4

@mekston Czy to jakaś obsesja? Czy masz jakieś kompleksy..? Czy potrzebujesz pomocy specjalisty? 800 70 2222 - telefon zaufania, pamiętaj że nigdy nie jest za późno na leczenie, czy poważną rozmowę na temat twoich kompleksów, nawet jak jesteś w tak krytycznym stanie.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

2

@MesQueUnClub96 Erling Haaland jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności

1

Wydaje mi się że Pochettino zostanie zastąpiony przez De Zerbiego.
Wszystko się łączy.

0

@FcPortoFan1999 Nieprawda, wczoraj do niego dzwoniłem to mówił że przyjąłby potencjalną ofertę Blaugrany.

0

@FcPortoFan1999 to Adam Nawałka

0

@Barcasub Marek Papszun

0

@mekston Wreszcie gadasz z sensem
Jak potencjalne multikonto miałoby się utrzymać aż 3 miesiące na stronie?
Oraz widzę że każdy, widzę jak są oznaczane konta 2 dniowe bez avataru, komentarzy i żadnego opisu są oskarżane o mulciaka.

20

Już prawie raz doprowadził Barcelone do absolutnej ruiny.

2

@mekston Ciekawe że każdy kto tutaj zakłada konto jest z góry osądzany o multikonto. Żałosny jesteś, weź leki.
Nie mówiąc już o tym że porównujesz mnie do gości co założyli konto 10/15 dni temu.

0

@takisobiektos nie zasługuje i tyle


Kim ona w ogóle jest

0

@Messibestplayerintheworld Chyba jednak wole spoko.
@FCB_dimiC No nie otarł się, taki Modrić już może być porównywany do Iniesty czy Xaviego ale Kroos nie ma podjazdu.

0

@mekston jedynie zostawić sobie może za 2012 i 15
Każdy wie że resztę rabuś ukradł.

1

@Culer9002 Straszna plaga teraz z tymi Multikontami
Szkoda że moderacja jest ślepa i tego nie zauważa, albo udaje że nie widzi.
Do bana wszyscy!
Czyż nie mam racji @mekston ?

4

@Litman Ile trofeów wygrali od odejścia Lewego? 1? 2?
To tyle samo ile Barcelona
A Barcelona jest w trudniejszej lidze.

0

@priest9999 A real w grupie 21/22 nie był w stanie ograć mołdawskiej drużyny,
co to zmienia?

0

@priest9999 Atalanta, Napoli, Roma, Inter, Milan, Juventus, Lazio, a do tego dochodzi Bologna, śmieszne jest to że porównujesz 10 drużynę serie a do barcelony i to że bazujesz wszystko na porażce Interu z Atletico.

0

@priest9999 liga włoska jest zdecydowanie mocniejsza od ligi Hiszpańskiej.

0

@RosjaninBut Mój pimpek to Van Dijka w 2019 przedryblował, niestety jest już staruszkiem. A to co ten borderek robi to zwykła psia amatorszczyzna.
Czyż nie mam racji @NeKenI ?

0

@rk Tak! A nawet jest obecnie dostępny.

0

@rk Motta ma dużo gorszy zespół, a w trudniejszej lidze ma bardzo podobne wyniki..

1

@FcPortoFan1999 Przecież Motta idzie do Barcelony
( Proszę )

0

@kanver_ Bo właśnie sprawdziłem statystyki na transfermarkcie??

4

@Jakchcesz Szkoda że Koemana to już jebali jak psa

4

Fajnie widzieć że jak i kibice Realu jak i Barcelony są zadowoleni z pozostania Xaviego, wreszcie zjednoczeni. :)

0

@kanver_ Ale ty piszesz o La Lidze, a mi chodzi ogólnie.

0

@kanver_ No tak ale nadal Guler ma więcej minut w realu niż Roque w Barcelonie.

0

@kanver_ Różnica jest taka że Guler pól sezonu był kontuzjowany.

0

@bart_azz Guler za Xaviego to pewnie grałby tyle ile Roque teraz

3

@michal199500hehe Weź leki bo chyba zapomniałeś.

0

@BorzyKrzys Jaki kotlet
bo to ważne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?