Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mekston Czy to jakaś obsesja? Czy masz jakieś kompleksy..? Czy potrzebujesz pomocy specjalisty? 800 70 2222 - telefon zaufania, pamiętaj że nigdy nie jest za późno na leczenie, czy poważną rozmowę na temat twoich kompleksów, nawet jak jesteś w tak krytycznym stanie.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
2
@MesQueUnClub96 Erling Haaland jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności
1
Wydaje mi się że Pochettino zostanie zastąpiony przez De Zerbiego.
Wszystko się łączy.
0
@FcPortoFan1999 Nieprawda, wczoraj do niego dzwoniłem to mówił że przyjąłby potencjalną ofertę Blaugrany.
0
@FcPortoFan1999 to Adam Nawałka
0
@Barcasub Marek Papszun
0
@mekston Wreszcie gadasz z sensem
Jak potencjalne multikonto miałoby się utrzymać aż 3 miesiące na stronie?
Oraz widzę że każdy, widzę jak są oznaczane konta 2 dniowe bez avataru, komentarzy i żadnego opisu są oskarżane o mulciaka.
20
Już prawie raz doprowadził Barcelone do absolutnej ruiny.
2
@mekston Ciekawe że każdy kto tutaj zakłada konto jest z góry osądzany o multikonto. Żałosny jesteś, weź leki.
Nie mówiąc już o tym że porównujesz mnie do gości co założyli konto 10/15 dni temu.
0
@takisobiektos nie zasługuje i tyle
Kim ona w ogóle jest
0
@Messibestplayerintheworld Chyba jednak wole spoko.
@FCB_dimiC No nie otarł się, taki Modrić już może być porównywany do Iniesty czy Xaviego ale Kroos nie ma podjazdu.
0
@mekston jedynie zostawić sobie może za 2012 i 15
Każdy wie że resztę rabuś ukradł.
1
@Culer9002 Straszna plaga teraz z tymi Multikontami
Szkoda że moderacja jest ślepa i tego nie zauważa, albo udaje że nie widzi.
Do bana wszyscy!
Czyż nie mam racji @mekston ?
4
@Litman Ile trofeów wygrali od odejścia Lewego? 1? 2?
To tyle samo ile Barcelona
A Barcelona jest w trudniejszej lidze.
0
@priest9999 A real w grupie 21/22 nie był w stanie ograć mołdawskiej drużyny,
co to zmienia?
0
@priest9999 Atalanta, Napoli, Roma, Inter, Milan, Juventus, Lazio, a do tego dochodzi Bologna, śmieszne jest to że porównujesz 10 drużynę serie a do barcelony i to że bazujesz wszystko na porażce Interu z Atletico.
0
@priest9999 liga włoska jest zdecydowanie mocniejsza od ligi Hiszpańskiej.
0
@RosjaninBut Mój pimpek to Van Dijka w 2019 przedryblował, niestety jest już staruszkiem. A to co ten borderek robi to zwykła psia amatorszczyzna.
Czyż nie mam racji @NeKenI ?
0
@rk Tak! A nawet jest obecnie dostępny.
0
@rk Motta ma dużo gorszy zespół, a w trudniejszej lidze ma bardzo podobne wyniki..
1
@FcPortoFan1999 Przecież Motta idzie do Barcelony
( Proszę )
0
@kanver_ Bo właśnie sprawdziłem statystyki na transfermarkcie??
4
@Jakchcesz Szkoda że Koemana to już jebali jak psa
4
Fajnie widzieć że jak i kibice Realu jak i Barcelony są zadowoleni z pozostania Xaviego, wreszcie zjednoczeni. :)
0
@kanver_ Ale ty piszesz o La Lidze, a mi chodzi ogólnie.
0
@kanver_ No tak ale nadal Guler ma więcej minut w realu niż Roque w Barcelonie.
0
@kanver_ Różnica jest taka że Guler pól sezonu był kontuzjowany.
0
@bart_azz Guler za Xaviego to pewnie grałby tyle ile Roque teraz
3
@michal199500hehe Weź leki bo chyba zapomniałeś.
0
@BorzyKrzys Jaki kotlet
bo to ważne