Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondzix2115 tak od 50 do 75 zł
1
@Popitek12 Ansu Fati, chociaż go nie lubię to musze przyznać że nigdy nie widziałem lepszego skrzydłowego.
0
Fur Deutschland!
Oby udało nam się wygrać Euro
1
Już się nie mogę doczekać Xavinety.
0
@kigani Dopóki nie odda śląska Niemcom ( a jesteśmy tego blisko) to nie uwierzę w te teorie, Tusk to największy Polak który kiedykolwiek istniał, śmiem rzec że nawet większy od samego Mieszka I i Karola W.
1
@kanver_ Mi się akurat sezon bardzo podobał, szczególnie zwycięstwo z Napoli po tiki tace o jakiej Pep nawet nie śnił, a porażka z Madrytem to wina sędziów ( a tak w ogóle to byliśmy lepsi w każdym z tych meczów)
2
@Kgorecki2500 Przekupiłbym Laporte aby wreszcie pozbył się Szaviego.
4
@draxidox Czekam w komentarzach na abstynentów krzyczących "świetny projekt oby wszedł w życie!!!" I na alkoholików którzy będą chcieli obalić rząd za to.
0
@Arkon TO TY TYLKO ZNASZ JEDNEGO DIEGO?
0
@Arkon Napisałeś Diego, jest wiele piłkarzy którzy grali na mundialu i nazywali się Diego.
0
@Arden Zostawić Araujo sprzedać tych dwóch i postarać się o zakup TYLKO Nico i Kimmicha, Barcelona powinna mnie zatrudnić jako dyrektora ds sportowych.
0
Darek szalejesz coś ostatnio z ilością artykułów, czy chcesz zostać hegemonem i zdominować swoich kolegów z branży ilością artykułów?
0
@Herato Leo Messi
0
@Salchent Busiego
0
@AlwaysBlaugrana Sprzedamy Araujo i wzmocnimy drużynę transferem Mbappe, prosty biznes.
5
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
2
Darek, ja ci jednak powiem że on złym sędzią nie jest.. Wiadomo raz został przekupiony ale obecnie wydaje się jednym z lepszych sędziów na świecie, zaraz po
Orsato i Marciniaku.
0
@AduŚ07 To i tak późno tracisz tą wiarę.
0
@Arkon Diego Costa w 2018?
4
@Jvstin09 Leao przecież zaliczył ogromny zjazd w tym sezonie.
0
@mekston 99pkt akurat starczyło ( 19/20 ) 97 już nie ( 18/19)
0
@Popitek12 Zadzwonić do Portugalii po Rolanda żeby Erlinga zastąpił, wtedy West Ham remis ma w kieszenii.
1
@Arczek2001 Przełomowa myśl powiem ci, przecież nikt o tym w ostatnich 2 latach nigdy nie pisał.
0
@Rewolucja123 @FcPortoFan1999 Przecież Pep odchodzi w następnym sezonie.
0
@Lionel_Messi10 Przecież West ham to ich zniszczy, będzie 0-0 90+8 minuta i Fabiański wbije się w pole karne przy rożnym strzelając Edkowi bramkę.
0
@VegetaPolska Znając Czibo to on może jeszcze się połamać na 14 miesięcy na 12 godzin przed finałem, kiedy będzie schodził po schodach na śniadanie, nie znam drugiego takiego szklankowatego bramkarza.
1
Mikel już pewnie czeka na sezon 2025/2026, który wreszcie będzie bez Pepa.
1
Niestety się nie udało, na szczęście został jeszcze West Ham.