernie nie dawał szans młodym, nawet Musiala nie grał tak często.
(Chociaż to jemu udało się rozwinąć Daviesa)
3
@JohnnySilverhand Deco podobno chciał Marqueza lub Mottę.
Ale to podnóżek Laporty który nic nie ma do gadania.
A sam Flick nie jest taki zły, gorszy od Denzela być nie może.
0
@mekston Nikogo tutaj nie obrażam, po prostu stwierdzam fakty.
0
@Tatazolwinia Jeden udany sezon i tryplet w covidzie. Później pokazał co potrafi w reprezentacji Niemiec :)
1
@RoberDzik Busquets
1
Komentarz usunięty
0
@Sc00rwiel Flick też miał jeden udany sezon
Róznica jest taka że Flick ma już 60 lat, a Motta 40
@Tatazolwinia Z pewnością mniejsze ryzyko od Hansiego.
@michal26 Żartujesz prawda?
1
@winiola I co z tego że jest legendą? Gość jest przeciętnym trenerem.. Przez takich kibiców jak ty którzy podążają romantyzmem ten klub jest w takiej sytuacji jakiej jest. Wystarczy spojrzeć na Real i ich podejście do legend, ktoś nie dojeżdża OUT.
1
Nie jest źle, Motta byłby lepszy, ale nie narzekam.
2
@TR3YWAY Brać Flicka do samolotu i lecieć do Berlina, wtedy ciężej będzie mu się dostać do Barcelony.
0
@Maysterme Rivaldo nie jest taki zły
Za to Romario jest prawie tak odklejony jak Pele.
0
@zaky274 Jeżeli uważasz że Flick to lepszy trener od Motty
to czy mógłbym cię prosić o wzięcie leków?
1
@AFA Które to już konto?
1
@mekston Wcale mnie nie oznaczasz i nie osądzasz o multikonto w prawie każdym wątku, teraz odpowiedziałem jako pierwszy, a ty wspominasz że "zleciały się mulciaki" Nie udawaj już że nie masz kompleksu związanego z nowymi użytkownikami.. ;)
1
@mekston Nie, tam króluje tylko Cinema City.