0

@kondzix2115 tak od 50 do 75 zł

1

@Popitek12 Ansu Fati, chociaż go nie lubię to musze przyznać że nigdy nie widziałem lepszego skrzydłowego.

0

Fur Deutschland!
Oby udało nam się wygrać Euro

1

Już się nie mogę doczekać Xavinety.

0

@kigani Dopóki nie odda śląska Niemcom ( a jesteśmy tego blisko) to nie uwierzę w te teorie, Tusk to największy Polak który kiedykolwiek istniał, śmiem rzec że nawet większy od samego Mieszka I i Karola W.

1

@kanver_ Mi się akurat sezon bardzo podobał, szczególnie zwycięstwo z Napoli po tiki tace o jakiej Pep nawet nie śnił, a porażka z Madrytem to wina sędziów ( a tak w ogóle to byliśmy lepsi w każdym z tych meczów)

2

@Kgorecki2500 Przekupiłbym Laporte aby wreszcie pozbył się Szaviego.

4

@draxidox Czekam w komentarzach na abstynentów krzyczących "świetny projekt oby wszedł w życie!!!" I na alkoholików którzy będą chcieli obalić rząd za to.

0

@Arkon TO TY TYLKO ZNASZ JEDNEGO DIEGO?

0

@Arkon Napisałeś Diego, jest wiele piłkarzy którzy grali na mundialu i nazywali się Diego.

0

@Arden Zostawić Araujo sprzedać tych dwóch i postarać się o zakup TYLKO Nico i Kimmicha, Barcelona powinna mnie zatrudnić jako dyrektora ds sportowych.

0

Darek szalejesz coś ostatnio z ilością artykułów, czy chcesz zostać hegemonem i zdominować swoich kolegów z branży ilością artykułów?

0

@Herato Leo Messi

0

@Salchent Busiego

0

@AlwaysBlaugrana Sprzedamy Araujo i wzmocnimy drużynę transferem Mbappe, prosty biznes.

5

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

2

Darek, ja ci jednak powiem że on złym sędzią nie jest.. Wiadomo raz został przekupiony ale obecnie wydaje się jednym z lepszych sędziów na świecie, zaraz po
Orsato i Marciniaku.

0

@AduŚ07 To i tak późno tracisz tą wiarę.

0

@Arkon Diego Costa w 2018?

4

@Jvstin09 Leao przecież zaliczył ogromny zjazd w tym sezonie.

0

@mekston 99pkt akurat starczyło ( 19/20 ) 97 już nie ( 18/19)

0

@Popitek12 Zadzwonić do Portugalii po Rolanda żeby Erlinga zastąpił, wtedy West Ham remis ma w kieszenii.

1

@Arczek2001 Przełomowa myśl powiem ci, przecież nikt o tym w ostatnich 2 latach nigdy nie pisał.

0

@Rewolucja123 @FcPortoFan1999 Przecież Pep odchodzi w następnym sezonie.

0

@Lionel_Messi10 Przecież West ham to ich zniszczy, będzie 0-0 90+8 minuta i Fabiański wbije się w pole karne przy rożnym strzelając Edkowi bramkę.

0

@VegetaPolska Znając Czibo to on może jeszcze się połamać na 14 miesięcy na 12 godzin przed finałem, kiedy będzie schodził po schodach na śniadanie, nie znam drugiego takiego szklankowatego bramkarza.

1

Mikel już pewnie czeka na sezon 2025/2026, który wreszcie będzie bez Pepa.

1

Niestety się nie udało, na szczęście został jeszcze West Ham.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?